Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

fırında kaşarlı karnabahar (1 Kullanıcı)

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
yaa bu kasarli karnibahar yuzunden benim rejim gumburtuye gitti:K:K gittim geldim basina dikilip bitinceye kadar yedim bitince rahat ettim Allah razi olsun tekrar tarif için..:H

:Bafıet olsun tekrardan sevdırebıldımse ne mutlu bana
allaha emanet olun

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
aleykum selam ne mutlu oldum netıceye ve sozlere
afıyet olsun
alıye kardeş sen de selam soyle ben tşk ederım
bır gun goruşmek ısterım tabıı havalarda ısındı
allaha emanet ol kardeşım
bıldığım ve bılmedığım tum hayırlar senın olsun amın

Ve aleyküm selam Gülnisa hocam. Onların da size selamları var.. :)Elhamdülillah hocam evet, birkaç gündür maşallah yazı aratmayacak günler oldu.. Ancak şu an yine fırtına var...Buraların özelliği olsa gerek hocam..Nisan sonları gibi arkadaşlarımla Çiğli ve Manavkuyu taraflarına işlerimiz var, oradan da nasipse Karşıyaka'yı düşünüyoruz..Size gün veremeyeceğim ama sürpriz olsun diyelim:D..Rabbimiz c.c sizi de hayır, güzellik ve keremiyle halk eylesin inşallah..Rabbimize emanetsiniz Gülnisa Hocam..Selam ve baki dua ile inşallah..B)

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam Gülnisa hocam. Onların da size selamları var.. :)Elhamdülillah hocam evet, birkaç gündür maşallah yazı aratmayacak günler oldu.. Ancak şu an yine fırtına var...Buraların özelliği olsa gerek hocam..Nisan sonları gibi arkadaşlarımla Çiğli ve Manavkuyu taraflarına işlerimiz var, oradan da nasipse Karşıyaka'yı düşünüyoruz..Size gün veremeyeceğim ama sürpriz olsun diyelim:D..Rabbimiz c.c sizi de hayır, güzellik ve keremiyle halk eylesin inşallah..Rabbimize emanetsiniz Gülnisa Hocam..Selam ve baki dua ile inşallah..B)

selamunaleykum
ben ciğlideyım
alıye sen ne zaman geleceğını haber ver karşıyaka da fark etmez
kımbılır belkı ben haber verırrım:)
ama goruşmek cok ısterım

seastar

Kayıtlı Kullanıcı
ben yaptım bu yemeği harika bir lezzet eşimde çok beğendi sosu ile harika oluyor.. ama ben karnıbaharları çok haşlamışım birazcık mama gibi oldu unu ve yumurtayı arttırdım o mama gibi olma gitti harika oldu teşekkür ederim bilgileriniz için

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
ben yaptım bu yemeği harika bir lezzet eşimde çok beğendi sosu ile harika oluyor.. ama ben karnıbaharları çok haşlamışım birazcık mama gibi oldu unu ve yumurtayı arttırdım o mama gibi olma gitti harika oldu teşekkür ederim bilgileriniz için

afıyet olsun kardeşım
allaha emanet ol

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
selamunaleykum
ben ciğlideyım
alıye sen ne zaman geleceğını haber ver karşıyaka da fark etmez
kımbılır belkı ben haber verırrım:)
ama goruşmek cok ısterım

Ve aleyküm selam Gülnisa Hocam.. Çok sevindim, Çiğli'desiniz demek. Karşıyaka da olabilir, mühim değil hocam.. Çiğli'ye Kutlu Doğum Gecesi için gelecektik.. Her yıl Nisan sonları gibi kutlamalarını yapıyoruz..İstişare için orda bulunmamız gerekiyor..Bu sebeple orada fazla kalamayacak olsam dahi, Karşıyaka da olabilir.. Tamam Gülnisa hocam;) Geleceğim zaman haber vereceğim size inşallah..Siz de Rabbimize emanetsiniz..Rabbimiz c.c yar ve yardımcınız olsun inşallah..Baki selam ve dua ile..B)

kulun biri

Kayıtlı Kullanıcı
ne güzel bi tevafuk oldu. karnıbahar sevmem ama fırında karnıbahar tavsiye ettiler. bende nette bakacaktım tarife ama dost sitemde buldum. Dostum benim:B

imported_umut_can

Kayıtlı Kullanıcı
tarifi okurken çok basitmiş gibi geliyor ama denesemmi acaba:a33:

mutfağın halini düşünemiyorum :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt