Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bütün kardeşlerimizin hep beraber hayır kapılarımızın açılması için dua edermisiniz:( (2 Kullanıcı)

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
S.a.Leyla kardeşim!aldığım 5 Rahmanı okudum kardeşim.Rabbım kabul eylesin inşaallah.
Selam ve dua ile hoşca kalın kardeşim.

mervenur1

Kayıtlı Kullanıcı
ablacım bişey sormak istiyorum sıraylamı gidiyoruz
yani ilk rahman o bitince diğer sureler mi yoksa hepsi bir mı diğerlerinden de alabılır mıyız

leyla-1

Altın Üye
selamün aleyküm 500 ya celil okuycam ablacım allah kabul etsin
allah a emanet ol...
Amin.
Aleyküm Selam canım Allah kabul etsin Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Canım bugün moralim bozuk müsait zamanda yazarım olur mu canım ben ya buraya yazarım yada mesajları hadi toplanalım bölümüne canım orayada bakarsın olur mu canım?
Alalh korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak her iki dünyada duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun tez zamanda hayır kapılarımızı açmak nasip etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
1000 tane bende alayim

Selam Aleyküm canım ALLAH kabul etsin Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşALLAH.
Canım Allah tez zamanda sanada hayırlı şifalar versin içinde bulunduğun sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak yaşamına bir düzen bir yçn vermek hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.
Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak her iki dünyada duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun tez zamanda hayır kapılarımızı açmak nasip etsin Rabbim.Selam ve dua ile ALLAH'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
böyle dualar çok ihtiyacım var okuyacam inşallah

Selam Aleyküm Canım ALLAH kabul etsin ALLAH razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşALLAH.ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
ALLAH bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
ALLAH her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.ALLAH darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
ALLAH ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inşALLAH.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile ALLAH'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
1000 tana Ya Celil daha alıyorum Allah kabul etsin.

mine35

Kayıtlı Kullanıcı
1000 tane YA CELİL alıyorum ALLAH KABUL ETSİN ....ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN...

leyla-1

Altın Üye
ablacım bişey sormak istiyorum sıraylamı gidiyoruz
yani ilk rahman o bitince diğer sureler mi yoksa hepsi bir mı diğerlerinden de alabılır mıyız

Evet canım sırayla gidiyoruz önce Rahman Süresi sonra devam edecek canım eğer önce okumak istediğin süre varsa söyleyebilirsin canım olur mu?:)

leyla-1

Altın Üye
1000 tane YA CELİL alıyorum ALLAH KABUL ETSİN ....ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN...
Amin
Selam Aleyküm Canım ALLAH kabul etsin ALLAH razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşALLAH.ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
ALLAH bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
ALLAH her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.ALLAH darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
ALLAH ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inşALLAH.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile ALLAH'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

mine35

Kayıtlı Kullanıcı
Güzel ve yürekten olan duaların için teşekkür ederim ablacım AMİN AMİN ...SELAM VE DUA İLE.....

hasgül

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm, Rabbim dualarınızı kabul buyursun inşallah. Yanılmıyorsam 4 Rahman Suresi kalmış. Onları da ben okuyayım inşallah. Diğerlerine de katılmayı gönülden arzu ederim. Selametle..

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
RAHMAN SÜRESİ(70 TANE)

ALLAH rızası için Hidayete Ermek İçin(Herkesin HAYIR KAPILARININ AÇILMASI HAYIRLI RIZK KISMET KAPILARI HAYIRLI İŞ KAPILARI dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları İçin)

LEYLA........................1
LEYLA(ARKADAŞI).........1(OKUNDU)
HANİFE ABLA...............10(OKUNDU)+1
ZEYNEP......................10(OKUNDU)
SEHER ABLA................10(OKUNDU)
ZERRİN ABLA...............10
EMİNE........................10(OKUNDU)
Nur ablam....................6(okundu)
Kur'ana Sevdalı.............5 (okundu)
mervenur....................2
hasgül.........................4

OKUNAN:70
KALAN:0 bitti

ALLAH KABUL ETSİN.
İŞTİRAKLERİNİZİ BEKLİYORUZ KARDEŞLERİM...................!!!!!!!!!!!!!!!!!
OKUYAN OKUMAYAN BÜTÜN KARDEŞLERİMİZDEN ALLAH RAZI OLSUN

mervenur1

Kayıtlı Kullanıcı
aldığım Rahman surelerini okudum Rabbım kabul buyursun

mervenur1

Kayıtlı Kullanıcı
RAHMAN SÜRESİ(70 TANE)

ALLAH rızası için Hidayete Ermek İçin(Herkesin HAYIR KAPILARININ AÇILMASI HAYIRLI RIZK KISMET KAPILARI HAYIRLI İŞ KAPILARI dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları İçin)

mervenur....................2(okundu)
hasgül.........................4

ALLAH KABUL ETSİN.

hasgül

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm, aldığım 4 Rahman suresini okudum Allah'ın izni ile..

mervenur1

Kayıtlı Kullanıcı
RAHMAN SÜRESİ(70 TANE)

mervenur....................2(okundu)
hasgül.........................4 (okundu)

ALLAH KABUL ETSİN.

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
yeni gördüm konuyu bende katılmayı çok isterdim.nasip değilmiş.diğerlerine uygun olunca katılırım inşALLAH.

kardeşim bide yusuf suresi yada insan suresi okuyalım öyle biliyorum ki bu sureler aile ortamlarının düzelmesi için.malesef benım ailemde de var bu huzuzrsuzluk annemle babam ayrı dunyanın insanları herkes kndi kafasına göre işte bu çok kötü bşy nette de okuyorum aile sıkıntısı olan kardeşelrimizin durumunu üzülüyorum.RABBİM inşALLAH RAHMETİYLE MUALE EDERDE YUVALARINA SEVGİ VE ŞEVKAT VERİR.huzur veriri birlik beraberlik verir.aslında yapmamı gereken okadar çok şey var ki.elşerin arsına sevgi ve muhabbet gelmesi için YA VEDÜD okuyabiliriz.benımde bi erkek arkadaşım var fena değil aramız ama işte insan korkuyor bunları görünce kapılıp gitmekten.konu çok güzel olmuş inşALLAH katılırız.şu regaip kandili ardından da kardeşimiz mübarek topraklara gidecek inşALLAH onuda uğurlayalım.RABBİM nasip ederse ben konunuza katılmayı canı gönulden istiyorum.ALLAH Razi olsun.

gulum.se

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH RIZASI İÇİN HAYIR KAPILARIMIZIN AÇILMASI DUALARIMIZIN KABULU İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN KURTULMAK İÇİN
1-Rahman Süresi(70 tane) okundu
2- Fetih Süressi(33 tane)
3-Vakıa Süresi(41 tane)
4-Yasin Süresi(41 tane)
5-Fatiha Süresi(1001 Tane)
6-Ya Fettah
7-
8-
9-
10
Burda syılardan ziyade herşeyden önce önemli olan niyettir sadece hep beraber duaya katılmak için amaç ALLAH rızası için.
Başka okunmasını istediğiniz dualar varsa yazabilirsiniz kardeşlerim.ALLAH kabul etsin.

gulum.se

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH RIZASI İÇİN HAYIR KAPILARIMIZIN AÇILMASI DUALARIMIZIN KABULU İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN KURTULMAK İÇİN....

2- Fetih Süressi(33 tane)

leyla..........................1
zerrin abla....................5
gülüm.se......................1

KALAN..................27

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt