Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bu Sogukta Dışarda Yaşayan İnsanlara Dua Etmek İstemezmisiniz Arkadaşlar ? (1 Kullanıcı)

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
Allahım bu soğukta dışarda yaşamak zorunda olan kardeşlerimize yoksul insanlarımıza sokak cocuklarına sen yardım et allahım onları bu sogukta sahipsiz bırakma allahım onlara bi tas sıcak çorba sıcak bi göz odayı nasip et allahım

Hepimiz onlar için dua edelim arkadaşlar bu sogukta en cok onların dua ya ihtiyacı var...

Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun

AMİNNN :A :(

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Allahım bu soğukta dışarda yaşamak zorunda olan kardeşlerimize yoksul insanlarımıza sokak cocuklarına sen yardım et allahım onları bu sogukta sahipsiz bırakma allahım onlara bi tas sıcak çorba sıcak bi göz odayı nasip et allahım

Hepimiz onlar için dua edelim arkadaşlar bu sogukta en cok onların dua ya ihtiyacı var...

AMİNNN

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi

AMİNNN

Allah yar ve yardımcıları olsun Allah hayırlı bir vesile nasip etsin inşallah...

Mihrace24

Kayıtlı Kullanıcı
amin amin kış günleri hep gelir aklıma Rabbim basını sokacak evi,giyinecek üstü başı,yiyecek ekmeği olmayan insanlara yardım etsin onları sonsuz nimetleri ile bol bol nasiplendirsin inşallah

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşlerimize hep dua edelim arkadaşlar onlar bizim dualarımıza ihtiyaçları var

Allah yardımcıları olsun Aminnn

' Emine

Kayıtlı Kullanıcı
hiç sobanın arkasında sıcacık yerde otururken hiç aklımıza gelirmi onlar,soğuktan üşümüş,evsiz barksız insanlar,nice insanlar soğuktan donarak ölüyor..Rabbim yardımcı olsun onlara şuanda okunan Ezanların hürmetine..

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'ım bu soğukta dışarda yaşamak zorunda olan kardeşlerimize yoksul insanlarımıza sokak cocuklarına sen yardım et Allah'ım onları bu sogukta sahipsiz bırakma Allah'ım onlara bi tas sıcak çorba sıcak bi göz odayı nasip et

Allah Celle Celalühu herkesin yar ve yardımcısı olsun

AMİNNN

Mihrace24

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'ım bu soğukta dışarda yaşamak zorunda olan kardeşlerimize yoksul insanlarımıza sokak cocuklarına sen yardım et Allah'ım onları bu sogukta sahipsiz bırakma Allah'ım onlara bi tas sıcak çorba sıcak bi göz odayı nasip et

Allah Celle Celalühu herkesin yar ve yardımcısı olsun

AMİNNN

amiiiiiiinnnnnnnnnnn

_ilknur_

Kayıtlı Kullanıcı
:a09:amin amin allah yardım etsin bu havada iki dakika dışarıda dursak üşüyoruz rabbim onlara yardımcı olsun çok üzülüyorum hallerine ;(

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
:a09:amin amin allah yardım etsin bu havada iki dakika dışarıda dursak üşüyoruz rabbim onlara yardımcı olsun çok üzülüyorum hallerine ;(

evet kardeşim cok haklısın allah yardımcıları olsun bu mübarek günde rabbim dualarımızı kabul etsin inş Aminnn

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
4_toplum_sokak_cocuklari_yerde.jpg

fft5_mf33728.Jpeg

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim zorda ,sıkıntıda olan tüm kardeşlerimize yadım etsin.
Allaha emanet olun.hep dualarımdalar allahın izniyle........

Kaim

Yasaklı Kullanıcı
Asr ı saadet gibi bir dönem yaşamaya başlamamıza az kaldı.

ozaman zekatlar tek elden toplanacak

aclara aş olacak, üşüyene palto olacak; kömürü olmayana kömür alınacak ..... daha neler neler....

cok harika bir sosyal sistem olan islam hakkıyla yaşanacak

ozaman yer halkı ve gök halkı sevinecek

o günlerin hayali var gözümde...

eee87

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH ACİL YARDIM ETSİN İNŞALLAH SICAK BİR ÇATILARI OLSUN İNŞALLAH.belediyeler bu işe el atarlar bence.amerikada yapıldı bu kış çünki.

Kaim

Yasaklı Kullanıcı
tek kurtuluş yolu islamı uygulamaya gecirmekte

kurana harfiyen uyarsak

hiçbir sorunumuz kalmaz

Zekat ne ac bırakır ne de üsüyen evsiz.

ZEKAT

ZEKAT

ZEKAT

başka caresi yok Allahyolu zekatla kurulu.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt