Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

!Dua ederken birini aracı yapmak! (3 Kullanıcı)

mektubat

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.caglarnetwork.com
hanefi mezhebindenim mektubat kardeşim.dua ediyorum Ümmeti muhammede.
içinde sizde varsınız kardeşim.
bende sizden dua bekliyorum inşaallah.

Maaşallahü teala.Allahü teala mübarek eylesin.Elhamdülillah saolasın.Cenab-ı Hak sizleri de bizleri de hak olan yolunda sabit eylesin.Selametle kalın..

zrrtt

Yasaklı Kullanıcı
Maaşallahü teala.Allahü teala mübarek eylesin.Elhamdülillah saolasın.Cenab-ı Hak sizleri de bizleri de hak olan yolunda sabit eylesin.Selametle kalın..

Allah razı olsun mektubat kardeşim.
yalnız,verdiğiniz bilgilerin kaynağını araştırsanız.kitap ve sayfa no vererek bilgilendirme yapsanız daha iyi olur.
selam ve dua ile.

muberra

Kayıtlı Kullanıcı
Ya kusura bakmayın sözlerim özellikle birilerine değil ama Mustafa İslamoğlu hocanın dediği bişey geldi şimdi aklıma. O kadar doğru dediki. Tam hatırlayamadım esasında ama hatırladığım kadar ile yazayım.
ŞU ümmet mezhep kavgalarıyla öyle vakit kaybetti ki,bu zamanla çok değerli şeyler yapılabilirdi. İsteyen istediği mezhebi sevebilir,ona bağlı olabilir,ama bu ümmeti bölmeyelim lütfen,sonuçta alimler,şeyhler,imamlar da hepsi Allah'ın rızasını kazanmak için uğraştılar, özellikle birilerini yüceltmek ne kadar doğru? En yüce olan Allah'tır. İnsanlar arasında da peygamberler. Tabii sonra derecesine göre diğer müminler. Ama şunu unutmayalım ki,kalpleri sadece Allah bilir. Dış görünüşüne bakıp aldandığımız kişi belki bizim bildiğimiz kişilerden de daha inançlı olabilir,kimin Allah'ın yanında değeri var,bunu tek Allah bilir,bu yüzden kimseyi yargılamayalım ,sadece doğru biliyor ve bundan eminsek yol gösterici olalım..Selametle kalın...

*mücahid58*

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun mektubat kardeşim.
yalnız,verdiğiniz bilgilerin kaynağını araştırsanız.kitap ve sayfa no vererek bilgilendirme yapsanız daha iyi olur.
selam ve dua ile.

kimsin sen zırrrttttttttt kimkimdirmi benim yerime neden giriyorsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt