Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bu Sogukta Dışarda Yaşayan İnsanlara Dua Etmek İstemezmisiniz Arkadaşlar ? (1 Kullanıcı)

merve_talat

Kayıtlı Kullanıcı
Amin amin amin allahım evsiz kimsesiz çaresiz kullarına yardım et allahım sen es selam ismin hürmetine selamete çokar rabbim sen herşeye kadirsin amin

kimsesiz hiç kimse yok herkesin var kimsesi kimsesiz kaldım medet ey kimsesizler kimsesi (şairin ismini unuttum)kusura bakmayın selam ve dua ile allah razı olsun

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
Bugün istanbula kar yağdı ve ilk dışarda yaşıyanlar düştü aklıma allah yardımcıları olsun

Rabbim kimseyi bu soğukta dışarda bırakmasın herkese kalacak tek bir oda da olsa sıcak bir yer nasip etsin aminnn

kayipzirve

Kayıtlı Kullanıcı
Evdeki çok kullanılmamış, hesap etmeden ve düşüncesizce aldığımız sonrada nankörce bir kenara attığımız ahirette bizden hesabı sorulacak olan eşyaları nasıl en faydalı şekilde değerlendirebilim yardımcı olabilir misiniz? Giyisi ayakkabı hatta ısıtıcıya kadar var ve eminim bir çoğumuzun evinde değerlendirilmeyi bekleyen bu tip eşyalar var.
Bilsem ihtiyaç sahibini doğrudan götürüp vermek en doğrusu olurda çekinirim utanırım, ihtiyaç sahibi kimselere nasıl ulaşabilirim yardımcı olacak kişilerden Allah razı olsun kargoda yapabilirim yada daha farklı fikri olan varsa şimdiden Allah razı olsun hayırlı akşamlar.

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
amin Rabbim yar ve yardımcıları olsun inşallah

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt