Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bütün kardeşlerimizin hep beraber hayır kapılarımızın açılması için dua edermisiniz:( (2 Kullanıcı)

yesilyol

Kayıtlı Kullanıcı
[ı]313 ayetel kürsi bitti hamdolsun.rabbim memleketimizi bu terör belasından tez zamanda kurtarsın.
şimdide 41 yasin-i şerif,e başlıyorum.destek olmak isteyen krdeşlerim yardımcı olabilir
[/ı]

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm kardeşim bir tane yasin okuyacağım inşallah

yesilyol

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleküm selam varehmatullahi veberakatühü,ALLAH razı olsun kardeşim RABBİM dardaki kularının yar ve yardımcısı olsun bende 1 tane okudum 2 tane oldu bile elhamdulillah

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı

kendimizin, ailelerimizin, yakınlarımızın, anne babamızın, kardeşlerimizin,yeğenlerimizin, eşlerimizin, komşularımızın, evlatlarımızın, arkadaşlarımızın cümlemizin hidayeti günahlarımızın affı için Ya TEVVAB

ALLAH RIZASI İÇİN VE HİDAYETE ERMEK Ve GÜNAHLARIMIZIN AFFI İÇİN

Bismillahirrahmannirrahim
kalan: 82.800
Allah kabul etsin.
İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun

Dağ Çiçeği

Kayıtlı Kullanıcı
Kendimizin, ailelerimizin, yakınlarımızın, anne babamızın, kardeşlerimizin,yeğenlerimizin, eşlerimizin, komşularımızın, evlatlarımızın, arkadaşlarımızın cümlemizin hidayeti günahlarımızın affı için Ya TEVVAB

ALLAH RIZASI İÇİN VE HİDAYETE ERMEK Ve GÜNAHLARIMIZIN AFFI İÇİN

Bismillahirrahmannirrahim
kalan: 82.300
Allah kabul etsin.
İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun

Kül Kedisi

Kayıtlı Kullanıcı
Öyle kardeşim malesef.Bu kemalistler kürt kardeşlerimize yapmadığı kalmadı binlercesini öldürdüler asit kuyularına attılar sonra kürtler pkk adı altında intikam alıyorlar..Allah bu komünist pkknında kemalist ateistlerinde belasını tez zamanda verir inş.Pkk ve kemalistler aynı zamanda müslümanlarıda öldürüyorlar.

Ne denir ki bu lafa. Boş boş bilip bilmeden konuşmuşsunuz anca. Kemalistler asıl bu ülkeyi ayakta tutan, tutmayada çalışan! Siz ne sanıyorsunuz Kemalistler müslüman değil mi? Bence siz Kemalistlik nedir bunu bile bilmiyorsunuz!

yesilyol

Kayıtlı Kullanıcı
yaptığnız iyilikleri ancak allah rızası için yaparsanız ahirette bi karşılık bekliyebiliriz.
Terörden kurtulmak için 41 yasin okuyoruz
ben 2
sıla1 1 okundu

kalan38

allah bu memleketteki ihlaslı dini bütün ,muhammed s.a.v sevdalısı insanların dualarıyla ayakta tutuyor.

Kül Kedisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bugünlük 10 tane Ayetel Kürsü okuyorum, bakınız bir Kemalist olarak. Öyle bir bahsetmişki arkadaş sanki biz Allah'a inanmıyoruz sanki Atatürk müslüman değil! Töbee töbee... Kim bir Atatürkçüden daha fazla sevebilir bu ülkeyi? Hahahh siz şuan yaşıyorsanız, kadın haklarına sahipseniz kimin sayesinde? O dönemlerde var mıydı bizi kölelikten ve yabancı askerlerden kurtaracak başka bir yürekli? Sizin bu yaptığınız düşmanlık anca nankörlükten ibarettir..

yesilyol

Kayıtlı Kullanıcı
Bugünlük 10 tane Ayetel Kürsü okuyorum, bakınız bir Kemalist olarak. Öyle bir bahsetmişki arkadaş sanki biz Allah'a inanmıyoruz sanki Atatürk müslüman değil! Töbee töbee... Kim bir Atatürkçüden daha fazla sevebilir bu ülkeyi? Hahahh siz şuan yaşıyorsanız, kadın haklarına sahipseniz kimin sayesinde? O dönemlerde var mıydı bizi kölelikten ve yabancı askerlerden kurtaracak başka bir yürekli? Sizin bu yaptığınız düşmanlık anca nankörlükten ibarettir..[/QU

yesilyol

Kayıtlı Kullanıcı
Bugünlük 10 tane Ayetel Kürsü okuyorum, bakınız bir Kemalist olarak. Öyle bir bahsetmişki arkadaş sanki biz Allah'a inanmıyoruz sanki Atatürk müslüman değil! Töbee töbee... Kim bir Atatürkçüden daha fazla sevebilir bu ülkeyi? Hahahh siz şuan yaşıyorsanız, kadın haklarına sahipseniz kimin sayesinde? O dönemlerde var mıydı bizi kölelikten ve yabancı askerlerden kurtaracak başka bir yürekli? Sizin bu yaptığınız düşmanlık anca nankörlükten ibarettir..

selam kardeşim(külkedisi) her toplumun içinde iyilerde var kötülerde hiç bir topluluğa tamamen iyide diyemeyiz kötüde son zamanlardaki ergenekon adı altında patlak veren olaylara adı karışan kişilerin hepsi kemalist atatürkçü gecinen insanlar diğillermi?kanaltürkün eski sahibi şu an hapiste olan adam birzamanlar cumhuriyet mitinkleri düzenleyip insanları kışkırtmadımı birbirimize kin duymamıza zemin hazırlamadımı,biz kaç kişiyiz kaş atatürkcü var diye işi kutuplaşmaya dönüştürmedimi,mesela türkan saylan atatürkçüyüm diye gecinip gençler namaz kılmak yerine bale yapsın demedimi,pkklılara burs verdiği ortaya cıkmadımı.(isterseniz arşiv habarlere bakınız) .yani tüm kapalılar,dindarım diyenler gercek dindar olmadığı gibi atatükcüyüm diyenlerde bu işi din düşmanlığı olarak algılıyor.uğur dündar haberlerine bakabilirsiniz.(t.c okulunda namaz kılan öğrencileri hayret verici bişey gibi sunuyor).......şu an yasin-i şerif okuyoruz okuduğunuz Ayetel kürsileri Allah kabul etsin.
eğer kemalist olmak kişiyi din kardeşiyle karşı karşıya getiriyorsa bunda bi sorun vardır,,,düşünmek lazım bence.

kurt26

Yasaklı Kullanıcı
kenzül arş delali hayrat ismi azam bunlar okunabilir.

yesilyol

Kayıtlı Kullanıcı

yesilyol

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı akşamlar arkadaşlar,terörden kurtulmak için 41 yasin okuyorum.ilgilenenlere duyurulur.

1 tane daha okuduM

kalan 37

yesilyol

Kayıtlı Kullanıcı
Terörden kurtulmak niyetiyle 41 yasin-i şerif okunacak inşallah okumak isteyen kardeşlerim yardım edebilir.
Yeşilyol 3
sıla1 1
kalan 37

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Terörden kurtulmak niyetiyle 41 yasin-i şerif okunacak inşallah okumak isteyen kardeşlerim yardım edebilir.
Yeşilyol 3
sıla1 1
tek_dileğim...1

kalan 36

yesilyol

Kayıtlı Kullanıcı
Elhamdulillah ,bu konuya ilgi yok sizce neden acaba biçok konudan daha mühim değilmi sizce?

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt