Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bütün kardeşlerimizin hep beraber hayır kapılarımızın açılması için dua edermisiniz:( (2 Kullanıcı)

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH RIZASI İÇİN HAYIR KAPILARIMIZIN AÇILMASI DUALARIMIZIN KABULU İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN KURTULMAK İÇİN....

YASİN SÜRESİ

Zerrin abla......................10(okundu)
leyla...............................1(okundu)
Nur61..............................2
ZÜHRE_...........................2 (okundu)
kalbiminurlandır...............1
mernenur1........................2(okundu)
seher abla........................7
leyla arkadaşı...................3

sıla1................................3

okunan...31
kalan......10

ALLAH CC kabul etsin İNŞALLAH

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm kardeşlerim memurluk için başvuru yaptım sizlerden dualarınızı bekliyorum Allah tez zamanda hepimizin hayır kapılarını açmak nasip etsin RABBİM.
Allah hepimize hayırlı rızk kapıları iş kapıları kısmet kapıları açmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim kimselere fırsat vermesin Rabbim.
Rabbim bu mübarek günlerin yüzü gözü hürmetine hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Bismillahirrahmanirrahim

ALLAH rızası için (Şu anda maddi sıkıntı içinde olan işe girmek isteyen kardeşlerimiz için herkesin dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları İçin)

leyla.......................10.000
Sonay.......................1.000
leyla(arkadaşları)..........5.000

okunan:16.000
KALAN: 84.000

ALLAH KABUL ETSİN.

kalbiminurlandır

Eposta Onaylanmamış Üyeler
Bismillahirrahmanirrahim

ALLAH rızası için (Şu anda maddi sıkıntı içinde olan işe girmek isteyen kardeşlerimiz için herkesin dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları İçin)

YA FETTAH

leyla(arkadaşları)..........5.000
kalbiminurlandır.........500

okunan:16.500
KALAN: 83.500

ALLAH KABUL ETSİN.

leyla-1

Altın Üye
Allah'ım!... ben şu anda bu mesajı okuyan kardeşimi(kulunu) Çok seviyorum..'Sen'de sev! razı olana kadar onu yaşat..Eyy Rabbim! Onun hakkında hayır olanı gönlünde razı eyle, gönlünde olanıda hakkında hayırlı eyle'...Rabbim!.. Onu her türlü kötülüklerden, musibetten koru.'tek bir saniye bile üzülmesine izin verme... Ona çekemeyeceğidert verme... Onu doğru yoldan hiç ama hiç ayırma!.. Onu Efendimiz(SAV) komşu eyle! AMİN HAYIRLI CUMALAR...:)

leyla-1

Altın Üye
Allah'ım!... ben şu anda bu mesajı okuyan kardeşimi(kulunu) Çok seviyorum..'Sen'de sev! razı olana kadar onu yaşat..Eyy Rabbim! Onun hakkında hayır olanı gönlünde razı eyle, gönlünde olanıda hakkında hayırlı eyle'...Rabbim!.. Onu her türlü kötülüklerden, musibetten koru.'tek bir saniye bile üzülmesine izin verme... Ona çekemeyeceğidert verme... Onu doğru yoldan hiç ama hiç ayırma!.. Onu Efendimiz(SAV) komşu eyle! AMİN HAYIRLI CUMALAR...:)

Z

ZÜHRE_

Alıntı:
ZÜHRE_´isimli üyeden Alıntı
VEALEYKUMSELAM GÜZEL KARDEŞİM.
RABBİMİZ CC KABUL EYLESİN İNŞALLAH.
DUALARINI KABUL ETSiN HAYIR KAPILARI AÇSIN İNŞALLAH.
SELAM VE DUA İLE.....

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
ALLAH RAZI OLSUN
AMİN AMİN AMİN kardeşim İNŞAALLAH
2 yasin daha okudum
kenz-ül arş duası'nı da okuyalım

AMİN AMİN AMİN
ALLAH razı canım ALLAH bü müaberek günlerein yüzü gözü hürmetine hepimizin dualarını kabul edip tez zamanda hayır kapılarımızı açmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile ALLAH'a emanet olun herşey gönlünüzce
selamün aleyküm
2 yasin daha okumuştum onu yazmamışsınız toplam 4 oldu

leyla-1

Altın Üye
Alıntı:
ZÜHRE_´isimli üyeden Alıntı
VEALEYKUMSELAM GÜZEL KARDEŞİM.
RABBİMİZ CC KABUL EYLESİN İNŞALLAH.
DUALARINI KABUL ETSiN HAYIR KAPILARI AÇSIN İNŞALLAH.
SELAM VE DUA İLE.....

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
ALLAH RAZI OLSUN
AMİN AMİN AMİN kardeşim İNŞAALLAH
2 yasin daha okudum
kenz-ül arş duası'nı da okuyalım

AMİN AMİN AMİN
ALLAH razı canım ALLAH bü müaberek günlerein yüzü gözü hürmetine hepimizin dualarını kabul edip tez zamanda hayır kapılarımızı açmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile ALLAH'a emanet olun herşey gönlünüzce
selamün aleyküm
2 yasin daha okumuştum onu yazmamışsınız toplam 4 oldu

Allah razı olsun canım Allah kabul etsin tamam canım ekliyorum hemen selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı cumalar.

leyla-1

Altın Üye
ALLAH RIZASI İÇİN HAYIR KAPILARIMIZIN AÇILMASI DUALARIMIZIN KABULU İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN KURTULMAK İÇİN....

YASİN SÜRESİ

Nur61..............................2
ZÜHRE_...........................24(okundu)

okunan...33
kalan......8

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
Bismillahirrahmanirrahim

YA FETTAH

leyla(arkadaşları)......5.000
gülüm.se..................10.000
deniz yıldızı..............500

okunan:27.000
KALAN: 73.000

ALLAH KABUL ETSİN

Leyla_Ebedi

Kayıtlı Kullanıcı
Aminnnnnnnnnnnnn

100 tane alıyorum şimdilik ..Rabbim herkesin gönlünden geçenleri nasip eylesin inşallah bu mübarek günler hürmetine amin

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
Bismillahirrahmanirrahim

YA FETTAH

leyla ebedi..............100

okunan:27.100
KALAN: 72.900

ALLAH KABUL ETSİN

Nur61

Kayıtlı Kullanıcı
ben cok sükür nihayet okuyabildim 2 tane yasini, maglum sebepden dolayi okuyamiyordum..
2 tane daha aliyorum..

leyla-1

Altın Üye
Bismillahirrahmanirrahim

YA FETTAH

leyla ebedi..............100
Serap....................1000

okunan:28.100
KALAN: 71.900

ALLAH KABUL ETSİN

leyla-1

Altın Üye
ben cok sükür nihayet okuyabildim 2 tane yasini, maglum sebepden dolayi okuyamiyordum..
2 tane daha aliyorum..

Selam Aleyküm kardeşim ALLAH razı olsun ALLAH bu mübarek günlerin okunan Kur'anlar dualar yüzü gözü hürmetine hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim hayırlısıyla inşALLAH. ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun içinde buldunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan kurtulup tez zamanda selametimize çıkmak yaşamımıza bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı nasip etsin Rabbim.
Hayatındaki engelleri olumsuzlukları çıkmazları çaresizleri hayırsızları olumsuz düşünceleri olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
ALLAH bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olma cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
ALLAH sağlık afiyet mutluluk dirlik düzen hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları nasip etsin kaybedecek hiçbirşeyi olmayan kötü art niyetli insanlara fırsat vermeyip koruyup esirgesin Rabbim.
ALLAH bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşALLAH.
Selam ve dua ile ALLAH'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun

leyla-1

Altın Üye

YASİN SÜRESİ

Nur61..............................4
ZÜHRE_...........................24(okundu)

okunan...35
kalan......6

leyla-1

Altın Üye
Canım kardeşlerim ben yarın gece şehir dışına çıkıyorum gittiğim yerde bilgisayar olanağı olmayabilir dualara katılmaya çalışacağım elimden geldiğince Allah bu mübarek günlerin okunan Kur'anlar dualar yüzü gözü gözü hürmetine ALLAH bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşALLAH.
ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak her iki dünyada duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Memurluk için dualarını bekliyorum kardeşlerim ALLAH hepimize tez zamanda hayırlı rızk kapıları iç kapıları kısmet kapıları açmak yaşamımıza bir düzen bir yön hayırlı bir vesile nasip etmek nasip etsin Rabbim.YASİN bitince aynı benim yaptığım gibi duasını yapıp yazarmısınız kardeşlerim size zahmet Allah hepinizden binlerce razı olsun sizleri çok seviyorum Allah tez zamanda gönlünüzün muradını vermek nasip etsin Rabbim.
Selam ve dua ile ALLAH'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun

leyla-1

Altın Üye
ALLAH RIZASI İÇİN HAYIR KAPILARIMIZIN AÇILMASI DUALARIMIZIN KABULU İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN KURTULMAK İÇİN

1-Rahman Süresi(70 tane)
2- Fetih Süressi(33 tane)
3-Vakıa Süresi(41 tane)
4-Yasin Süresi(41 tane)
5-Fatiha Süresi(1001 Tane)
6-Ya Fettah
7-Yunus Süresi
8- İhlas Süresi
9-Felak Süresi
10-Nas Süresi
11-Ayetel Kürsi(313)
12-Ya Vedud
13-Ya Rezzak
14-Ya SAbur
Burada sayılardan ziyade herşeyden önce önemli olan niyettir sadece hep beraber duaya katılmak için amaç ALLAH rızası için.
Başka okunmasını istediğiniz dualar varsa yazabilirsiniz kardeşlerim.ALLAH kabul etsin.[/QUOTE]

Burda syılardan ziyade herşeyden önce önemli olan niyettir sadece hep beraber duaya katılmak için amaç ALLAH rızası için.
Başka okunmasını istediğiniz dualar varsa yazabilirsiniz kardeşlerim.ALLAH kabul etsin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt