Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Biz BURADAYIZ...Siz NEREDESİNİZ..? (1 Kullanıcı)

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı

Canım benim Allah yar ve yardımcınız olsun içinde bulunduğunuz bütün sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametinize çıkmak yaşamınıza bir düzen bir yön vermek nasip etsin Rabbim.
Ederim canım ne demek Allah inşirah nasip etsin sıkıntılarınız kederlerinizi ortadan kaldırsın Rabbim.
Selam ve dua ile selametle kalınız herşey gönlünüzce olsun.
Ablam can ablam iyiki varsin iyiki ... Rabbim dardan kurtarsin hepimizi... eksik etme duani

buket_zeynep tepetaklaktan gonderdi :)

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
@mir_erhan abim musab nasil fmf atagi yasiyormu ilac kullaniyormusunuZ

leyla-1

Altın Üye
Ablam can ablam iyiki varsin iyiki ... Rabbim dardan kurtarsin hepimizi... eksik etme duani

canım benim iyi ki sende varsın kalbimde gönlümde dualarımdasın Allah yar ve yardımcınız olsun hayırlı bir çıkış kapısı hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.
Amin Amin Amin
Allah kimseyi darda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin fitne fesat ikiyüzlü insanlara fırsat vermesin Rabbim.
Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile selametle kalınız.

leyla-1

Altın Üye
Amin amin İnşaAllah.. bana dua eder misinizz?? Namaz kılıyordum düzenli ramazan ayı boyuncada cokgüzel gidiyo rdu nolduysa bayram dan snra namaz ara ara kılmaya bşladım..şeytan cok uğraşııyor benimle..Rabbim daimi kılan kullarından eylesin beni:(

Amin
Allah yar ve yardımcın olsun canım Allah bilerek ve idrak edenlerden olmak nasip etsin Allah kimseyi şeytane nefsine uydurmasın inşallah.

leyla-1

Altın Üye

Selam Aleyküm canım benim inşallah sorunların sıkıntıların biraz hafiflemiştir inşallah bir sorun yoktur Allah yar ve yardımcınız olsun Allah sonunuzu hayırlara vesile etsin iyilikler güzellikler nasip etsin Rabbim inşallah..

mir_erhan

Moderator
Amin amin İnşaAllah.. bana dua eder misinizz?? Namaz kılıyordum düzenli ramazan ayı boyuncada cokgüzel gidiyo rdu nolduysa bayram dan snra namaz ara ara kılmaya bşladım..şeytan cok uğraşııyor benimle..Rabbim daimi kılan kullarından eylesin beni:(

sevgili kardeşim.

Siz güçlü birisiniz öyle şeytana papuç bırakacaklardan değilsiniz.
Öyle bir aşk ile namaz kılacaksınız ki gören sizi imrenecek.
Namaz Kulda Mana bulur karşıdan bakıldığında..

bak Rabbimiz ne diyor.

O kötü fısıltılar iman edenleri üzmek için ancak şeytandan kaynaklanmaktadır. Oysa şeytan, Allah’ın izni olmadıkça, mü’minlere hiçbir zarar verebilecek değildir. Öyle ise mü’minler ancak Allah’a tevekkül etsinler. (Mücadele 10)

Allah a çokça sığınıp kuran ve mealini daha çok okursak
İnşallah hem kendimizi Hemde geleeğimiz olan neslimizi de
kurtarmış oluruz...

Kardeşim. bu namaz konusunu her şeytan seninle uğraştığında
getir konuşalım..
Allahın izniyle şeytana galip geleceğiz...
Çünkü biz inanıyoruz.

Selam ve dua ile

mir_erhan

Moderator
Erhan abim... oyle derindeki yuregimdeki yeriniz... iyiki varsiniz duanizi eksik etmeyin nolur..

@mir_erhan abim musab nasil fmf atagi yasiyormu ilac kullaniyormusunuZ

Allah razı olsun kardeşim..

Biz Allah rızası için en güzel sevgi olan kardeşlik sevgisiyle birbirimize yer açtık yüreklerimizde.
İnşallah manen de olsa bir birimize bir destek olabiliyoruzdur...

Kardeşim Musab büyüdükçe fmf atakları azalıyor.
Kolşisin dene ilacıda bıraktık tamamen.
Çok hassas bir yapısı var hemen ateşleniyor boğaz antibiyotik falan
Bademcik ve genizleri almamıza rağmen..
Ama fmf atakları gitikçe azalıyor inşallah...

dua eder dua beklerim sevgili kardeşim.

Selam vedua ile

deniz14

Kayıtlı Kullanıcı

sevgili kardeşim.

Siz güçlü birisiniz öyle şeytana papuç bırakacaklardan değilsiniz.
Öyle bir aşk ile namaz kılacaksınız ki gören sizi imrenecek.
Namaz Kulda Mana bulur karşıdan bakıldığında..

bak Rabbimiz ne diyor.

O kötü fısıltılar iman edenleri üzmek için ancak şeytandan kaynaklanmaktadır. Oysa şeytan, Allah’ın izni olmadıkça, mü’minlere hiçbir zarar verebilecek değildir. Öyle ise mü’minler ancak Allah’a tevekkül etsinler. (Mücadele 10)

Allah a çokça sığınıp kuran ve mealini daha çok okursak
İnşallah hem kendimizi Hemde geleeğimiz olan neslimizi de
kurtarmış oluruz...

Kardeşim. bu namaz konusunu her şeytan seninle uğraştığında
getir konuşalım..
Allahın izniyle şeytana galip geleceğiz...
Çünkü biz inanıyoruz.

Selam ve dua ile

Ah ahh..nefsime söz geçirebilsem şeytanı yıkıp bak işte secdeye vardım namazımı kılıyorum şmdi sen kafanı duvarlara vur diye blmeyi çok istiyorum..lakin. hep brşyler mani oluyor klmama..az snra klarsn acelen ne diyorsn snra bi az snra daha geçiyor bdaha geçyor drken bir bkmşsın namaz vakti geçmş.. üzülüyorsn nptm ben ya kılıcaktm diyorsn nyse bndan snraki vaktleri klarm diyorsn ahh o Şytan hp bir engel oluyor... birde şunu belrteyim bnde 3 harfliler musallat olmştu snelerdr namaz bu yüzden klamadm cok dua ettm çabaladm Allaha sığ ındım snunda kurtuldum onlardan elhamdülillah..

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ah ahh..nefsime söz geçirebilsem şeytanı yıkıp bak işte secdeye vardım namazımı kılıyorum şmdi sen kafanı duvarlara vur diye blmeyi çok istiyorum..lakin. hep brşyler mani oluyor klmama..az snra klarsn acelen ne diyorsn snra bi az snra daha geçiyor bdaha geçyor drken bir bkmşsın namaz vakti geçmş.. üzülüyorsn nptm ben ya kılıcaktm diyorsn nyse bndan snraki vaktleri klarm diyorsn ahh o Şytan hp bir engel oluyor... birde şunu belrteyim bnde 3 harfliler musallat olmştu snelerdr namaz bu yüzden klamadm cok dua ettm çabaladm Allaha sığ ındım snunda kurtuldum onlardan elhamdülillah..

Değerli Kardeşim...
Şeytan musallat oluyorsa demek ki doğru yoldasınız...
Bütün gücünüzü toplayıp namaz vakti girer girmez ertelemeden namazınızı kılmaya çalışın inşallah...Çünkü hayırlı işleri ertelemek şeytanın işidir...Be vesileyle ki Sevgili Peygamberimiz " Hayırlı işlerde acele ediniz.." buyurmuştur...
3 harfliler için de inşallah Ayetel Kürsi, Felak ve Nas Surelerini okumaya devam ediniz...Her işinizi BESMELE ile yapınız...Ve Allaha sığınınız...
Rabbim her şey i gören ve bilendir...
Rabbim yar ve yardımcınız olsun...
Selam ve DUA ile...

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
Selam Aleyküm canım benim inşallah sorunların sıkıntıların biraz hafiflemiştir inşallah bir sorun yoktur Allah yar ve yardımcınız olsun Allah sonunuzu hayırlara vesile etsin iyilikler güzellikler nasip etsin Rabbim inşallah..
iyi olacağız inşallah ablam.. dualarınız sayesinde ALLAH razı olsun sizlerden .. sen nasılsın ablam..

Allah razı olsun kardeşim..

Biz Allah rızası için en güzel sevgi olan kardeşlik sevgisiyle birbirimize yer açtık yüreklerimizde.
İnşallah manen de olsa bir birimize bir destek olabiliyoruzdur...

Kardeşim Musab büyüdükçe fmf atakları azalıyor.
Kolşisin dene ilacıda bıraktık tamamen.
Çok hassas bir yapısı var hemen ateşleniyor boğaz antibiyotik falan
Bademcik ve genizleri almamıza rağmen..
Ama fmf atakları gitikçe azalıyor inşallah...

dua eder dua beklerim sevgili kardeşim.

Selam vedua ile
abim.. arkamızda koca bir dağ gibi dualarınız.. hepimiz zor zamanlar geçirdik başardık kurtardık kendimizi.. inşallah bu sıkıntılarımızda geçecek.. ilacı nasıl niye kestiniz.. doktormu söyledi.. biz kullanıyoruz zeynepte.. mutasyonlarımız ağır.. çok doktora danıştık kesilikle kullansın denildi.. sizin mutasyonlarınız neler.. ilacı bırakmak böbreklerde sorun yaratmasın

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
@leyla ablam canim bisey rica etcem sizlerden.... Allah razi olsun her zoruma yetisti duaniz... bu aksam yine dua edermisin benim icin annem icin.. hepiniz nolur... cok zor bi durumla karsi karsiyayiz..

Değerli kardeşim...
Rabbim umduklarınıza nail, korktuklarınızdan emin eyleye inşallah...
Dertlilerimize deva, borçlularımıza eda, hastalarımıza da acil şifalar versin inşalalh...
Selam ve DUA ile...

deniz14

Kayıtlı Kullanıcı
Değerli Kardeşim...
Şeytan musallat oluyorsa demek ki doğru yoldasınız...
Bütün gücünüzü toplayıp namaz vakti girer girmez ertelemeden namazınızı kılmaya çalışın inşallah...Çünkü hayırlı işleri ertelemek şeytanın işidir...Be vesileyle ki Sevgili Peygamberimiz " Hayırlı işlerde acele ediniz.." buyurmuştur...
3 harfliler için de inşallah Ayetel Kürsi, Felak ve Nas Surelerini okumaya devam ediniz...Her işinizi BESMELE ile yapınız...Ve Allaha sığınınız...
Rabbim her şey i gören ve bilendir...
Rabbim yar ve yardımcınız olsun...
Selam ve DUA ile...

Allah razı olsun güzel insan..3 harfliler için evet her gün okudum onları yendim nmaza bşlamıştım şimdi de şeytan benimle uğraşıyor..Rabbim hepimi zin yardım cısı olsun..

mir_erhan

Moderator
iyi olacağız inşallah ablam.. dualarınız sayesinde ALLAH razı olsun sizlerden .. sen nasılsın ablam..

abim.. arkamızda koca bir dağ gibi dualarınız.. hepimiz zor zamanlar geçirdik başardık kurtardık kendimizi.. inşallah bu sıkıntılarımızda geçecek.. ilacı nasıl niye kestiniz.. doktormu söyledi.. biz kullanıyoruz zeynepte.. mutasyonlarımız ağır.. çok doktora danıştık kesilikle kullansın denildi.. sizin mutasyonlarınız neler.. ilacı bırakmak böbreklerde sorun yaratmasın

Kardeşim biz iki kez genetik tahlilerini yaptırdık ki kanlar ankaraya gönderilip yapıldı.
Gelen sonuçlarda FMF gözlenmedi.
Ama Doktorda Binlerce genetikin olabileceğini
Çalıışılan tahlillerin ise sande 50 ye yakın olduğunu.
Şikayetler doğrultusunuda FMF olma ihtimali yüksek dedi.
İlaçları o yüzden tavsiye etti.
Sonra ataklar nerdeyse kalmadı ateş durumu birazda olsun düzene girdiği için
doktorda biraz ara vermemizi söyledi
ondan sonra tamamen kestik.
İnşallah sizinde bizimde tüm çocukların herne rahatsızlığı varsa Rabbimiz
en kısa zamanda şifasını verir. Amin.

Selam ve dua ile

leyla-1

Altın Üye

Çok şükür canım hamd olsun bende iyiyim imtihanlarımızın şekli değişti eskileri dururken hiç akla hayale gelmeyen şeyler yaşıyoruz hele en kötüsü de vicdanı merhameti olmayan kişiler birde bebek olayı herşey kısmet zaten Allah hakkımızda ne hayırlı ise en hayırlı ve güzelini nasip etsin Rabbim bu dünya imtihan dünyası canım Allah imtihanlarımızı her iki dünyada başarı ile geçmek nasip etsin Rabbim.
Allah'ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler olsun Allah bu günlerimizi aratmasın Allah bu günden geriye bırakmasın bu günlerimizi aratmasın beterin beterinden korusun Rabbim.
Allah sizin de yar ve yardımcınız olsun bebeğine ve bütün şifa bekleyen kardeşlerimizi de Ya Şafi ismi ile hayırlı şifalar nasip etsin Rabbim.
Allah içinde bulunduğunuz bütün sıkıntılardan kurtulmak tez zamanda selametinize çıkmak yaşamınıza bir düzen bir yön hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.
Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı akşamlar...

leyla-1

Altın Üye
Şu an forumumuzda: 87 (1 Kayıtlı Ve 86 Misafir Üye Bulunmaktadır.)

leyla-1

leyla-1

Altın Üye
Şu an forumumuzda: 130 (1 Kayıtlı Ve 129 Misafir Üye Bulunmaktadır.)

leyla-1

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt