Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Farz (1 Kullanıcı)

Bilnur

Kayıtlı Kullanıcı
sen müthişsin kardeşim. nerden bulursun böyle fıkraları bir yolu varsa bize de söyle. özel yetenek mi istiyor? bir kez daha tebrik ederim. ben öğretmenim ilkokul çocuklarına uygun fıkralar beklerim Allah'a emanet ol.

berat hocam,allah razı olsun..bende anasınıfı öğretmen adayıyım..fıkralara gelince okuduğum beğendiğim olursa yazıyorum..kimisini arkadaşlarım mesaj olarak yolluyor...ilkokul çocuklarınada anlatacağım fıkra var..bitane yazayımm...aklımda olanı o da çok komik:):):a03:

Bilnur

Kayıtlı Kullanıcı
Sanane,banane.terbiye:):)

Sanane,banane.terbiye:):)

:a16::Üç kardeş vArmış...birinin adı SANANE,birinin adı BANANE,birinin adı da TERBİYE'YMİŞ.bir gün terbiye hasta olmuş...sanane banane eczaneye ilaç almaya gitmişler...eczacı..isimlerini sormuş.sanane demiş..ötekine sormuş banane demiş...eczacı demişki:sizde hiç TERBİYE yokmu...TERBİYE evde hasta yatıyor demiş....:a15::a03:

bunu anlatmadığım kimse kalmadı:a16:

i.berat

Kayıtlı Kullanıcı
Bu benim içindi galiba Bilnur kardeşim teşekkür ederim.Duymuştum ama unutmuştum hatırlattığın iyi oldu. inşallah kısa zamanda öğretmen olarak seni de aramızda görürüz başarılar dilerim Allah'a emanet olun.

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
teneffüs

teneffüs

Bir uçakta tam yedi deli varmış... Bunlardan sadece uçağı kullanan birinci pilot normalmiş.. İkinci pilot da deliymiş..

Durgun ve normal hava şartlarında yolculuk yaparlarken birden bire uçağın sağa ve sola yattığını hisseden birinci pilot şaşkınlıkla ikinci pilota sorunun ne olduğunu sormuş;

o da, "sanırım bu dengesizlik içeriden delilerden geliyor" diye cevap vermiş. Birinci pilot, ikinci pilota emir vermiş: "o zaman git ve rahat durmalarını söyle!". Bunun üzerine delilerin yanına giden ikinci pilot onları susturmayı başarmış. Birinci pilot ikinci pilota "nasıl susturdun" diye sorduğunda;

"ben öğretmen oldum, onlar öğrenci oldular.. uçağın imdat zilini çaldım şu an tenefüsteler.." diye cevap vermiş...

senokli

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.senawitch.tr.gg
Sanane,banane ve sipastik...

Sanane,banane ve sipastik...

Bir zamanlar Sanane,Banane Ve Sipastik diye 3 kardeş varmış.Bir gün sipastiğin canı dondurma çekmiş sanane ve banane kardeşlerine dondurma almaya gitmişler.Karşılarına bir teyze çıkmış.
-Senin adın ne bakayım yavrum?
-Sanane.
-Peki senin ki?
-Banane.
Teyze bunları dövmüş.Evlerine kendi götürmüş ve kapıyı kardeşleri açınca onada ismini sormuş.
-Senin adın ne yavrum?
-Sipastik.
--Aaa..Ben sizin anneannenizim!!!
---Nerden anladın?
--Benim adımda sipastik manyak da ondan...

i.berat

Kayıtlı Kullanıcı
babamı göreyim

babamı göreyim

Yolda bir trafik kazasi olmuş, kazayi gören herkes oraya yiğilmiş. Ordan geçen genç bir gazeteci de kazanin fotoğrafini çekmek istemiş ama kalabaliktan bir türlü yanaşamamiş. Aklina kurnaz bir fikir gelmiş ve uygulamaya koymuş:
"müsade edin lütfen yerde yatan babamdir" diyerek kaza yerine ulaşmiş, bir de ne görsün! Yerde yatan bir eşekmiş.

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
glm33xw5.gif

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
öğretmen:Kopya mı Çekiyorsun sen ?
Öğrenci : Yok Hocam Bilgilerimi Tazeliyorum

Öğretmen : O elindeki Ne yavrum..
Öğrenci : Hiç Hocam Alış Veriş Listesi

Öğretmen :Evladım Sen Kopya mı Çekiyorsun ?
Öğrenci : heee Çekiyorum Bi Sakıncası mı var ?

Öğretmen : Evladım Elindeki Kopyayı Bırak
Öğrenci : Hocam Siz Üniversite de Bu Durumda Kopyayı Veriyormuydunuz Yoksa İnkar mı ediyordunuz ?

Öğrenci : Hocam ARkadaş Kopya Çekiiyooor
Çeken Öğrenci : Sen Çekemiyorsun diğe Kıskanıyorsun dimiiii
Öğretmen : İşime Karışma Ben Yakalarım ...

Öğrenci : Hocam Siz Üniversitede Kopya Çekiyormuydunuz?
Öğretmen : [Kızarıklık İçinde]Evladım Önündeki Kağıtla İlgilen

Öğretmen : Ali Elindeki Kopya Kağıdını Masa Üstüne Bırak ve Ellerini Tahtaya Yasla
Öğrenci : Oldu Başka İstersen Mekikde Çekeyim..

Öğrenci : Hocam Kopya Çekebilirmiyim.
Sınıf Toplu Halde : Hocam Lüüüütfeeeeennnnnnn
Öğretmen : Yok Devenin Nalı

glm39tr0.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt