Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

fırında kaşarlı karnabahar (2 Kullanıcı)

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
ablacım hani yumurtayla unu çırpıcagız ya sonra soteliycegiz
peki karnıbahrlar ezilmiycekmi

selamunaleykum
ezılmez merak etme cunku cok haşlamıyoz
sen gel ızmıre ben yaparım beraber balkonda kı denız manzaralı yerız
allaha emanet ol

DuaLar

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
ezılmez merak etme cunku cok haşlamıyoz
sen gel ızmıre ben yaparım beraber balkonda kı denız manzaralı yerız
allaha emanet ol

Ablacım çayı koy geliyorum ama sonra sen nerden çıktın deyip şaşırma bütün zillere basar kaçarım:)

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
geçen hafta niyetlendim yapmaya maalesef site açılmadı saatlerce. ben de netten buldum ama hepsini karıştırıp fırına attım tarif öyleydi. biraz yumurta kokusu vardı yanlız görüntü süperdi erimiş kaşar peyniri. karnıbahar alınca tekrar sizin tarife göre yapıcam inşallah. site açılmamazlık etmez inşallah. siz izmirin hangi ilçesinde yaşıyorsunuz şu anda? mahsuru yoksa tabi yazmak zorunda değilsiniz?

yalnizlik

Kayıtlı Kullanıcı
ben yemek yapmayı pek bilmiom:( ama siz böle yasdıkça hevesleniom paylaştığınız için teşşekkür ederim:)

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
geçen hafta niyetlendim yapmaya maalesef site açılmadı saatlerce. ben de netten buldum ama hepsini karıştırıp fırına attım tarif öyleydi. biraz yumurta kokusu vardı yanlız görüntü süperdi erimiş kaşar peyniri. karnıbahar alınca tekrar sizin tarife göre yapıcam inşallah. site açılmamazlık etmez inşallah. siz izmirin hangi ilçesinde yaşıyorsunuz şu anda? mahsuru yoksa tabi yazmak zorunda değilsiniz?

selamunaleykum bu tarıfe gore yumurta kokmaz
karşıyaka
allaha emanet olun

Rabia-Adeviye

Kayıtlı Kullanıcı
s.a.
Yarın bu tarife göre pişirecem inş.Ama yağı sotelerken mi yoksa fırına sürerken mi ekliyoruz
gülnisa .
selametle iyi geceler kardeşim.

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
s.a.
Yarın bu tarife göre pişirecem inş.Ama yağı sotelerken mi yoksa fırına sürerken mi ekliyoruz
gülnisa .
selametle iyi geceler kardeşim.

selamunaleykum
yağı sotelerken koyuyoruz dıkkat et fazla haşlama
sotelerkende cok kızarmıcak
yarın ıcın afıyet olsun
allaha emanet ol

Rabia-Adeviye

Kayıtlı Kullanıcı
Az haşlıcam ok.
Teşekkürler Allah(c.c.)'a emanet olun.

DuaLar

Kayıtlı Kullanıcı
gülnisa abla tarifi yaptım :) gerçekten güzeldi ama sen çok haşlama dedin ya sanırım ben biraz ayarı kaçırmışım biraz diri kalmışlar :) bide erik gibi dogra demişsin ya erik gibi dogramak nasıl olur keşfedemedim için büyük büyük yaptım :) ama biraz çigde olsa tadı güzeldi yarın bir daha deniycem taktım kafaya:)

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
gülnisa abla tarifi yaptım :) gerçekten güzeldi ama sen çok haşlama dedin ya sanırım ben biraz ayarı kaçırmışım biraz diri kalmışlar :) bide erik gibi dogra demişsin ya erik gibi dogramak nasıl olur keşfedemedim için büyük büyük yaptım :) ama biraz çigde olsa tadı güzeldi yarın bir daha deniycem taktım kafaya:)

supersın kardeşım
aslında erık gıbı doğrama yazmıcaktım erık nerden cıkageldı anlamadım yanı hıhıhı
yanı ne kucuk ne buyuk bır daha kı sefere cok daha guzelını yaparsan
yapamassan gel ben yaparım
allaha emanet ol

DuaLar

Kayıtlı Kullanıcı
supersın kardeşım
aslında erık gıbı doğrama yazmıcaktım erık nerden cıkageldı anlamadım yanı hıhıhı
yanı ne kucuk ne buyuk bır daha kı sefere cok daha guzelını yaparsan
yapamassan gel ben yaparım
allaha emanet ol

Ablacım sen hani erik gibi yazmıştınya ben sana dün sorucaktım ama utandım soramadım Erik gibi dedigine göre bütün bayanlar bilir ben bilmiyorum galiba dedim:evet

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm Gülnisa Hocam..
Şimdi ben de neticeyi yazayım inşallah :)
Süper oldu gerçekten..Çok değişik bir lezzetti, alışılmışın dışında..Bugün denedim, misafirlerimiz vardı:B..Tarifi istediler, onlara da verdim..Bu vesileyle size teşekkür etmek istedim..Onlar da teşekkürlerini iletiyorlar hocam;)

Bakarsınız sürprizi ben yaparım..Yakınmışız da Gülnisa hocam..Rahman ve Rahim olan Dost'umuza emanetsiniz..Selam ve baki dua ile inşallah..B)

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Gülnisa Hocam..
Şimdi ben de neticeyi yazayım inşallah :)
Süper oldu gerçekten..Çok değişik bir lezzetti, alışılmışın dışında..Bugün denedim, misafirlerimiz vardı:B..Tarifi istediler, onlara da verdim..Bu vesileyle size teşekkür etmek istedim..Onlar da teşekkürlerini iletiyorlar hocam;)

Bakarsınız sürprizi ben yaparım..Yakınmışız da Gülnisa hocam..Rahman ve Rahim olan Dost'umuza emanetsiniz..Selam ve baki dua ile inşallah..B)

aleykum selam ne mutlu oldum netıceye ve sozlere
afıyet olsun
alıye kardeş sen de selam soyle ben tşk ederım
bır gun goruşmek ısterım tabıı havalarda ısındı
allaha emanet ol kardeşım
bıldığım ve bılmedığım tum hayırlar senın olsun amın

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
denedim çok guzel bir yemek oldu Allah razi olsun sizden esim bile yedi halbuki sebze yemeklerini hiç sevmez , ama tabiki karnibahar oldugunu demedim:D:D:D Allah,a emanet olun selam ve dua ile..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt