Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Farz (2 Kullanıcı)

edas

Kayıtlı Kullanıcı
€bru;789768' Alıntı:
Yerinde bi konu olmuş :) alınganlığa gerek yok abiler sonuçta fıkra....

evt fikra, ama bizde bi deyim vardir " şakanin yarisi doğrudur diye";) aman erkekleri yine kizdiricam galiba :)

S£w£c£n

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun kardesım senden yüzün hep gulsun beyendım emegıne saglık iyi geldi :)
:K:K:K

S£w£c£n

Kayıtlı Kullanıcı
:K:K:K:K haklı doru diyo emegıne saglık kardesım

S£w£c£n

Kayıtlı Kullanıcı
elıne saglık kardesım cok guldum rabbımde senı guldursun inş :):)

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
:a01:tmm mantiksal yaklasalim hic kualnmadigimiz beynin insana ne faydasi var :) en azindan biz bayanlar beynimiz deginiz gibi fazla yoruyoruz sonuna kadar yararlaniyoruz :) hic kulanmamaktan iidir ;)

ÇEVRENİZE BİR BAKIN AMİRLER .MÜDÜRLER DEVLET BAŞKANLARI VS.HEP ERKEKTİR İSTİSNA OLARAK AZ BİŞEY BAYANDA VARDIR.YANİ SONUÇ OLARAK ANLATMAK İSTEDİĞİM BAYANLAR BEYİNLERİNİN TAMAMINI KULLANMALARINA RAHMEN.ERKEKLERİN AZ OLARAK KULLANDIĞI BEYİN SEVİYESİNE DAHİ YETİŞEMİYORLAR.
BİR YAZI OKUMUŞTUM BAYANLARDA BUNAMA ERKEKLERE GÖRE DAHA ERKEN YAŞLARDA OLUYORNUŞ DİYE.SANIRIM Kİ.BEYİNLERİNE AŞIRI YÜKLENMEKTEN OLUYORDUR BU.YAZDIĞINIZ YAZI TAMAMEN BUNU ONAYLIYOR NEYAZIK Ki.

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
Aslında arkadaşlar herşey bir yana bu kadın erkek yarışı bitmez.Rabbim hem erkeğe hem kadına çeşitli meziyetler vermiş.hepsi yaradılış itibarıyla eşsiz güzelliklere sahip.düşündümde bayanları bu derece küçümsemenin yanlış olduğunun farkına vardım.hata ettim özür dilerim.selam ve dua ile

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt