Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Farz (2 Kullanıcı)

çay gülü

Kayıtlı Kullanıcı
adamın biri kurban kesmesini bilmiyomuş koyunu alıp camiye gitmiş elinde bıçaklacamiye girmişaranızda müslüman varmı demiş dedenin biri ben müslümanım demiş dede kurbanı kasmiş adama dönüp ben yoruldum evlatsen bundan sonrası iççin başkasını buldemiş adam kanlı bıçakla camiye girrip cemate aranızda başka müslüman varmı diye sorunca cematte herkes korkmuş ve imama bakmışlar imanda ne lan iki rekat namaz kıldırdık müslümanmı olduk demiş

i.berat

Kayıtlı Kullanıcı
on gün önce

on gün önce

Dervişin birine sormuşlar: Mübarek Ramazan da geldi geçti acaba memnun edebildik mi? Derviş gülerek cevap vermiş: Memnun olmasa hiç, her yıl on gün önceden gelir mi?

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
Yazık ya kıyamam çok tatlılar ama maskara etmişler resmen,o altındaki yazılar ne öyle...

Bilnur

Kayıtlı Kullanıcı
Sütlü kahve:)(ayy çok güldüm:)

Sütlü kahve:)(ayy çok güldüm:)

Birgün temelle dursun bişe iççmeye karar vermişler..Temel demiş süt içelim dursun demiş kahve içelim....Temel demiş süt içelim dursun demiş kahve içelim....bir türlü karar verememişler..demişler televizyonu açalım...erkek çıkarsa kahve ...kadın çıakrsa süt içelim...televizyonu açmışlar...bide bakmışlar bülenn ersoy çıkmış...demişleri o zaman sütlü kahve içelimm....:a15::a04::a45:

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
yani bilnur kardeşim... güzel bir tebessüm ettim, emeğine sağlık :a15:

aykız güneşli

Kayıtlı Kullanıcı
Selamu aleykum kimsenin elinde senedi yoktur... Sözleri ilk duyduğumda beni derinden etkilemişti o ilahiyi hiç sikilmadan dinlyorum allah binlerce kez razi olsun bu cümleyi yazdiğin için............

Bilnur

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun bende çok güldüm buna:a19:

i.berat

Kayıtlı Kullanıcı
sen müthişsin kardeşim. nerden bulursun böyle fıkraları bir yolu varsa bize de söyle. özel yetenek mi istiyor? bir kez daha tebrik ederim. ben öğretmenim ilkokul çocuklarına uygun fıkralar beklerim Allah'a emanet ol.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt