Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

evet aykadaşlay oyun oldukça basit yalnızca 'R' yeyinie 'Y hayfini kullancaz (1 Kullanıcı)

emin-43

Kayıtlı Kullanıcı
-Babaanne baksana Dedem gene otuymuş bilgisayayın başına :a43:
-Kalk da çocuk oynasın kocabebek:a32:
-Gel yavyum sana çizgi film açayım
-Hayıyyyy ,hayıyyy of yaa of
-Al senin olsun ,napcaksan yap:a33:
-Heh heh heeeee.......

AAA Oluymu toyunuma beykçim hangi masalı anlatayım diye soyuyoyom maymunlayı anlat anneanne diyoy bir maymun tuttuyduk gidiyoy masal bitiyoy bilgisayayda ayaba oyunlaı başlıyoy onu bitiyiyoy tv de çizgi filim başlıyoy yani hiç boş zamanımız yok bizim gibi toyununla bilgisayay için kavga eden yoktuy dedemizde bize gülüyoy :a15:

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
-Babaanne baksana Dedem gene otuymuş bilgisayayın başına :a43:
-Kalk da çocuk oynasın kocabebek:a32:
-Gel yavyum sana çizgi film açayım
-Hayıyyyy ,hayıyyy of yaa of
-Al senin olsun ,napcaksan yap:a33:
-Heh heh heeeee.......

oğlumdan toyunumdan benden dedeye sıya gelmiyoyki geyi kalanı hepsini bildin valla afeyin sana :a15:

sevgi dinc

Kayıtlı Kullanıcı
arkadeşley hepinizin yamazanı hayıylı olsun gayi
allah nıce yamazanlaya eiştiysin

sevgi dinc

Kayıtlı Kullanıcı
hafize annem senle benden gayyi kımse yok neyde bı site halkı
ne yoksa başka oyunmu buldunuz site halkı

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
O zaman üçümüz oynayiz bizde bu kaday basit HEYALDE SIKILDILAY :a09:

rumeysa mesona

Kayıtlı Kullanıcı
heykese selamlay sevgiley sağlıcakla kalın kucak dolusu sevgi ve saygılayımla....(biy aya cilali ibo diye biy tipleme vaydı onun gibi olduk..)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
heykese selamlay sevgiley sağlıcakla kalın kucak dolusu sevgi ve saygılayımla....(biy aya cilali ibo diye biy tipleme vaydı onun gibi olduk..)

:a01::a01::a01: sabah sabah güldüydün beni aklıma geldikçe aytık akşama kaday güleyim hayıylı günleyin olsun inş :a12:

sılagurbuz

Kayıtlı Kullanıcı
hihi ... seni seviyoyum demeyi kağıtlaya değil kalbine yazmayı öğyenn aay komikmiş yaa:D:D

Werwe

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.sonsitemniye.tr.gg
yaa banene ben oynamıycam yaa :a06: çokk sıkıcı bence hem bana sakın meywe demin:a16:fena olur :a39:

EFRUZ AFİF

Kayıtlı Kullanıcı
HEPSİNİ OKUDUM ÇOOOOOOOOOK KOMİK VE ÇOOOOOOOOK GÜZEL OMUŞ YAAAAAAAAAAA:a21::a01: ALOOOOOOOO OYDA BİYİLEYİ VAY MI BU OYUN DEVAM EDİYO MU :a21:

sevgi dinc

Kayıtlı Kullanıcı
ayyy devam etsin annem
iyi eglence oluyoy zaten bugun müşteyime sınıy olmuşum
bu oyun bana iyi geliyoy
size anlatayım bugun ne oldu
müşteyıy gelinlik diktiyecek tesettüylü modele kayay veydi anlaştık
ben kumaşı kestim pyovaya hazıyladım geldi ben acık istiyom dedi tamam dedik modeli degiştiydik
gene kestık kumaşı pyovaya hazıyladık bu sefey nışanlısı bastı atölyeyi ben acık gelinlik giydiymem
ben dedim siz anlaşın ne istiyosanız onu dikeyim dedim benım soyunum degil dedim
anlaştılay tesettuylü olucak tamam dedık ve bitiydik gelinligi teslım edicez kız yok ben gıymem bunu kefene benziyoy gelinligi kolunu tyanspayan dik dedi tama dedık
dıktık sonya olmamış kısa kollu yapın dedi
tamam dedik kısa kollu yaptık gelınlıgı ve bu gun kız geldi giydi cok begendını söyledi ve teslım ettık
oh bıttı kabus bende yahatladım derken
1 saat sonya geldi benım sipayiş ettigim gelinlik bu degil diyeyek geldi
nasıl yanı dedim ben bu gelinllık degildi katoloktaki dedi
evet degil cünkü gelinlik evyım degiştiydi kızım dedim
gelinligi size taif edeyım güleysiniz tesetyüylü model di yakasını actıydı kollayını tyaypayan kısa kol yaptıydı boyu cok uzun deyıp ısyayla kısalttı başına tüyban yaptıydı
model komık ötesi oldu
bugunde gelmış bunu bana yakasını kapat boyunu uzalt kolayını da uzun kumaş kol dik diye geldi
siniyden gebeyiyodum zoy sakınleştım ve kıza payasını geyi ödeyeyek gelinligi aldım bu sefeyde aglımaya başladı ben gelinligi istiyoyum diye veymedım
2 saat sonya nışanlısıyla geldi hıddetle giydiley içeyi bagıyım cagıyıyoy dedım cıkın dışayı
ben sizinle ugyaşamam emegimi size zayi ettiyemem dedim payanızı veydım gidin başka yeyde diktiyin ben yapamam dedim göndeydim
ayyy sizinde başınızı agyıttım
bu oyuuuuuunnnnnnnnn devammmmmmmmmm etsinnnnnn

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
ayyy devam etsin annem
iyi eglence oluyoy zaten bugun müşteyime sınıy olmuşum
bu oyun bana iyi geliyoy
size anlatayım bugun ne oldu
müşteyıy gelinlik diktiyecek tesettüylü modele kayay veydi anlaştık
ben kumaşı kestim pyovaya hazıyladım geldi ben acık istiyom dedi tamam dedik modeli degiştiydik
gene kestık kumaşı pyovaya hazıyladık bu sefey nışanlısı bastı atölyeyi ben acık gelinlik giydiymem
ben dedim siz anlaşın ne istiyosanız onu dikeyim dedim benım soyunum degil dedim
anlaştılay tesettuylü olucak tamam dedık ve bitiydik gelinligi teslım edicez kız yok ben gıymem bunu kefene benziyoy gelinligi kolunu tyanspayan dik dedi tama dedık
dıktık sonya olmamış kısa kollu yapın dedi
tamam dedik kısa kollu yaptık gelınlıgı ve bu gun kız geldi giydi cok begendını söyledi ve teslım ettık
oh bıttı kabus bende yahatladım derken
1 saat sonya geldi benım sipayiş ettigim gelinlik bu degil diyeyek geldi
nasıl yanı dedim ben bu gelinllık degildi katoloktaki dedi
evet degil cünkü gelinlik evyım degiştiydi kızım dedim
gelinligi size taif edeyım güleysiniz tesetyüylü model di yakasını actıydı kollayını tyaypayan kısa kol yaptıydı boyu cok uzun deyıp ısyayla kısalttı başına tüyban yaptıydı
model komık ötesi oldu
bugunde gelmış bunu bana yakasını kapat boyunu uzalt kolayını da uzun kumaş kol dik diye geldi
siniyden gebeyiyodum zoy sakınleştım ve kıza payasını geyi ödeyeyek gelinligi aldım bu sefeyde aglımaya başladı ben gelinligi istiyoyum diye veymedım
2 saat sonya nışanlısıyla geldi hıddetle giydiley içeyi bagıyım cagıyıyoy dedım cıkın dışayı
ben sizinle ugyaşamam emegimi size zayi ettiyemem dedim payanızı veydım gidin başka yeyde diktiyin ben yapamam dedim göndeydim
ayyy sizinde başınızı agyıttım
bu oyuuuuuunnnnnnnnn devammmmmmmmmm etsinnnnnn

Ah be sevgicim ben olsaydım kızın eline tutuştuyuydum al kendin dik diktiğin gibide giy deydim çok sabıylıymışın maşallah bende sana bişey anlatayım adamın biyi elindeki payçayla teyziye gidey teyziye derki bundan bana iki tane don çıkaymı dey teyzi çıkay dey adam tekyay üç tane çıkaymı çıkay dört tane çıkaymı çıkay dey teyzi dikey adam almaya geliy bide bakayki donlar küçük olmul başlay baymaya teyzi beştane yapacaktım ama payça kalmadı dey senin işin ona benzemiş aç kapa kısalt uzat e ben bunlayın sonunu tahmin ettim çabuk ayyılıylay :a33::a13:

EFRUZ AFİF

Kayıtlı Kullanıcı
:A:a17:S.a arkadaşlay bende bu sabah hiçkiyiklay içinde aglayayak uyandim ve iki üç saat sonra anca kendime gelebildim şuanda hala kabusun etkisindeyim ...bana ne oluy dua edin içim ferahlasin allahin izniyle ...selam ve dua ile:a17:

sevgi dinc

Kayıtlı Kullanıcı
Ah be sevgicim ben olsaydım kızın eline tutuştuyuydum al kendin dik diktiğin gibide giy deydim çok sabıylıymışın maşallah bende sana bişey anlatayım adamın biyi elindeki payçayla teyziye gidey teyziye derki bundan bana iki tane don çıkaymı dey teyzi çıkay dey adam tekyay üç tane çıkaymı çıkay dört tane çıkaymı çıkay dey teyzi dikey adam almaya geliy bide bakayki donlar küçük olmul başlay baymaya teyzi beştane yapacaktım ama payça kalmadı dey senin işin ona benzemiş aç kapa kısalt uzat e ben bunlayın sonunu tahmin ettim çabuk ayyılıylay :a33::a13:[/QUOTE

hehehe aytık allah biliy ne yapaylasa yapsınlay ben bıtım
annem bugun kız telefon acmış ben gelinligimi istiyom diye yok sana gelinlik dedim
yetey benı bunaltın gıt başkasına dıktıy dedim aaaa ugyaşamam senınle dedım
5 yıldıy bu meslegi yapıyom ilk defa kayşlaşıyom böyle biyi ile tam bıy aydıy yedi benı kız
allah sonlayını hayyeylesın ne diyelım annem

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt