Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Deli Misiniz? tıkla (1 Kullanıcı)

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com

Deli Misiniz?
smiley.gif

.

Dicle_

Kayıtlı Kullanıcı
Serseri ruhluymuşum. Biraz rahatlamak istiyorum sadece :a45:

Hiçbir disiplin yönteminden yararlanmadığı açık, kocaman bir zekânız var. Her türlü zorluktan ve sorumluluktan onun yüksek kapasitesi sayesinde kurtuluyorsunuz. Açıkçası, biraz tembelsiniz de. Yettiği kadar çalışmak, geriye kalan zamanı dünyanın, zamanın, aşkın, arkadaşlığın tadını çıkarmak için kullanmak istiyorsunuz. Sizin için konfor kelimesi genel geçer anlayışın çok ötesinde kalitelere işaret ediyor. Örneğin rahat uyumak için dört dörtlük bir yatağa değil, çok uzakta göz kırpan yıldızlara ihtiyacınız var. İyi yemek lüks bir restoranda değil, değecek kadar acıktıktan sonra gürül gürül akan bir nehrin kenarında yenilir diyorsunuz. Mutluluğun gerçek sırrını biliyorsunuz, tek sorun kimseyle paylaşamamanız…

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
Akıllı deli

Sizinkisi “akıllı olup bu dünyanın kahrını çekeceğime, deli olayım dünya benim kahrımı çeksin” şeklinde yapılmış gayet bilinçli bir tercih. Olaylara, durumlara baktığınız mesafe, pek çok şeyi sıradan akıllılardan daha iyi görmenizi sağlıyor. Deliliğin verdiği cesaretle gözünüzü budaktan, sözünüzü dosttan da sakınmıyorsunuz. Lakin ısrarcı da değilsiniz. Bildiğinizi söylüyor, üzerinize düşeni yapıyor, çoğu zaman kimsenin cesaret edemediği atraksiyonlar geliştiriyor, fakat başkalarını düşüncelerinizin ve eylemlerinizin doğruluğuna inandırmak için de enerji harcamıyorsunuz. Kişiliğinizin en sevdiğiniz tarafı da yaratıcılığınız. Dünya sizin oyun alanınız. Arada bir çuvalladığınız oluyor. Ama takılmıyorsunuz. Nasılsa delisiniz…

paylaşım için teşekkürler :)

seda_seda_

Kayıtlı Kullanıcı
bende sersetrı ruhluymusum
aaaaaaaaaaaaaaa

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com
bende sersetrı ruhluymusum
aaaaaaaaaaaaaaa

Akıllı deli

Sizinkisi “akıllı olup bu dünyanın kahrını çekeceğime, deli olayım dünya benim kahrımı çeksin” şeklinde yapılmış gayet bilinçli bir tercih. Olaylara, durumlara baktığınız mesafe, pek çok şeyi sıradan akıllılardan daha iyi görmenizi sağlıyor. Deliliğin verdiği cesaretle gözünüzü budaktan, sözünüzü dosttan da sakınmıyorsunuz. Lakin ısrarcı da değilsiniz. Bildiğinizi söylüyor, üzerinize düşeni yapıyor, çoğu zaman kimsenin cesaret edemediği atraksiyonlar geliştiriyor, fakat başkalarını düşüncelerinizin ve eylemlerinizin doğruluğuna inandırmak için de enerji harcamıyorsunuz. Kişiliğinizin en sevdiğiniz tarafı da yaratıcılığınız. Dünya sizin oyun alanınız. Arada bir çuvalladığınız oluyor. Ama takılmıyorsunuz. Nasılsa delisiniz…

paylaşım için teşekkürler :)

Serseri ruhluymuşum. Biraz rahatlamak istiyorum sadece :a45:

Hiçbir disiplin yönteminden yararlanmadığı açık, kocaman bir zekânız var. Her türlü zorluktan ve sorumluluktan onun yüksek kapasitesi sayesinde kurtuluyorsunuz. Açıkçası, biraz tembelsiniz de. Yettiği kadar çalışmak, geriye kalan zamanı dünyanın, zamanın, aşkın, arkadaşlığın tadını çıkarmak için kullanmak istiyorsunuz. Sizin için konfor kelimesi genel geçer anlayışın çok ötesinde kalitelere işaret ediyor. Örneğin rahat uyumak için dört dörtlük bir yatağa değil, çok uzakta göz kırpan yıldızlara ihtiyacınız var. İyi yemek lüks bir restoranda değil, değecek kadar acıktıktan sonra gürül gürül akan bir nehrin kenarında yenilir diyorsunuz. Mutluluğun gerçek sırrını biliyorsunuz, tek sorun kimseyle paylaşamamanız…

demek herkese aynı masalı anlatıyor :D:a01::K:K

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Akilli deli :D anneme soylemeliyim bunuuuu. :)

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Bir ben miyim arkadaşlar zır delii :D

Zırdeli

Siz üst kademeden çifte gömlekle bağlanması gereken bir delisiniz. Bir deliliğin sizin tarafından idrak edilmesi için aklınıza gelmesi kâfi. Her ne gerekiyorsa yapıyor, size bakıp “aaa delinin zoruna bak” diyenlere en kıyağından bir nanik çekiyorsunuz. Eğlenmek için gelmişsiniz dünyaya. Hiçbir şey sizi ömrünüzün bir dakikasını bile delice olmayan bir şey için vakfetmekten alıkoymaya değmiyor. Dağlara tırmanmalı, paraşütle atlamalı, kanatsız uçmalı, mağaraların derinliklerinde gizemli yolculuklar yapmalısınız. Hikâyelerinizi dinlemeye bayılan onca insan sizin kadar deli olmak için feda edemedikleri her şeyin ağırlığıyla yaşayıp gidiyorlar. Günü birlik yaşıyor, hayatınızda vazgeçemeyeceğiniz hiçbir şey olmamasına özen gösteriyorsunuz. ¬Delilik sizinle yeni anlamlar kazanıyor…

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
[h=2]Serseri[/h]
:)

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
zırdeli çıktı. =)

Sevindim forumda ki tek zır deliinin ben olmadığıma :)

Serseri

:)
Mutluluğun gerçek sırrını biliyorsunuz, tek sorun kimseyle paylaşamamanız…

En büyük sorunla başbaşasın yani ibra hııı, kolay gelee...:)

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
nihayet serseri hariç zır deli olarak değişik bişe çıkarmış test... :K

Farkım işte benim farkım :D

bu arada Çeşm-i Bülbül senin profiline neden yazamıyoruz ?

Yazamıyor musunuz? :)

Arkadaşım olmayanlara kapamışım demek ki :)

Senden baska kim olur ccesmi ? :D

:D e o zaman kendini kolla katrem delidir ne yapsa yeridir hemde zır delisinden :D

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Sevindim forumda ki tek zır deliinin ben olmadığıma :)

Mutluluğun gerçek sırrını biliyorsunuz, tek sorun kimseyle paylaşamamanız…

En büyük sorunla başbaşasın yani ibra hııı, kolay gelee...:)
evet evet iletişimim 0 :D

Delilik sizinle yeni anlamlar kazanıyor…

evet son cümleler çok manidar :D :D

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
evet evet iletişimim 0 :D

Delilik sizinle yeni anlamlar kazanıyor…

evet son cümleler çok manidar :D :D

ibra ayıp ediyorsun sen o mutluluğun sırrını benle paylaş iletişimin alâsını öğretirim ben sana :D

:D evet yenilikçi biri olduğum anlamı çıkıyor ordan iyi birşey :D

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
ben bunu anlamadım bıraz anlatırmısınız ekranda sadece Delimisiniz yazıyo başka bışey yok :D

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt