Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

EN SON OKUDUĞUMUZ KİTAP (3 Kullanıcı)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
RE: EN SON OKUDUĞUMUZ KİTAP

Tayfun_Dokgoz yazdı:
EN SON BİTİRMİŞ OLDUĞUM KİTAP SEVGİ PEYGAMBERİ YAZARI PROF.DR.M.YAŞAR KANDEMİR ŞU ANDA OKUDUĞUM KİTAP SINIRSIZ GÜÇ YAZARI ANTHONY ROBBİNS :) PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN.
değerli kardeşim çok tşk ederim sınırsız güç adlı kitabın içeriği nedir acaba bahs edebilirmiziniz kısada olsa

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

selamunaleykum kardeşim en son ukudugum kitap,'kaynaklarıyla tasavvuff' yazarı dilaver selvi herkese tavsiye ederim.çok güzel...allah a emanet olun..B)B)B)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

en son okuduğum kitabın adı : Atatürk nasıl öldürüldü... kendi araştırmacı kimliğimle bu kitabı hemen satın aldım vede ispat delillerle atayı kimin öldürdüğü açıklanmakta ilk başlarda çok merak ettim aldığımada pişman olmadım çünkü Türkiye gerçeklerini doğrulayan fikirlrimin ortaya çıkışına neden oldu diyebilirim tavsiye konusuna gelincede Tarihi seviyor benim gibi merak ediyorsan alır okursun ama iş olsun öylesine alıyorsan asla tavsiye etmem paraya yazık selametle dualarda daim olmak diliği ile

hazan_gulu

Kayıtlı Kullanıcı

es selamu aleykum ben Şule yüksel şenlerin Huzur sokagı_nı okuyorum.çok güzel kitap herkese okumasını tavsiye ederim ..selametle..

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

hazan_gulu yazdı:
es selamu aleykum ben Şule yüksel şenlerin Huzur sokagı_nı okuyorum.çok güzel kitap herkese okumasını tavsiye ederim ..selametle..

vealeykümselam ilk okuduğum kitap (huzur sokağı)ydı gerçekten çok güzel birde Emine Şenlikoğlunun (imamın manken kızı) çok harika bir kitab bu kitabı 1 günde bitirdim sonra bir daha okudum ama ikinci okuyuşum 1 hafta sürdü:D:D

zarife_76

Kayıtlı Kullanıcı

"SU CILGIN TURKLER"

Tayfun_Dokgoz

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
Tayfun_Dokgoz yazdı:
EN SON BİTİRMİŞ OLDUĞUM KİTAP SEVGİ PEYGAMBERİ YAZARI PROF.DR.M.YAŞAR KANDEMİR ŞU ANDA OKUDUĞUM KİTAP SINIRSIZ GÜÇ YAZARI ANTHONY ROBBİNS :) PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN.
değerli kardeşim çok tşk ederim sınırsız güç adlı kitabın içeriği nedir acaba bahs edebilirmiziniz kısada olsa[/quote

BU KİTAPDA RUHSAL ZEKA ANLATILMAKTA ZERDA HANIM KİŞİLERİN RUJSAL ZEKASINI GELİŞTİRİYOR VE NASIL KULLANILCAĞI HAKKINDA BILGI VERIYOR. INSANLARI BIRAZ DAHA IYI TANIYABILIRYORSUN BU KOTAP SAYESINDE BENCE GUZEL BIR KITAP TAVSIYE EDERIM.

Tayfun_Dokgoz

Kayıtlı Kullanıcı

hazan_gulu yazdı:

:) İYİ OKUMALAR KARDEŞİM BIZIM EDEBİYET ÖĞRETMENI SU KITABI OKUYUN DIYINCE BI ARKADAS VAR TAM 1 YIL BOYUNCA HEP JUZUR SOKAGINI OKUYORUM DIYODU VE HALA HOCA SU KITABI OKUYUN DIYINCE HOCAM O HUZUR SOKAGINI OKUYO DIYORLAR HOCADA OLUM BITMEDI BU BU KITAP YILLARDAN BERI OKUYOSUN DIYO SEN ONU OKUMAYA DEVAM ET O ZAMAN DIYODU :) HUZUR SOKAGINDA ANLATILMAK ISTENEN NEDIR ? DAHA DOĞRUSU KONUSU NEDİR ?

konak

Kayıtlı Kullanıcı

En son okuduğum kitap tolstoyun herşeye rağmen sevgi adlı kitabı. Şu anda da Üstün Dökmen'in İletişim Çatışmaları ve Empati kitabı.
Herkese iyi okumalar diliyorum.
Selam ve dua ile.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

m_muaz yazdı:
selamunaleykum kardeşim en son ukudugum kitap,'kaynaklarıyla tasavvuff' yazarı dilaver selvi herkese tavsiye ederim.çok güzel...allah a emanet olun..B)B)B)
aleyküm selam kardeşm inş okumaya çalışacağım not alıyorum zaten selam ve dua ile

hazan_gulu

Kayıtlı Kullanıcı

[vealeykümselam ilk okuduğum kitap (huzur sokağı)ydı gerçekten çok güzel birde Emine Şenlikoğlunun (imamın manken kızı) çok harika bir kitab bu kitabı 1 günde bitirdim sonra bir daha okudum ama ikinci okuyuşum 1 hafta sürdü:D:D[/quote] abi ya onuda okudum Emine şenlikoglunun (bize nasıl kıydınız)oda çok güzel

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

güzel şeyler yazıyorsunuz kardeşler rabbim razı olsun inş faydalı olacaktır selam ve dua ile

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

hazan_gulu yazdı:
[vealeykümselam ilk okuduğum kitap (huzur sokağı)ydı gerçekten çok güzel birde Emine Şenlikoğlunun (imamın manken kızı) çok harika bir kitab bu kitabı 1 günde bitirdim sonra bir daha okudum ama ikinci okuyuşum 1 hafta sürdü:D:D
abi ya onuda okudum Emine şenlikoglunun (bize nasıl kıydınız)oda çok güzel[/quote]

evet yaaaw oda güzel birde gençliğin imanını sorularla çaldılar kalın ama harika kitap

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

huzur sokağı adlı romanı ben yıllar önce daha çocuk denecek yaşta okumuştum gerçekten güzel ve yeni kitap okumaya başlayacaklar için tavsiye edilebilcek kitaplar arasında zengin bir ailenin kızı duyarsız ve gayesiz aynı sokakta oturduğu bir gençle aralarında yaşanan bir aşk hikayesi ve gayesiz olan o genç kızın islama yönelmesi ve inancı uğruna yaşadığı sıkıntıları anlatıyor sürükleyici bir kitap tavsiye debileceklerim arasında

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

değerli kardeşler kitaptan bahs ederken birazda içeriğinden bahs edersek daha faydalı olur kanaatindeyim okumayı düşünecek olan kardeşlere kısa bir zöet gibi olması açısından selam ve dua ile

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

Selamun Aleyküm Ablam.bende RİYAZÜ'S SALİHİN ((İMAM-I NEVEVİ)) OKUYORUM..3 CİLDİN BİR ARAYA TOPLANDIĞI ÇOK GÜZEL BİR KİTAP..KARDEŞLERE TAVSİYE EDERİM..

içeriğine gelince A-Z ye dini konuda ayetler ve hadisi şerifler ile tüm konulara çok güzel açıklık getirilmiş ve kıssalarla konular bütünleştirilmiş..gerçekten herkesin alıp okuması gerekn bir kitap baya kalın ama okunmaya değer..tüm kardeşlerime tavsiye ediyorum..SELAM VE DUA İLE

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

aleyküm selam güler kardeşim evet çok değerli bir eser okuyorsun rabbim daim etsin inş

medina

Kayıtlı Kullanıcı

benim de şu an okuduğum kitap "Mevlana'dan seçme hikayeler" (Seyfettin Bulut) Emine şenlik oğlu'nun "idamlık genç" isimli kitabını tavsiye ediyorum arkadaşlar okurken gözyaşlarınıza engel olamayacaksınız tavsiye ettiğim bütün arkadaşlarım çok beğendiler ve ağlamışlar benden söylemesi A.e o

serkan25

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm ablacım benim bitirdigim kitap BİR VİCDAN UYANIYOR adlı bir eser (ahmet lütfü kazancı ) yanılmıyorsam. içerigi güzel tavsiye ederim. şimdilerde ise derdimi seviyoruma başlıyacagım. ama devamlı okudugum bir kitap var RİSALE-İ NUR müellifi(Beduizzaman Sait Nursi) bu kitabı bütün herkesin okumasını tavsiye ederim.hiç bir soru cevapsız kalmamıştır. ALLAHa emanet olun.B)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

medina yazdı:
benim de şu an okuduğum kitap "Mevlana'dan seçme hikayeler" (Seyfettin Bulut) Emine şenlik oğlu'nun "idamlık genç" isimli kitabını tavsiye ediyorum arkadaşlar okurken gözyaşlarınıza engel olamayacaksınız tavsiye ettiğim bütün arkadaşlarım çok beğendiler ve ağlamışlar benden söylemesi A.e o
çok tşk kardeşim idamlık genci bende ojumuştum gerçekten çok güzel ve duygu dolu bir kitaptı bende genç kardeşlerime okumalarını tavsiye ediyorum

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt