Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bütün kardeşlerimizin hep beraber hayır kapılarımızın açılması için dua edermisiniz:( (2 Kullanıcı)

yesilyol

Kayıtlı Kullanıcı
aslında bu konu bence cok önemli,eğer bu konunun ilgi görmesi için başka birinin açması gerekiyorduysa lütfen o kişi bu konuya devam etsin.bu kadar ilgisiz olduğunuza inanamıyorum.
Sıla1 ve leyla1 sizden destek ve fikir bekliyorum.

yesilyol

Kayıtlı Kullanıcı
HAYIRLI SABAHLAR 10 TANA DAHA AYETEL KÜRSİ OKUDUM
KALAN 133
Elhamdülillah

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Yarın Allah kısmet ederse şehirdışına çıkacağım kızkardeşimin yananına gideceğim 2 hafta gibi kalabilirim orda internet ortamım olmayabilir:( konularım sizlere emanet kardeşim Allah razı olsun sizlerden

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Yarın Allah kısmet ederse şehirdışına çıkacağım kızkardeşimin yananına gideceğim 2 hafta gibi kalabilirim orda internet ortamım olmayabilir:( konularım sizlere emanet kardeşim Allah razı olsun sizlerden

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
FATİHA SÜRESİ(1001 TANE )[/SIZE]

ALLAH rızası için Hidayete Ermek İçin (Herkesin HAYIR KAPILARININ AÇILMASI HAYIRLI RIZK KISMET KAPILARI HAYIRLI İŞ KAPILARI dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları İçin)

leyla........................301(okundu)+100

KALAN: 700

Ya Müheymin(10 bin tane)

leyla..................1.000
Emine.................1.000
Hülya....................500

kalan:7.500

Lâ Havle Velâ Kuvvete İllâ Billâhil Aliyyül Azîym

LEYLA..................500
Allah kabul etsin.

"Sizden hayra çağıran, iyiliği emredip kötülüğü men eden bir topluluk bulunsun..."
(Al-i İmran Suresi,3/104)

"Güzel Gören Güzel Düşünür Güzel Düşünen Güzel Görür Her Zaman"

kalbiminurlandır

Eposta Onaylanmamış Üyeler
FATİHA SÜRESİ(1001 TANE )

ALLAH rızası için Hidayete Ermek İçin (Herkesin HAYIR KAPILARININ AÇILMASI HAYIRLI RIZK KISMET KAPILARI HAYIRLI İŞ KAPILARI dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları İçin)

leyla........................301(okundu)+100

KALAN: 700

Ya Müheymin(10 bin tane)

leyla..................1.000
Emine.................1.000
Hülya....................500

kalan:7.500

Lâ Havle Velâ Kuvvete İllâ Billâhil Aliyyül Azîym

LEYLA..................500
kalbiminurlandır.....500
Allah kabul etsin.

"Sizden hayra çağıran, iyiliği emredip kötülüğü men eden bir topluluk bulunsun..."
(Al-i İmran Suresi,3/104)

"Güzel Gören Güzel Düşünür Güzel Düşünen Güzel Görür Her Zaman"

yesilyol

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı akşamlar sevgili dostlar 10 ayetel kürsi daha okudum
kalan 123 elhamdülillah

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
aslında bu konu bence cok önemli,eğer bu konunun ilgi görmesi için başka birinin açması gerekiyorduysa lütfen o kişi bu konuya devam etsin.bu kadar ilgisiz olduğunuza inanamıyorum.
Sıla1 ve leyla1 sizden destek ve fikir bekliyorum.

Kardeşim kişi yada konu ile alakası yok bu aralar maalesef dua bölümünde gerileme var ondan yoksa senin yada benim açmamın hiç farkı yok yani bende çok üzülüyorum geçekten inşallah eskisi gibi olur kardeşim üzülme hayırlısı olsun.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Aleyküm Selam kardeşim Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim kötü art niyetli insanlara fırsat vermesin inş.
Durup dururken hiç suçları yokken insanlar nasıl böyle Allah'ın verdiği canı alabiliyorlar acaba bir insan bırakın insan öldürmeyi karıncayı bile incitmez ama bunlarda o düşünce olmadığı için Allag korkusu vicdan merhamet olmadı için kundaktaki bebeği bile katleden insandan ne beklenir acaba:( Allah ıslah etsin ıslah edilecek halleri yoksa Allah onları Kahhar ismi ile yok etsin inşallah.
Kardeşim bende 50 tane alıyorum şimdilik Ya Kahhar da okunabilir özellikle gece yarısı 100 Kahhar okunup eller açılıp Allah'a havel edelim Allah onları nasıl bilirse öyle yapsın inşallah.
Yine Felak Nas Süreleri okunabilir,La İlahe İlla Ente Sübhaneke İnni Küntü Minezzalimin ,hasbunallahu ve ni'mel vekil ni'mel mevla ve ni'me'n nasîr
Aklıma geldikçe yazarım inşallah kardeşim Allah kortuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin Rabbim.
Allah ortalığımıza dirlik düzen geçim hidayet nasip etsin inşallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı geceler..

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
kendimizin, ailelerimizin, yakınlarımızın, anne babamızın, kardeşlerimizin,yeğenlerimizin, eşlerimizin, komşularımızın, evlatlarımızın, arkadaşlarımızın cümlemizin hidayeti günahlarımızın affı için Ya TEVVAB

ALLAH RIZASI İÇİN VE HİDAYETE ERMEK Ve GÜNAHLARIMIZIN AFFI İÇİN

Bismillahirrahmannirrahim
kalan: 82.900
Allah kabul etsin.
İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun

yesilyol

Kayıtlı Kullanıcı
evet kardeşim konuyu kimin açtığı fark etmez önemli olan din kadeşlerimize duacı olmak.bakın bu günde cok acı olylar oldu 10 kişi mayın patlamasında hayatını kaybetti.inşaallah ALLAH KAHHAR ismiyle bu fesat cıkaran teröristleri kahreyler.inşallah kendi tuzaklarına kendiler düşerler.
10 tanede ben okudum
kalan 30 elhamdulillah

buket58

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm
kimin açtığı ile kesinle alakası yok tabikide biz açılan konulara şu açmış o yüzden dua edrim demiyoruz

çok güzel bir konu açmışınız sizden rabbim razı olsun inşallah okuduğumuz yerler ulaşır

kalan 30 u alıyorum siz devam edin böyle hemen pes etmeyin etmeyleim

hayılı akşamlar

yesilyol

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm
kimin açtığı ile kesinle alakası yok tabikide biz açılan konulara şu açmış o yüzden dua edrim demiyoruz

çok güzel bir konu açmışınız sizden rabbim razı olsun inşallah okuduğumuz yerler ulaşır

kalan 30 u alıyorum siz devam edin böyle hemen pes etmeyin etmeyleim

sağol kardeşim Allah razı olsun.pes etmedim konu gündemde kalsın diye zaman zaman msj yazıyorum bencede cok mühim bir konu.ayeteL kürsi bitti hamdolsun.ELHAMDÜLİLLAHİ RABBİL ALEMİN ESSALATU VESSELAMU ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALİHİ VE SAHBİHİ ECMAİN .RABBİM TERÖR MADURLARINA SABIR VERSİN,ZORLA TUTULANLARI KURTARSIN,ISLAH OLACAKLARI ISLAH ETSİN ,ISLAH OLMAYANLARIDA KAHHAR İSMİYLE TECELLİ ETSİN.RABBİM DARDA OLANLARI KUTARSIN İNŞAALLAH.

hayılı akşamlar

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt