Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Chat yapan bütün kızlara!!!!!!(Bir ailenin dağılmasına sebep olan yaşanmış acı veren bir olay) (1 Kullanıcı)

ÖMEREFE

Kayıtlı Kullanıcı
Hayirli günler kardeşim başina gelen olaydan dolayi çok üzüldüm allah seni sinamiş ama galiba sen nefsine yenilmişsin ve allah sana verdiği tüm güzellikleri sana ceza olarak geri almiş inançli bir insana benziyorsun bir anlik hevesle herşey alt üst olmuş inşallah bundan sonraki hayatinda böyle büyük yanlişlar yapmazsin bol bol tövbe hepimizİN hatirlamak bile istemediği birçok günahi vardir eminim sonuçta aciz insanlariz allahimizin affina siğinmaktan başka ne yapabilirizki

antiocheiaaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Allah şeytana uydurmasin

Allah şeytana uydurmasin

:a:aşeytan görevini yapiyor bizde ona uyuyoruz allah kimseyi şeytana uydurmasin amin

Kaan Erdem

Yönetici
sayın kardeşim konu içeriği şahsıma ait değil..!dua ve temennileriniz cümlemiz için olsun.selametle kalın.

Hayirli günler kardeşim başina gelen olaydan dolayi çok üzüldüm allah seni sinamiş ama galiba sen nefsine yenilmişsin ve allah sana verdiği tüm güzellikleri sana ceza olarak geri almiş inançli bir insana benziyorsun bir anlik hevesle herşey alt üst olmuş inşallah bundan sonraki hayatinda böyle büyük yanlişlar yapmazsin bol bol tövbe hepimizİN hatirlamak bile istemediği birçok günahi vardir eminim sonuçta aciz insanlariz allahimizin affina siğinmaktan başka ne yapabilirizki

Kaan Erdem

Yönetici
şu an msn adresi vermiş olan basiretsiz kardeşimize ithafendir bu..!

gülmeyengül

Kayıtlı Kullanıcı
rabbim şaşıtmasın böyle eşte zor bulunur bu devirdee
şans işte ama degerlerde yıpranır arkadaşlar çok vahim.

ZeyneP-m

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel bir konu eline sağlik kardesim

A

Arzu_76

selamün aleyküm

Kaan kardeşimin yazısı beni derinden sarstı.

Rabbim nefsimizin ve şeytanın oyunlarından bizleri korusun.

Yuvamızı,ailemizi ve çocuklarımızı koru yarabbim

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam sayın kardeşim.selam ve dua ile kalın selametle.

selamün aleyküm

Kaan kardeşimin yazısı beni derinden sarstı.

Rabbim nefsimizin ve şeytanın oyunlarından bizleri korusun.

Yuvamızı,ailemizi ve çocuklarımızı koru yarabbim

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun emeğinize sağlık çok önemli ve ders verici bir paylaımdı emeğinize sağlık. Allah doğru yoldan şaşrımasın insanın bir anlık yaptığı hata bütün hayatına mal olabiliyor maalesef insan olanın başaın aherşey gelebilirmiş Alalh hiç birimizi doğru yoldan ayırmasın hepimizi hidayete erdirmek nasip etsin Rabbim.
Bu devirde malesef insanlar amaçlarına ulaştıktan sonra bir mendil gibi insanları fırlatıyorlar insanaın ne önemi var yanında karşısına ne olmuş umrularında bile değil alalh öyle kötü art niyetli insanların kötülüklerinden emelelrinden gelemeden hepimizi koruyup esirgesin kardeşimizinde Alalh yar ve yardımcısı olsun Rabbim hayırlı bir çıkkış yaşamına bir düzen yön vermek nasip etsin.
Alalh bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip gönül muradlarımızı dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Alalh hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin kötü art niyetli insanlarada hiç bir zaman fırsat vermesin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun hayırlı geceler:(

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam sayın kardeşim.içten duana amin.amin.amin.selam ve yürekten samimi dualarımla.hayırlı ve bereketli geceler olsun kardeşim.selametle.

Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun emeğinize sağlık çok önemli ve ders verici bir paylaımdı emeğinize sağlık. Allah doğru yoldan şaşrımasın insanın bir anlık yaptığı hata bütün hayatına mal olabiliyor maalesef insan olanın başaın aherşey gelebilirmiş Alalh hiç birimizi doğru yoldan ayırmasın hepimizi hidayete erdirmek nasip etsin Rabbim.
Bu devirde malesef insanlar amaçlarına ulaştıktan sonra bir mendil gibi insanları fırlatıyorlar insanaın ne önemi var yanında karşısına ne olmuş umrularında bile değil alalh öyle kötü art niyetli insanların kötülüklerinden emelelrinden gelemeden hepimizi koruyup esirgesin kardeşimizinde Alalh yar ve yardımcısı olsun Rabbim hayırlı bir çıkkış yaşamına bir düzen yön vermek nasip etsin.
Alalh bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip gönül muradlarımızı dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Alalh hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin kötü art niyetli insanlarada hiç bir zaman fırsat vermesin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun hayırlı geceler:(

*ayşe*

Kayıtlı Kullanıcı
Allahım Yarabbim.şok oldum.çekirdekten iyi yetişmiş birisinin bu hallare dustugune ınanamıyorum,inanmak istemiyorum.nefis terbiyesi cok önemli.Rabbimiz doğru yoldan saptırmasın bizleri.

oZBaYSeRaFeTTiN

Kayıtlı Kullanıcı
Allahım Yarabbim.şok oldum.çekirdekten iyi yetişmiş birisinin bu hallare dustugune ınanamıyorum,inanmak istemiyorum.nefis terbiyesi cok önemli.Rabbimiz doğru yoldan saptırmasın bizleri.
S,a
Amin,Ayse...InsaAllah CumLemize...
Gercekten cokk uzucu bir Konu ve DerS aLmamiz gereken bir oLay.
Biz insanLar Bazen Istemeyerekte olsa Bir anLik HeveS icin neLer yapmiyoruzKi!
Sonucta Her insan Kendi KisiLiginden SorumLu oldugu icin...
Her Kim Her ne yaparsa "iNaNin Kendine ve Sadece Kendine"
Allah'u TeaLa bizLeri GuzeL insanLarLa buLusturmayi nasp etsin insaAllah,Amin.
Her Sey o GuzeL GonLunuzce oLsun,Allah'a emanet oLun...

*ayşe*

Kayıtlı Kullanıcı
S,a
Amin,Ayse...InsaAllah CumLemize...
Gercekten cokk uzucu bir Konu ve DerS aLmamiz gereken bir oLay.
Biz insanLar Bazen Istemeyerekte olsa Bir anLik HeveS icin neLer yapmiyoruzKi!
Sonucta Her insan Kendi KisiLiginden SorumLu oldugu icin...
Her Kim Her ne yaparsa "iNaNin Kendine ve Sadece Kendine"
Allah'u TeaLa bizLeri GuzeL insanLarLa buLusturmayi nasp etsin insaAllah,Amin.
Her Sey o GuzeL GonLunuzce oLsun,Allah'a emanet oLun...

A.S
Aminn.çok teşekkür ederim.hayırlı günler.

aşure

Kayıtlı Kullanıcı
çok üzüldüm ya tüylerim diken diken oldu okurken ne diyim rabbim nefsimize şeytana uydurmasın bizleri rabbim o kardeşimizede yardım etsin inşallah

Kaan Erdem

Yönetici
amin.selam ve yürekten samimi dualarımla.hayırlı ve bereketli günler olsun kardeşim.selametle.

gulefsan

Kayıtlı Kullanıcı
gerçekten de çok üzücü bir hikaye interneti doğru kullanmak gerekiyor

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt