Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Chat yapan bütün kızlara!!!!!!(Bir ailenin dağılmasına sebep olan yaşanmış acı veren bir olay) (2 Kullanıcı)

ZEHRA MELEK

Kayıtlı Kullanıcı
Yazik kiza yaaa insan nasil olabiliyor da böle boş bişeyin ardindan sürüklenebiliyor
allah islah etsin,bizide böle hata yapmaktan korusun inşlh.
Emeğine sağlik... Ama üzüldüm kizin haline ve onun durumunda olanlara...

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam kardeşim.selam ve dua ile kalın selametle.

esselamü aleyküm bu kadınada hayret ettim insan bu kadarda yanlış yapamaz ki
sen kocanı bırak ve chatte tanıştığın birine git
pesssss doğrusu....
Allah muhafaza etsin cümlemizide
nefis ve şeytan insana her şeyi yaptırıyo işte...

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam abla...selam ve dua ile kalın selametle.

selamün aleyküm kaan kardeşim RABBİM CC kimseyi şaşırtmasın internet çok tehlikeli ben bu yüzden bilgisayarı salonun ortasında tutuyorum ev halkı neyapar nereye girer herkes bilir genede irade çok önemlidir ben 3 ,4 yıl önce tanıdım interneti kaan kardeşim o günlerde hiç bir dini bilgiye sahip deyildim ama girdiyim birkaç sitede özellikle burada çok önemli bilgiler aldım şimdi herkesle bilgi paylaşıyorum yani hangi yönden kullanırsan o yönde gidersin emeyine sağlık ALLAH CC razı olsun inşallah

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam kardeşim.selam ve dua ile kalın selametle.

€bru;710419' Alıntı:
Es-Selamün Aleyküm abi çok güzel bir paylaşım Allah razı olsun.Günümüzün en büyük sorunlarından birini ele almışsınız...

Kaan Erdem

Yönetici
amin.inşaALLAH.selam ve dua ile kalın kardeşim selametle.

Yazik kiza yaaa insan nasil olabiliyor da böle boş bişeyin ardindan sürüklenebiliyor
allah islah etsin,bizide böle hata yapmaktan korusun inşlh.
Emeğine sağlik... Ama üzüldüm kizin haline ve onun durumunda olanlara...

sonayg

Kayıtlı Kullanıcı
s.a Allah razı olsun. ibretlik bir durum Allah şaşırtmasın üzüldüm

lutfiyenigun

Kayıtlı Kullanıcı
allah bizleri bu gibi olaylardan korusun.ibretle okunması gereken olaylaylar çok ALLAH yar ve yardımcımız olsun.ALLAH nefsimizin heva ve heveslerinden korusun.

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
selamunaleykum
kardeşim ben sadece şunu demek istiyorum
iki kişi varken üçüncüsü şeytandır ... bacılarım aklınızı başınıza alın ALLAH -azze celle - muhafaza buyursun... şeytanın oyunlarına gelmeyin ...insan kılıgına girmiş şeytanlara kapılmayın... her zaman haramı cazip göstermekte şeytanın üstüne yok .. rabbim hepimizi korusun ... şeytana uydurmasın inşaALLAH
emeginize saglık kardeşim kanayan bir yara haline dönüştü bu konu küçük bir şehirde yaşamama ragmen çok sık duymaya başladım bunları... korkuyorum artık durum vahim ...

baki selamlar

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam kardeşim.

yaptığınız açıklamada kalplere tesir olur inşaALLAH.selam ve yürekten samimi dualarımla.selametle kalın.

selamunaleykum
kardeşim ben sadece şunu demek istiyorum
iki kişi varken üçüncüsü şeytandır ... bacılarım aklınızı başınıza alın ALLAH -azze celle - muhafaza buyursun... şeytanın oyunlarına gelmeyin ...insan kılıgına girmiş şeytanlara kapılmayın... her zaman haramı cazip göstermekte şeytanın üstüne yok .. rabbim hepimizi korusun ... şeytana uydurmasın inşaALLAH
emeginize saglık kardeşim kanayan bir yara haline dönüştü bu konu küçük bir şehirde yaşamama ragmen çok sık duymaya başladım bunları... korkuyorum artık durum vahim ...

baki selamlar

berat05

Yönetici
SELAMÜN ALEYKÜM Kaan Kardeşim

yine çok önemli bir konu...ellerinize sağlık..
Rabbim c.c. bu emeğinizin karşılığını kat kat verir inşallah ...sanırım ben geç kalmışım yazmakta....

Allah'tan c.c. dileğim.... tüm evlenecek ve evli olan genç kardeşlerimin EVLİLİK KURUMUNUN ne kadar çok önemli olduğunu bilmeleri - bu kurumu korumanın ; saygı-sevgi-sadakat olmadan yürütmenin zor olacağını öğrenmeleridir.

Bizim amacımız güzel,iyi,ve Hak'kın Rızası olan işleri yapmak-öğrenmek-öğretmektir.

RABBİM c.c. BİZLERİ O'nun gazabından korkan,kuldan utanan,vicdan sahibi,
Eşinin değerini bilen HARAMDAN korkan AHİRET İÇİN ÇALIŞAN KULLARINDAN eylesin inşallah.

Allah'a c.c. emanet olun.

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam kıymetli ablam.ALLAH celle celalühu razı olsun yüreğine sağlık bu ne güzel sözler.selam ve yürekten samimi dualarımla.hayırlı ve bereketli günler olun.selametle kalın abla.ailecek ALLAH celle celalühu'ya emanet olun.(amin...)

SELAMÜN ALEYKÜM Kaan Kardeşim

yine çok önemli bir konu...ellerinize sağlık..
Rabbim c.c. bu emeğinizin karşılığını kat kat verir inşallah ...sanırım ben geç kalmışım yazmakta....

Allah'tan c.c. dileğim.... tüm evlenecek ve evli olan genç kardeşlerimin EVLİLİK KURUMUNUN ne kadar çok önemli olduğunu bilmeleri - bu kurumu korumanın ; saygı-sevgi-sadakat olmadan yürütmenin zor olacağını öğrenmeleridir.

Bizim amacımız güzel,iyi,ve Hak'kın Rızası olan işleri yapmak-öğrenmek-öğretmektir.

RABBİM c.c. BİZLERİ O'nun gazabından korkan,kuldan utanan,vicdan sahibi,
Eşinin değerini bilen HARAMDAN korkan AHİRET İÇİN ÇALIŞAN KULLARINDAN eylesin inşallah.

Allah'a c.c. emanet olun.

deniz14

Kayıtlı Kullanıcı
Çoğu insan ben ypmam dedği hlde biz türk milleti olarak yapan biriyiz.int.de bunun bşında gliyor. her ne kadar int.nin kötü yanlarıda olsa kimi zaman iyi ynları da oluyor ama bu da insanın nasıl kullandğına ne amcla kullandğına bğlı... paylaşımn için tesekkürler cok güzeldi. selam ve dua ile..

Kaan Erdem

Yönetici
selam ve dua ile kalın kardeşim selametle.

Çoğu insan ben ypmam dedği hlde biz türk milleti olarak yapan biriyiz.int.de bunun bşında gliyor. her ne kadar int.nin kötü yanlarıda olsa kimi zaman iyi ynları da oluyor ama bu da insanın nasıl kullandğına ne amcla kullandğına bğlı... paylaşımn için tesekkürler cok güzeldi. selam ve dua ile..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt