Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Deli Misiniz? tıkla (1 Kullanıcı)

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum Rana Kardeşim,
Delimisiniz yazısına tıkla test çıkıyor.
Ben Akıllı Deliymişim.
Selam ve Dua ile

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
Kulakları küpeli
Siz delilik konusunda en az birkaç hocadan ders almışa benziyorsunuz. Etrafınızda çok iyi örnekler olmuş her daim. Ne var ki onların bıraktığı akıllı boşluğunu da siz doldurmak zorunda kalmışsınız. Deliliğin keyfini biliyor, akıllıyı oynarken onun imkânlarından yararlanıyor, ancak istediğiniz kadar deliremiyorsunuz. Çünkü sorumluluk sahibi bir insansınız. Varlığınızı kuşatan onca delinin dağıttıklarını toplamak için çok çaba harcamanız gerekiyor. Onlarla baş edebilmek için en az onlar kadar deli, deliliğinizi başka gözlerden saklamak için de akıllı olmak zorundasınız. Yani nasihat almış, dersini iyi öğrenmiş bir delisiniz. Etrafınızdakiler arada bir sahiden delirdiğinizde bu konuda ne denli usta olduğunuzu görüp şaşırıyorlar. Siz de onlara delilik ülkesinden gönderdiğiniz posta kartlarıyla delice zevkin tadını çıkarıyorsunuz.

:D:D:D

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Kulakları küpeli
Siz delilik konusunda en az birkaç hocadan ders almışa benziyorsunuz. Etrafınızda çok iyi örnekler olmuş her daim. Ne var ki onların bıraktığı akıllı boşluğunu da siz doldurmak zorunda kalmışsınız. Deliliğin keyfini biliyor, akıllıyı oynarken onun imkânlarından yararlanıyor, ancak istediğiniz kadar deliremiyorsunuz. Çünkü sorumluluk sahibi bir insansınız. Varlığınızı kuşatan onca delinin dağıttıklarını toplamak için çok çaba harcamanız gerekiyor. Onlarla baş edebilmek için en az onlar kadar deli, deliliğinizi başka gözlerden saklamak için de akıllı olmak zorundasınız. Yani nasihat almış, dersini iyi öğrenmiş bir delisiniz. Etrafınızdakiler arada bir sahiden delirdiğinizde bu konuda ne denli usta olduğunuzu görüp şaşırıyorlar. Siz de onlara delilik ülkesinden gönderdiğiniz posta kartlarıyla delice zevkin tadını çıkarıyorsunuz.

:D:D:D

Rana'cım en yazık sana olmuş deliliğin tadına bile doyamıyorsun :D zır deli olcan bakacan keyfineee :D

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com
Farkım işte benim farkım :D

Yazamıyor musunuz? :)

Arkadaşım olmayanlara kapamışım demek ki :)

hasbinallaaaaah :)

arkadaş olmayınca soracak kadar saftrik değilim :)

bilakis arkadaş oluşumuzdan (arkadaş ibaresi artı + sı olduğundan sordum zaten. )

unutkanım demiyorda cevap verdim sanıyor :p :p :p :)

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
hasbinallaaaaah :)

arkadaş olmayınca soracak kadar saftrik değilim :)

bilakis arkadaş oluşumuzdan (arkadaş ibaresi artı + sı olduğundan sordum zaten. )

unutkanım demiyorda cevap verdim sanıyor :p :p :p :)

Ayy y :)
ahh bide anlasam ne demek istediğini :)
ya sen ilk yazmak istediğinde benim profil kapalıymış o yüzden yazamadın ama sonra arkadaşlık gönderdin ben onaylayana kadar gene yazamıyordun işte. :)
şimdi yazabilirsin..:)

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com
ayy y :)
ahh bide anlasam ne demek istediğini :)
ya sen ilk yazmak istediğinde benim profil kapalıymış o yüzden yazamadın ama sonra arkadaşlık gönderdin ben onaylayana kadar gene yazamıyordun işte. :)
şimdi yazabilirsin..:)

ayyyhhhh gız biz aylardır arkadaşız.... Bu profiller yeniii ,

bah zati uykum var yorma beni :p

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com
Ayy ALLAH iyiliğini vere :D ben o arkadaşlığı profil arkadaşlığı için demiştim :D

Hadi ya uyu bence benim yerimede uyu ne zamandır uyumadım gündüz :/ :D

gızım bende profil arkadaşlığını diyodum zaten .. aylardır isim yanında artı yı görmüyonmu... delü ettin la benü :D :D :D

gidiyom ben uyumaya :p

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt