Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

DERDİMİ SEVİYORUM (1 Kullanıcı)

god one

Kayıtlı Kullanıcı
RE: DERDİMİ SEVİYORUM

konak yazdı:
Birgün ansızın babanızı yitirdiniz mi? Ölüm yıllarca sizinle oyun oynadı mı bilmiyorum ama benimle oynadı. Babam bütün ziyaretlerini yapıp herkesle helalleştikten sonra evine geldiği ilk gece Hakkın rahmetine kavuştu. Birbirimizle hiç konuşamadan ben ona doyamadan ve yıllardır kalp hastasıydı. Oysa ameliyat masasına gönderirken vedalaşmıştık ve doktorlar bile masadan kalkacağına inanmıyorlardı. Ama Rabbim bizlere bağışladı. Sonra birgece aniden alıp götürdü. Şükürler Rabbime çok zor oldu ama yine de Haktan geldik Hakka gideceğiz. Rabbim mekanını cennet kılsın İnşaallah. Hayatımda en fazla beni etkileyen olay babamın ani ölümü oldu.
Rabbim hepimize imanlı Kur'anlı bir ölüm nasip etsin.
Selam ve dua ile.
ALLAH BABANA VE BABAMA RAHMET EYLESİN KARDEŞİM....ACINI ANLAYABİLİYORUM HEMDE ÇOK İYİ.ASLINDA BU KONUDA HİÇ BİRŞEY YAZMAM NORMALDE AMA NEDENSE BUGÜN YAZASIM GELDİ.BENDE BABAMI 4 YAŞINDAYKEN KAYBETMİŞİM ONU TANIMAKSA HAYATTA EN ÇOK İSTEDİĞİM ŞEY...BİR KERE BABA DİYEBİLMEK....ANLATTIĞINA GÖRE SEN BU DUYGULARI YAŞAMIŞSIN...ŞÜKRET KARDEŞİM....

imported_vuslat_

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH Rahmetiyle muamele eylesin babanıza inşaALLAH.Birgün bizimde başımıza gelebilir diye düşünmüyoruz aslında.Bu yüzden ani diyorsun kardeş aslında doğduğundan beri beklenen bişey değil mi öülm.....

god one

Kayıtlı Kullanıcı

haklısın kardeşim biliyormusun ben küçüklüğümden beri yani 1 sene öncesine kadar hep"Allahım benim canımı al babama ver diye dua ederdim"...ama şimdi anladımki rabbim ölümünde hayırlısını versin kime verirse versin...çünkü sonuçta İNNALİLLAHİ VE İNNAİLEYHİ RACİUN(ONDAN GELDİK VE YİNE ONA DÖNDÜRÜLECEĞİZ) HEPİMİZ BİR GÜN DEDİĞİN GİBİ AİT OLDUĞUMUZ YERE DÖNDÜRÜLECEĞİZ.SELAMETLE

beautifulgirl

Kayıtlı Kullanıcı

s.a.arkadaşlar benim durumum pek sevindirici değil annem yarın ameliyat olucak hepinizden dua bekliyorum

god one

Kayıtlı Kullanıcı

RABBİM ŞİFALAR VERSİN İNŞALLAH.HASTALIĞINI ALIP ONUN YERİNE GEÇMEYECEK DAİM KALICI OLACAK ŞİFALAR NASİP ETSİN.

feyza85252

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm kardeşlerim abalalrım vede abilerim Allah herkese kaldırabildiği yükü sıkıntıyı verir ve bununla imtihan edermiş benim sıkıntılı anlarımdaki tesellim bu ama bazen Allah affetsin isyan saymasın neden bukadar çok dert yüklüyosun diyorum ama hepde beterinden korusun diye dua ediyorum sıkıntılarımı siteyi ziyaret edince bi nebzede olsa atıyorum...Sizlerin paylaşımları beni rahatlatıyocümlenizden Allah razı olsun

betulum

Kayıtlı Kullanıcı
RE: selam

RE: selam

B):)
feyza85252 yazdı:
selamün aleyküm kardeşlerim abalalrım vede abilerim Allah herkese kaldırabildiği yükü sıkıntıyı verir ve bununla imtihan edermiş benim sıkıntılı anlarımdaki tesellim bu ama bazen Allah affetsin isyan saymasın neden bukadar çok dert yüklüyosun diyorum ama hepde beterinden korusun diye dua ediyorum sıkıntılarımı siteyi ziyaret edince bi nebzede olsa atıyorum...Sizlerin paylaşımları beni rahatlatıyocümlenizden Allah razı olsun

konak

Kayıtlı Kullanıcı

Rabbim dert ve sıkıntılarımıza yine de yardımcı oluyor. Eğer bugün ayakta durabiliyorsak bazı yaşadıklarımıza karşılık bu Rabbimin bizlere ihsan ettiği sabırdan kaynaklanmaktadır.
Selam ve dua ile.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

konak yazdı:
Birgün ansızın babanızı yitirdiniz mi? Ölüm yıllarca sizinle oyun oynadı mı bilmiyorum ama benimle oynadı. Babam bütün ziyaretlerini yapıp herkesle helalleştikten sonra evine geldiği ilk gece Hakkın rahmetine kavuştu. Birbirimizle hiç konuşamadan ben ona doyamadan ve yıllardır kalp hastasıydı. Oysa ameliyat masasına gönderirken vedalaşmıştık ve doktorlar bile masadan kalkacağına inanmıyorlardı. Ama Rabbim bizlere bağışladı. Sonra birgece aniden alıp götürdü. Şükürler Rabbime çok zor oldu ama yine de Haktan geldik Hakka gideceğiz. Rabbim mekanını cennet kılsın İnşaallah. Hayatımda en fazla beni etkileyen olay babamın ani ölümü oldu.
Rabbim hepimize imanlı Kur'anlı bir ölüm nasip etsin.
Selam ve dua ile.
ölüm soğukluğunu acısını hisstemek bille çok zor ama engellenemeycek tek kader ölümdür belkide hepimizin son durağı acınızı paylaştığıma emin olun lütfen rabbim mükafatını versin inş cennetle şerflendirsin babanıza binlerce kerre rahmet olsun dua ile

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

beautifulgirl yazdı:
s.a.arkadaşlar benim durumum pek sevindirici değil annem yarın ameliyat olucak hepinizden dua bekliyorum
a s kardeşim şu mübarek satte annene dua ediyoruz inş ameliyatıı aşarılı geçer ve sağ salim ayağa kalkar rabbim yar ve yardımcısı olsun acil şifalar ihsan eylesin

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

feyza85252 yazdı:
aleyküm selam değerli kardeşim elbette rabbim her kuluna dayancağı kadar yük verir sabırla sonucu beklemeliyiz bazen bize çok acı verenn bir olay aslında hakkımızda hayırdır biz bilemeyiz isyan etmemek rıza göstermek gerek din kardeşliğide bunun için var dertleri ve sevinçleri paylaşmak ortak olmak rabbim bu beraberlikten ayırmasın dua ile

osman55

Kayıtlı Kullanıcı

ben aranıza yeni katılıyorum dostlarım oncelikle s.a ve annenize dua ediyorum inşalh oruçlu ağzımla ALLAHA EMANET OLUN !:|

osman55

Kayıtlı Kullanıcı

ben aranıza yeni katılıyorum dostlarım oncelikle s.a ve annenize dua ediyorum inşalh oruçlu ağzımla ALLAHA EMANET OLUN !:|

sariyaprak

Kayıtlı Kullanıcı

Allah babanıza sonsuz rahmet denizinden rahmetini ihsan eylesin... Size de sabır versin... Acınızı anlayabiliyorum... Şafaklar değiştikçe acınız hafifleyecektir... Ya acılara alışmak olmasaydı? :)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

sariyaprak yazdı:
Allah babanıza sonsuz rahmet denizinden rahmetini ihsan eylesin... Size de sabır versin... Acınızı anlayabiliyorum... Şafaklar değiştikçe acınız hafifleyecektir... Ya acılara alışmak olmasaydı? :)
ilginize tşk kardeşim evet benim istediğimde buydu derdi ve sevinci paylaşmak dı dua ile

feyza85252

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
feyza85252 yazdı:
aleyküm selam değerli kardeşim elbette rabbim her kuluna dayancağı kadar yük verir sabırla sonucu beklemeliyiz bazen bize çok acı verenn bir olay aslında hakkımızda hayırdır biz bilemeyiz isyan etmemek rıza göstermek gerek din kardeşliğide bunun için var dertleri ve sevinçleri paylaşmak ortak olmak rabbim bu beraberlikten ayırmasın dua ile

Allah razı olsun kardeşimmm Allah isyana sürükleyen cahil düşünceden fikirlerden sakınsın hepimizi dayanma gücü versin dualarınıza özelliklede şu dönem çoook muhtacım Allah şimdiden herkesten razı olsun

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

rabbim sıkıntılarını gidersin kardeşim rabbim yar ve yardımcın olsun yardıma ihtiyacın olursa fikir alma anlamında biz hazırız kardeşim dua ile

feyza85252

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
rabbim sıkıntılarını gidersin kardeşim rabbim yar ve yardımcın olsun yardıma ihtiyacın olursa fikir alma anlamında biz hazırız kardeşim dua ile

Allah razı olsun ablacım inşallah sıkıntılarmı dillendirme cesaretini hissedersem anlatıp paylaşırım ama düşündüğümde bile aynı anları yaşıyorum ve bu dönemde inşallah düşündüğüm şey değildir sıkıntılardan ötürü bi sağlık sorunu çook ciddi inşallah öle bi sorun yoktur çıkmaz Allahım muhafaza etsin şuan içöin bana en çoook dualarınızla yardımcı olabilirsiniz

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt