Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Biz BURADAYIZ...Siz NEREDESİNİZ..? (2 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Selam Aleyküm burada Olan kardeşlerimize

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Geçmiş konulara bakıyorum siteye kimler geldi kimler gitti çok merak ettiğim kardeşlerim var ne oldular diye Rabbim tekrar sitemizin eski haline dönmesini nasip etsin AMİNNN...

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Buradayım çok şükür.

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Hamdolsun BURADAYIZ 🤗

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm burdayım..kızımın nişan hazirliklariyla uğraşıyorum..gidiyor gözümün nuru .gurur ve hüzün bir arada..yıllar ne çabuk geçiyor..buraya yazarken de aklıma siteye ilk girdiğim yıllar geldi .o zamanlar genç bir uyeyken şimdi kaynana olucam 😊😬valla yazınca stresim gitti tebessüm ettim .. değişik bir duygu ..kızım için hayır dualarınızı bekliyorum 🤲🤲O beni hiç incitmedi hiç sözümü yere vurmadı Rabbim de onu incitmesin Hz.Ali ve Fatma anamızın muhabbetini nasip etsin 🤲🤲😢😢

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Selamün aleyküm burdayım..kızımın nişan hazirliklariyla uğraşıyorum..gidiyor gözümün nuru .gurur ve hüzün bir arada..yıllar ne çabuk geçiyor..buraya yazarken de aklıma siteye ilk girdiğim yıllar geldi .o zamanlar genç bir uyeyken şimdi kaynana olucam 😊😬valla yazınca stresim gitti tebessüm ettim .. değişik bir duygu ..kızım için hayır dualarınızı bekliyorum 🤲🤲O beni hiç incitmedi hiç sözümü yere vurmadı Rabbim de onu incitmesin Hz.Ali ve Fatma anamızın muhabbetini nasip etsin 🤲🤲😢😢
Amin kardeşim 🤲 Aminn
Rabbim iki dünya saadeti versin 🤲 Aminn 🌹

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
AMİNNN hayırlı uğurlu olsun canım benim Rabbim bir ömür boyu mutluluklar nasip etsin hayırlı evlikler nasip etsin Rabbim ah canım benim küçük haliyle nasıl mesaj yazardı yıllar ne çabuk geldi geçti Rabbim sağlıklı huzurlu mutlu nice yıllara.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Çok şükür buradayım:)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
AMİNNN hayırlı uğurlu olsun canım benim Rabbim bir ömür boyu mutluluklar nasip etsin hayırlı evlikler nasip etsin Rabbim ah canım benim küçük haliyle nasıl mesaj yazardı yıllar ne çabuk geldi geçti Rabbim sağlıklı huzurlu mutlu nice yıllara.
Amin canım benim ❤️ Allah razı olsun 🤲

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Hamdolsun BURADAYIZ 🤗

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt