Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

evet aykadaşlay oyun oldukça basit yalnızca 'R' yeyinie 'Y hayfini kullancaz (2 Kullanıcı)

sevgi dinc

Kayıtlı Kullanıcı
:A:a17:S.a arkadaşlay bende bu sabah hiçkiyiklay içinde aglayayak uyandim ve iki üç saat sonra anca kendime gelebildim şuanda hala kabusun etkisindeyim ...bana ne oluy dua edin içim ferahlasin allahin izniyle ...selam ve dua ile:a17:

allah yay ve yaydımcın olsun kaydeşim
yabbım içindeki sıkıntılayını alsın inşallah
içini yahat tut kaydeşim yüya göyünce bazen insan etkisinden cıkamıyoy

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Ah be sevgicim ben olsaydım kızın eline tutuştuyuydum al kendin dik diktiğin gibide giy deydim çok sabıylıymışın maşallah bende sana bişey anlatayım adamın biyi elindeki payçayla teyziye gidey teyziye derki bundan bana iki tane don çıkaymı dey teyzi çıkay dey adam tekyay üç tane çıkaymı çıkay dört tane çıkaymı çıkay dey teyzi dikey adam almaya geliy bide bakayki donlar küçük olmul başlay baymaya teyzi beştane yapacaktım ama payça kalmadı dey senin işin ona benzemiş aç kapa kısalt uzat e ben bunlayın sonunu tahmin ettim çabuk ayyılıylay :a33::a13:[/QUOTE

hehehe aytık allah biliy ne yapaylasa yapsınlay ben bıtım
annem bugun kız telefon acmış ben gelinligimi istiyom diye yok sana gelinlik dedim
yetey benı bunaltın gıt başkasına dıktıy dedim aaaa ugyaşamam senınle dedım
5 yıldıy bu meslegi yapıyom ilk defa kayşlaşıyom böyle biyi ile tam bıy aydıy yedi benı kız
allah sonlayını hayyeylesın ne diyelım annem

AYADA BÖYLE CİNS İNSANLAYDA ÇIKABİLİYOYMUŞ DEMEK ONA DESEYDİN SANA GELİNLİKTE YOK KOCADA YOK :a30:

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
:A:a17:S.a arkadaşlay bende bu sabah hiçkiyiklay içinde aglayayak uyandim ve iki üç saat sonra anca kendime gelebildim şuanda hala kabusun etkisindeyim ...bana ne oluy dua edin içim ferahlasin allahin izniyle ...selam ve dua ile:a17:

EFRUZ Koykulu yüya hayıydıy inş seviniysin :a18:

nickyok

Kayıtlı Kullanıcı
seveysin tabi geycekten eğlenceli

nickyok

Kayıtlı Kullanıcı
aykadaslay buyda yagmuy yagıyoy sizin oyda havalay nası:)

S£w£c£n

Kayıtlı Kullanıcı
şeniy üzenleyin topu patyaşın şekeyi çamuya düşşün anneleyi onlayı hep dövşün misketleyi kayboysun cay baydanı elleşin ciss oysun dişleyi çüyüşün :K:K

S£w£c£n

Kayıtlı Kullanıcı
geyişini yaşacaktımda unuttum meşaş yayıdaydı şilmişim hafise kaydeşim :K
beyendiyine şevindim :):):K

EFRUZ AFİF

Kayıtlı Kullanıcı
MESAŞIN DEVAMI ŞÖYLE...
şokomelyeyi eyisin,bayyamda kimse paya veymesin,annesi ajına bibey dolduysun,pisikletinin tekeyi patlasın,hastalansın doktoy amca iyne wuysun,oyuncak ayısının göjü çıksın ,yeye
düşsün uff oysun...:a01::a01:

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
MESAŞIN DEVAMI ŞÖYLE...
şokomelyeyi eyisin,bayyamda kimse paya veymesin,annesi ajına bibey dolduysun,pisikletinin tekeyi patlasın,hastalansın doktoy amca iyne wuysun,oyuncak ayısının göjü çıksın ,yeye
düşsün uff oysun...:a01::a01:

EEEEEEEEeeee DAHA DAHA NE OLSUN KOPTUM GÜLMEKTEN AYKADAŞIM :a16:

S£w£c£n

Kayıtlı Kullanıcı
yayadan yazı olsun sizden inş kaydeşim yüsünüz hep gülsün :):)

EFRUZ AFİF

Kayıtlı Kullanıcı
:a21:Amin......... Allah sizden de razi olsun:a21:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt