Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Biz BURADAYIZ...Siz NEREDESİNİZ..? (1 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
Şifremi unuttuğum için giremedim,yeni üyelik aldım. Nefes almaya,bir umut ışığı bulmaya çok ihtiyacım vardı. Güzel günler geçirdim burada iyi kötü bir çok anımda hep burdaydım. Şimdi 3 minik evladı olan bir anne olarak burdayım.. ah zaman ah. Toparlanma zamanı olur bana inşallah.
Hoş geldin canım benim seni burada görmek bizleri çok mutlu etti maşallah maşallah Allah bağışlasın

berat05

Yönetici

berat05

Yönetici
Sadece eski tanıdığımız üyelerimizi değil , misafirlerimizi de davet ediyoruz , haydi uzaktan bakmayın, forumumuza üye olun.
Hep birlikte dinimizi yaşamaya, bilgilerimizi çoğaltmaya , bilmediklerimizi öğrenmeye , tazelemeye devam edelim.
Paylaşımlarımızla bir çok güzelliğe ortak olalım.
Hep birlikte tebliğ için ,
öğrenmek
ve öğretmek için var mısınız?

Bizler buradayız... PEKİ YA SİZ ?

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Sadece eski tanıdığımız üyelerimizi değil , misafirlerimizi de davet ediyoruz , haydi uzaktan bakmayın, forumumuza üye olun.
Hep birlikte dinimizi yaşamaya, bilgilerimizi çoğaltmaya , bilmediklerimizi öğrenmeye , tazelemeye devam edelim.
Paylaşımlarımızla bir çok güzelliğe ortak olalım.
Hep birlikte tebliğ için ,
öğrenmek
ve öğretmek için var mısınız?

Bizler buradayız... PEKİ YA SİZ ?
Ne olursan ol yine gel ?

mir_erhan

Moderator

mir_erhan

Moderator
Duydum ki bizi davet etmissiniz icabet edip sünneti yerine getirelim :) Selamun aleyküm.
Ve Aleykümüsselam.
Maşallah kardeşimiz bir gittiniz 3 güzel ile döndünüz.
Allah evlatlarınızı ve tüm kardeşlerimin evlatlarını bağışlasın inşallah.
Hoş geldiniz.. Sizi görmek mutlu etti bizleri.
Selam ve dua ile kalın inşallah.

mir_erhan

Moderator
Okuduklarımla geçmişi yad edip , her birinin oluşturduğu tebessümle isimlerini tek tek yazmak istiyorum.
Biz sizinle bir bütün olduk....olacağız...Bu forumla öğrendik... Birlikte ayağa kalkıp yürüdük.....

Allah cc hepsinden razı olsun. Yad etmeye devam....

Devamını getireceğim İnşaallah...

@serdengeçti
@niğdeli[/FONT]
@serap8191
@Muhtazaf
@Nadas06
@gülsengüll
@gecekondu ]
@çeşmibülbül
@zamanzaman
@mürmüdük
@buket58
@erzsalih
@gülnisa
@VaVeyla
@_ZÜMRA_
@_Resul_
@Ravza_Nur
@m_muaz
@Hatice-tül Kübra
@Bahar_58
@ammar bin yasir-
@Aşk-ı Hicab
@umeyye
@talipamcamız
@sivetok
@kimkimdir
@Aliye
@tevbekar
@kasımhadi
@erdal
@_Resul_
@repsol
@Hicran-ı Aşk
@Aşkâ Mecnun
@AFRA_NUR
@Gök Kubbe
@Yagmurbey
@dinci
@Hasıl ı Kelam
@hasgül
@ekremeee

Bir SES verin..... BİRLİKTELİĞE...TEBLİĞE.... HER BERABER...
Sevgili Berat05 ablamız maşallah toplanıyoruz sayende. Allah sizden razı olsun olsun. Emeğimiz çok büyük.
Selam ve dua ile

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
?? Sabıka kaydıma baktım sıkıntı yoktu hamdolsun. ?
Bu ara başka bir şehirde eğitimdeyim. Zaman zaman yoğun geçiyor. Evet biraz daha sık girmem lazım biliyorum. Ama asla kopmam burdayım Allahın izniyle.
Selam ve dua ile
..
[/QU aleykume selam kardeşim ..Rabbim islerinizde kolaylık versin ? kıymetli kardeşlerimizi göremeyince merak ediyoruz ?.iyi olun sağlıklı olun inşallah ? sizde Allah'a emanet olunuz ?

berat05

Yönetici
?? Sabıka kaydıma baktım sıkıntı yoktu hamdolsun. ?
Bu ara başka bir şehirde eğitimdeyim. Zaman zaman yoğun geçiyor. Evet biraz daha sık girmem lazım biliyorum. Ama asla kopmam burdayım Allahın izniyle.
Selam ve dua ile
..
Selamun aleyküm değerli kardeşim,

Hepimizin işi gücü var elbet. Sizin burayı ne kadar sevdiğinizi ve bırakmayacağınızı biliyorum.
Rabbim birliğimizi daim etsin inşaAllah.

Selametle,

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Hoş geldin canım benim nerelerdesin burada seni görmek çok mutlu etti bizleri o günler gözlerimin önünden geldi geçti bir anda
ablammm ben de çok mutluyum tekrar sizlerle bir arada olmaktan :) üniversite bitti ardından evlendim Trabzon of'a gittik öğretmenlik maceram şuan adanada görev yapıyoruz ve 2 kız evlat sığdırdım geçen zamana elhamdülillah... burada pek aktif olamasamda bu süre içinde eşime çokça bahsettim herbirinizden, benim tekrar ayağa kalmamda önce Allah sonra ailem ve sizlerin duaları vesilesiyle oldu. hepinizden Allah razı olsun tekrardan :)

leyla-1

Altın Üye
ablammm ben de çok mutluyum tekrar sizlerle bir arada olmaktan :) üniversite bitti ardından evlendim Trabzon of'a gittik öğretmenlik maceram şuan adanada görev yapıyoruz ve 2 kız evlat sığdırdım geçen zamana elhamdülillah... burada pek aktif olamasamda bu süre içinde eşime çokça bahsettim herbirinizden, benim tekrar ayağa kalmamda önce Allah sonra ailem ve sizlerin duaları vesilesiyle oldu. hepinizden Allah razı olsun tekrardan :)
Maşallah maşallah canım benim mutluluğunuz daim olsun Allah bağışlasın bende Adana'da olsaydım görüşürdük canım benim sene de anca bir kaç gün gidiyorum Adana'ya bende Giresun'dayım bende evlendikten sonra sosyoloji bölümü bitirdim öğretmenlik yapmıyorum Adana'da öğretmenlik yaptım eşim nakliye yapıyor iş makineleri taşıyor onun muhasebe fatura işleri ile uğraşıyorum ah canım o zaman imtihanlarımız daha başkaydı birbirimize kenetledi beraber ağladık beraber mutlu olduk buraya gelince imtihanımızın şekli değişti ah canım kaç yaşından sonra ne insanlarla imtihan oluyoruz Allah'ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler olsun Allah bu günleri aratmasın bu günden geriye bırakmasın Rabbim her iki dünyada sınavlarımızı başarı ile geçmek nasip etsin Rabbim. Benim de çocuğum olmadı insanlar benim imtihanımdan kendilerine pay biçtiler canım yanarken en acı zamanda bilinçli şekilde ne ararsan o şekilde acımasızca canımı yakıp acıttılar olsun bizim Rabbimiz var Gam Keder yok dua şükür sabır üçü bir arada... Canım benim Allah'a emanet ol herşey o güzel gönlünce olsun ... ? :) :coffee:

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Maşallah maşallah canım benim mutluluğunuz daim olsun Allah bağışlasın bende Adana'da olsaydım görüşürdük canım benim sene de anca bir kaç gün gidiyorum Adana'ya bende Giresun'dayım bende evlendikten sonra sosyoloji bölümü bitirdim öğretmenlik yapmıyorum Adana'da öğretmenlik yaptım eşim nakliye yapıyor iş makineleri taşıyor onun muhasebe fatura işleri ile uğraşıyorum ah canım o zaman imtihanlarımız daha başkaydı birbirimize kenetledi beraber ağladık beraber mutlu olduk buraya gelince imtihanımızın şekli değişti ah canım kaç yaşından sonra ne insanlarla imtihan oluyoruz Allah'ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler olsun Allah bu günleri aratmasın bu günden geriye bırakmasın Rabbim her iki dünyada sınavlarımızı başarı ile geçmek nasip etsin Rabbim. Benim de çocuğum olmadı insanlar benim imtihanımdan kendilerine pay biçtiler canım yanarken en acı zamanda bilinçli şekilde ne ararsan o şekilde acımasızca canımı yakıp acıttılar olsun bizim Rabbimiz var Gam Keder yok dua şükür sabır üçü bir arada... Canım benim Allah'a emanet ol herşey o güzel gönlünce olsun ... ? :) :coffee:
.

Kaç yaşından sonra ne insanlarla imtihan oluyoruz cümlen nasıl dokundu canım ...ne kadar doğru ama yillarca önce bize ağır gelen dertler bizi bu foruma itti .düşünüyorum bir dua ararken cikmisti bu site karşıma.o kadar genç olmamıza rağmen ,net aleminde bizi bu foruma yolumuzu düşüren Rabbime şükürler olsun..o zaman ki dertlerim hiç bişey değilmiş aslında şimdi farkediyotum .yaş ilerledikce öyle şeylerle öyle insanlarla imtihan oluyoruz ki ? dediğin gibi silahınız dua şükür sabır ??

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bazen varlık imtihan, bazen yokluk imtihan.
Bazen varlığın imtihan, bazen yokluğun imtihan.
Bazen var olmak imtihan, bazen yok olmak imtihan.
İmtihan çeşit çeşit vesselam. Cenab-ı Rahman bu imtihanı kazananlardan olmayı nasip esin bize.

leyla-1

Altın Üye
.

Kaç yaşından sonra ne insanlarla imtihan oluyoruz cümlen nasıl dokundu canım ...ne kadar doğru ama yillarca önce bize ağır gelen dertler bizi bu foruma itti .düşünüyorum bir dua ararken cikmisti bu site karşıma.o kadar genç olmamıza rağmen ,net aleminde bizi bu foruma yolumuzu düşüren Rabbime şükürler olsun..o zaman ki dertlerim hiç bişey değilmiş aslında şimdi farkediyotum .yaş ilerledikce öyle şeylerle öyle insanlarla imtihan oluyoruz ki ? dediğin gibi silahınız dua şükür sabır ??
Canım benim yaşa ki nelere şahit oluyor insan hele 40 yaşından sonra parmakla gösterilen her yerde değer verilen siz ne acımasız laflar anlat anlat içindeki yaşadığın acı son bulmuyor canının acısı sönmüyor en mutlu anlarımı yaşayamadım en acı içimde yangın alevi yanarken can yakmak her çeşit can yakma elle dille hareketle hayasız utanmaz laflar nasıl bir duygu bu nasıl vicdansızlık bu nasıl bir insanlık ben onlara vicdan yoksunu insanlar diyorum vicdan yok merhamet yok Allah korkusu yok insanların canını acımasızca yakıp birde hak gören insanlarla dalga geçen aşağılayan ne ararsanız var ben onların müslümanlığından şüphe duyuyorum acımasızca insanların canını yakan bende 15 yıl önce tesadüf buldum sitemize bir arkadaş dini kart göndermişti tesadüf ama çok güzel bir tesadüf gerçekten biz çok büyük farklı aileyiz kelemeler yetmez zaten 15 yıl içinde neler geldi geçti ne kadar çok sevdiğimiz insanlar aramızdan ayrıldı çok merak ettiğim o kadar kardeşlerim var ki hiç biri aklımdan çıkmıyor Rabbim her zaman iyi insanlarla karşılaştırmak nasip etsin Rabbim.İyi ki varsınız iyi ki buradayım...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt