Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Chat yapan bütün kızlara!!!!!!(Bir ailenin dağılmasına sebep olan yaşanmış acı veren bir olay) (1 Kullanıcı)

TUGBA_SU

Kayıtlı Kullanıcı
budurumu ele aldıgınız için tesekkurler yurdumuzda bu tur durumlarda bır cok ınsanımız var allah hepsının yardımcısı olsun tevbelerını kabul etsın bızı bu durumlardan uzak tutsun....

muzey

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. NE GUZEL OZETLEMISSINIZ VALLA DIYECEK BIRSEY BIRAKMAMISSINIZ DEDIGINIZ GIBI INSALLAH BU HIKAYE BIR UYDURMADIR..................:(:(:(
Aynen ya bende katılıyorum okuduğum zaman vallahi hiç acıyamadım nedense içimden gelmedi.O kadına vahvah da ya aldatılan evli bi kadın veya erkek zina ederse dinimizde katli vaciptir tabiki oyüzden vahvah demenin alemi yok ki hem dediği gibi kişi hala onu bırakana sitemde vede ailem söyle böyle falan demiş ama intiharı düşünebiliyorsa kişi o kişinin bikere zaten imanıda zayıf.Yinede büyük konuşmayıp Allaha sığınırım etrafta çooook zayıf kişilikli insanlar varki hemde hiç ummazsınız.Selametle ALLAH NEFSİN TUZAKLARINA KARSIN VİCDANLARIN SESİNİ ARTIRSIN İNSALLAH.RABBİM SEN BİZİ ÇIKMAZLARA SOKMA!

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kötü ya!!! çanakkale geçiliyor bizde boğazda balık tutuyoruz.sahi ya şu geçen gemiler deilmi?bizim balıkları çeken,çalan,satan...allahım affet ya rabbii

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam kardeşim.selam ve yürekten samimi dualarımla hayırlı ve bereketli günler olsun selametle.amin.inşaALLAH.

s.a kötü ya!!! çanakkale geçiliyor bizde boğazda balık tutuyoruz.sahi ya şu geçen gemiler deilmi?bizim balıkları çeken,çalan,satan...allahım affet ya rabbii

PELŞİN

Kayıtlı Kullanıcı
bencede çok güzel bir konuya değinilmiş ilk başlarda tatlı bir şeymiş gibi anlaşılabilir ama iş işten geçince bi bakarlarki batağa batmışlar bile. buda bayana bir ders olmuş benim yaşım daha çok küçük hayatım tam olarak yerinne oturmadı bile o yüzden kimseyi kınamıyorum çükü kişinin başına gelen iyi kötü fark etmez eğer kınanırsa kınayan kişinin ölmeden önce elbet aynı olay başına gelirmiş RABBİM hiçbir müslümanı bu şekilde ıslah etmesin AMİN...

Kaan Erdem

Yönetici
bu şuurundan dolayı ALLAH celle celalühu razı olsun kardeşim.amin.inşaALLAH.selametle kalınız.

bencede çok güzel bir konuya değinilmiş ilk başlarda tatlı bir şeymiş gibi anlaşılabilir ama iş işten geçince bi bakarlarki batağa batmışlar bile. buda bayana bir ders olmuş benim yaşım daha çok küçük hayatım tam olarak yerinne oturmadı bile o yüzden kimseyi kınamıyorum çükü kişinin başına gelen iyi kötü fark etmez eğer kınanırsa kınayan kişinin ölmeden önce elbet aynı olay başına gelirmiş RABBİM hiçbir müslümanı bu şekilde ıslah etmesin AMİN...

gülan

Kayıtlı Kullanıcı
Chat yapan bütün kızlara!!!!!!(Bir ailenin dağılmasına sebep olan yaşanmış acı veren

Chat yapan bütün kızlara!!!!!!(Bir ailenin dağılmasına sebep olan yaşanmış acı veren

şoktayım ben ne diyeceğimi bilemiyorum ama,
yinede iradesine yenik düşmemeliydi en azından eşinin ona olan o gerçek aşkın hatrına , bu hataları yapmamalıydı diye düşünüyorum..
ALLAH YARDIMCISI OLSUN (( AMİN))

medine-imünevver

Kayıtlı Kullanıcı
ne olursa olsun bir kadın evine ve kocasına sahip çıkmalı.. okuduğuma göre kadın, kocasının her istediğini yaptığını sölüo..böle bir insana en büyük eziyet ona yapılan ihanettir..

Kaan Erdem

Yönetici
yaşama amacımızı ve gayemizi göz ardı edip gaflete dalmadan kulluk ve ümmetlik vezifelerimizi en iyi şekilde nasıl yapabiliriz diye çalışmalı gayret etmeli her geçen gün kendimizi bu doğrultuda geliştirmeliyiz.ALLAH celle celalühu doğru yolda daim etsin sabit kılsın cümlemizi.selametle kalınız kardeşim.

şoktayım ben ne diyeceğimi bilemiyorum ama,
yinede iradesine yenik düşmemeliydi en azından eşinin ona olan o gerçek aşkın hatrına , bu hataları yapmamalıydı diye düşünüyorum..
ALLAH YARDIMCISI OLSUN (( AMİN))

Kaan Erdem

Yönetici
ALLAH celle celalühu doğru yolda daim etsin sabit kılsın inşaALLAH selametle kalınız kardeşim.

ne olursa olsun bir kadın evine ve kocasına sahip çıkmalı.. okuduğuma göre kadın, kocasının her istediğini yaptığını sölüo..böle bir insana en büyük eziyet ona yapılan ihanettir..

uzgun_42

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kaan kardeşim..
Eline emegine saglik bu tür olaylari gazetelerde de okuyoruz..
Ibretlik bir olay, okuyunca şok oldum, bilmiyorum ama insan eşinden bir başkasiyla nasil böyle bir şey yapabilir, hala anlamiş degilim. Iman eksikliginden geliyor sanirim bu tür olaylar..
Allah c.c o kardeşimizi affetsin..
Günahlarimiz için rabbime siginirim...
Selam ve dua ile...

PELŞİN

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH tüm müslümanlardan razı olsun

..Muamma..

Kayıtlı Kullanıcı
s.a cok uzucu bı olay gerckten.. ve hıcbırımıze de uzak degıl.. herkesın evınde artık bı bılgısayar var.. chat programları artık en bılınen programlar.. ınsanlar gununun cogunu hatta gununu blgsayar basında gecırıyo.. belkı kotu bı maskatla degıl ama maksat asılıyo ıstemeden ve farkedılmeden de olsa.. bılgısayarın ayrı bı baglayıcılıgı var zaten.. bı de buna chatte -ya da benzer programlarda- tanısılan ınsanların gereksız sıradan ve cıkar ılıskısı olan, fakat bunların uzerını bı celsede orten ıltıfatların cekıcılıgı eklenınce.. korkunc bı durum ya .. Rabbım muhafaza etsın hepmızı.. ben bıle kendımden korkuyorum.. korkum bu guzel oldugu kadar da zararlı alete baglanmak.. yaptıgım ugraslar bellı fakat bunun basında ıken vaktın nasıl gectgıı anlasılmıyo.. burda mutlaka yararlı bıseylerden bahsedıyoruz fakat bazen bu bahıse ole bı kaptırıyorum kı yararlı olıyım derken ıbadetım aksama noktasına gelıyo..:a36: gun ıcerısındekı fıılıyatlarıma esıt vakıt ayırmam lazım.. fakat cogu ısımı aksatıp onlara ayırmam gereken vaktı buraya ayırabılıyorum..:( vaktımın hesabını nasıl verıcem:a36: Rabbım rahmetıyle muamele eder ıns hepmıze.. ..amin.. selametle..

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam kardeşim.ALLAH celle celalühu doğru yolda daim etsin sabit kılsın inşaALLAH selametle kalınız kardeşim.

s.a kaan kardeşim..
Eline emegine saglik bu tür olaylari gazetelerde de okuyoruz..
Ibretlik bir olay, okuyunca şok oldum, bilmiyorum ama insan eşinden bir başkasiyla nasil böyle bir şey yapabilir, hala anlamiş degilim. Iman eksikliginden geliyor sanirim bu tür olaylar..
Allah c.c o kardeşimizi affetsin..
Günahlarimiz için rabbime siginirim...
Selam ve dua ile...

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam kardeşim.ALLAH celle celalühu doğru yolda daim etsin sabit kılsın inşaALLAH selametle kalınız kardeşim.

s.a cok uzucu bı olay gerckten.. ve hıcbırımıze de uzak degıl.. herkesın evınde artık bı bılgısayar var.. chat programları artık en bılınen programlar.. ınsanlar gununun cogunu hatta gununu blgsayar basında gecırıyo.. belkı kotu bı maskatla degıl ama maksat asılıyo ıstemeden ve farkedılmeden de olsa.. bılgısayarın ayrı bı baglayıcılıgı var zaten.. bı de buna chatte -ya da benzer programlarda- tanısılan ınsanların gereksız sıradan ve cıkar ılıskısı olan, fakat bunların uzerını bı celsede orten ıltıfatların cekıcılıgı eklenınce.. korkunc bı durum ya .. Rabbım muhafaza etsın hepmızı.. ben bıle kendımden korkuyorum.. korkum bu guzel oldugu kadar da zararlı alete baglanmak.. yaptıgım ugraslar bellı fakat bunun basında ıken vaktın nasıl gectgıı anlasılmıyo.. burda mutlaka yararlı bıseylerden bahsedıyoruz fakat bazen bu bahıse ole bı kaptırıyorum kı yararlı olıyım derken ıbadetım aksama noktasına gelıyo..:a36: gun ıcerısındekı fıılıyatlarıma esıt vakıt ayırmam lazım.. fakat cogu ısımı aksatıp onlara ayırmam gereken vaktı buraya ayırabılıyorum..:( vaktımın hesabını nasıl verıcem:a36: Rabbım rahmetıyle muamele eder ıns hepmıze.. ..amin.. selametle..

EBRARNISA

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm. cumanız hayır ve bereket olsun inşallah.
inanın yazıyı tüylerim diken diken okudum. halen şaşkın bir vaziyetteyim.
bu mübarek cuma saatleri hürmetine Rabbim bizleri; nefis ve şeytanın şerrinden , kötü niyetli insanların şerrinden korusun. bir göz açıp kapayıncaya kadar dahi olsa bizi bize , bizi nefis şeytanın eline bırakmasın . AMİN.....

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam.ALLAH celle celalühu doğru yolda daim etsin sabit kılsın inşaALLAH selametle kalınız.hayırlı ve bereketli cumalar olsun.

Selamün Aleyküm. cumanız hayır ve bereket olsun inşallah.
inanın yazıyı tüylerim diken diken okudum. halen şaşkın bir vaziyetteyim.
bu mübarek cuma saatleri hürmetine Rabbim bizleri; nefis ve şeytanın şerrinden , kötü niyetli insanların şerrinden korusun. bir göz açıp kapayıncaya kadar dahi olsa bizi bize , bizi nefis şeytanın eline bırakmasın . AMİN.....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt