Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Farz (3 Kullanıcı)

Hasıl ı Kelam

Kayıtlı Kullanıcı
Aslında arkadaşlar herşey bir yana bu kadın erkek yarışı bitmez.Rabbim hem erkeğe hem kadına çeşitli meziyetler vermiş.hepsi yaradılış itibarıyla eşsiz güzelliklere sahip.düşündümde bayanları bu derece küçümsemenin yanlış olduğunun farkına vardım.hata ettim özür dilerim.selam ve dua ile

olay bu işte.. mesele gerçek insan olabilmekte gizli!

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Fark ettimde Aşka Mecnun tüm oyun konularını kapatıyor o zaman oyun bölümünü siteden çıkartsın tek tek konu kilitlemektense hepsini komple silin gitsin

Konu Ehli sünnet ve itikat yönünde bir hal içermediği için değerli vakitlerimizi hayırlı şeylerle değerlendirmek için konuyu kaldırıyorum...

Zira Allah c.c. boşa geçen zamanı bizlere haram kılmış.. ve Boşa geçen zamanın hesabı sorulacağından bizlerde kardeşlerimizin bu mesuliyeti yüklenmelerine razı olmadığımız için konu kapatılmıştır. Umarım anlayışla karşılanır farklı bir niyet aranmaz...Ameller niyetlere göredir.

Bilgi: Konu kapatılmıştır 24 saat içinde silinecektir.

alıntıdır....

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
Fark ettimde Aşka Mecnun tüm oyun konularını kapatıyor o zaman oyun bölümünü siteden çıkartık tek tke konu kilitlemektense hepsini komple silin gitsin

Konu Ehli sünnet ve itikat yönünde bir hal içermediği için değerli vakitlerimizi hayırlı şeylerle değerlendirmek için konuyu kaldırıyorum...

Zira Allah c.c. boşa geçen zamanı bizlere haram kılmış.. ve Boşa geçen zamanın hesabı sorulacağından bizlerde kardeşlerimizin bu mesuliyeti yüklenmelerine razı olmadığımız için konu kapatılmıştır. Umarım anlayışla karşılanır farklı bir niyet aranmaz...Ameller niyetlere göredir.

Bilgi: Konu kapatılmıştır 24 saat içinde silinecektir.

alıntıdır....
FARK ETTIMDE ABLAMIZ HAKLI :a26:

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
:):):)
ne zekı kardeşın varmış neslıhancım guldurdun bızlerı

isranurr

Kayıtlı Kullanıcı
farkettimde Ehli sünnet ve itikat yönünde bir hal içermeyen bu konu hala burda

mücahidit kardeşiminkini kilitlemissiniz

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Ehlisünnet dün sana cevap yazacaktım

farkettimki konu kapanmış

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
bu tip konular boşa zaman kaybı olduğundan harammış...ve aşkamecnunda bunun farkına yeni varmış...başlamış tek tek oyun konularını silmeye...benim konuda silindi tabi...​

bende diyorumki bu bölümü hiç açmasaydınız veya bu bölümü kapatsanız daha kolay olmazmıydı?

Benim başka bir sitede üyeliğim var ama burasını hiç bir şeye değişmem orada gözüme takıldı bizim sitenin ismine merak ettim baktım inanki üzüldüm kimisi güzel olduğunu kimisi hep kavgalar olduğunu siteye hiç yakışmadığını yazmış bende müdahale ettim tabi aslında bizim sitenin çok seviyeli herkezin uyumlu arada anlaşmazlıkların OLABİLECEĞİNİ AMA herkezin birbirinin fikrine saygılı olduğunu ama tatlıya bağlandığını yazdım ailemizi dışarıya güzel tanıtmalıyız demi her sitede oyunlar şakalar oluyor tabiki ölçülü bir şekilde yazık üzüldüm :a03:

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Benim başka bir sitede üyeliğim var ama burasını hiç bir şeye değişmem orada gözüme takıldı bizim sitenin ismine merak ettim baktım inanki üzüldüm kimisi güzel olduğunu kimisi hep kavgalar olduğunu siteye hiç yakışmadığını yazmış bende müdahale ettim tabi aslında bizim sitenin çok seviyeli herkezin uyumlu arada anlaşmazlıkların OLABİLECEĞİNİ AMA herkezin birbirinin fikrine saygılı olduğunu ama tatlıya bağlandığını yazdım ailemizi dışarıya güzel tanıtmalıyız demi her sitede oyunlar şakalar oluyor tabiki ölçülü bir şekilde yazık üzüldüm :a03:

Gerçi bende yeni katıldım sayılır ama özellikle gündüz vakitlerinde sürekli online oluyorum sayılırım.Benim de dikkatimi son zamanlarda yapılan tartışmalar çekiyor ve arada farkında olmadan bende içine girmiş oluyorum.Bu tartışmalar burdaki arkadaşlıklara ve siteye büyük zarar verecektir.Biraz daha duyarlı olup gerektiğinde susmayı bilmek gerekiyor diye düşünüyorum.Kısacası bu bizim elimizde..İnşallah faydalı paylaşımlarla kavga etmeden güzel güzel geçiniriz..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt