Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Biz BURADAYIZ...Siz NEREDESİNİZ..? (2 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
leylam mir erhan sizleri burda görmek ne güzel..mevlam tekrar kavuşmayı nasip etti sizlere..Rabbim yaaa bu mutluluk anlatılmaz yaşanır..sizleri gördüm yaaa off çok mutluyum,.

Ve Aleyküm Selam canım benim seni tekrar burada görmek bizleride çok mutlu etti hoş geldin safalar getirdin burada olmak daim olsun inşallah.
Öyle canım bazı mutluluklar anlatılmaz ancak yaşanınca anlar:):D
Selam ve dua ile selametle kalınız herşey gönlünüzce olsun:)

deniz14

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm Selam canım benim seni tekrar burada görmek bizleride çok mutlu etti hoş geldin safalar getirdin burada olmak daim olsun inşallah.
Öyle canım bazı mutluluklar anlatılmaz ancak yaşanınca anlar:):D
Selam ve dua ile selametle kalınız herşey gönlünüzce olsun:)

Amin cümlemizin gönlünce olsun inşaAllah.. Elhamdülillah yaşıyorsunuz..szlerle tekrar konuşmak ve sizleri burda görmek beni mutlu etti..Rabbim güzel günlerde birlikte olmayı nasip etsin ..

nazlim

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar çok etkili bildiğiniz şifa ayetlerini veya şifa duaları biliyor musunuz yazarsanız çok sevinirim

leyla-1

Altın Üye
Arkadaşlar çok etkili bildiğiniz şifa ayetlerini veya şifa duaları biliyor musunuz yazarsanız çok sevinirim

Canım bir bakayım sana yazarım bir ara Allah hayırlı şifalar nasip etsin Rabbim Ya Safi ismi hürmetine inşallah selam ve dua ile selametle kalınız herşey gönlünce olsun. ..

leyla-1

Altın Üye
Amin cümlemizin gönlünce olsun inşaAllah.. Elhamdülillah yaşıyorsunuz..szlerle tekrar konuşmak ve sizleri burda görmek beni mutlu etti..Rabbim güzel günlerde birlikte olmayı nasip etsin ..

Amin Amin Amin çok şükür yaşıyoruz buradayız senide tekrar görmek bizleri mutlu etti her zaman burada olmayı hep beraber hayırlara vesile olmayı nasip etsin Rabbim inşallah.
Allah bol bereketli hayırlı günler sağlıklı huzurlu mutlu hayırlı uzun ömürler nasip etsin Rabbim inşallah selam ve dua ile selametle kalınız. .

leyla-1

Altın Üye

Sevgili Leyla kardeşim.

Allah c.c. sizden razı olsun. bura için hep bekledin.
Hepimizin beslediği UMUDUN sesi gibi
hep haykırdın hep bekledin gelmesi gerekenleri. gerektiğine inandın enazından..
İnşallah biriktirdiğimiz umutlarımız yeşerir birgün.
bakalım ne kadar sürecek bu bekleyişler...
ve de umutlar

Amin inşallah kardeşim Allah senden de burada bizleri bırakmayan bütün kardeşlerimizden Allah razı olsun sitemizin o eski haline dönmek hep beraber burada olup hayırlara vesile olmak nasip etsin Rabbim.
Bizler burada koskocaman bir aileyiz buradaolduğumuz günlerde ne günler yaşadık birlik beraberlik içinde yerine göre kenetlendik beraber ağladık beraber güldük dualar da ortak olduk el birliği ile hep beraber elimizden gelince hayırlara vesile olduk birşeyler yapmaya çalıştık hatalarımız eksiklerimiz ogreneceklerimiz çok hep beraber güzel günler bizleri bekliyordur inşallah selam ve dua ile selametle kalınız herşey gönlünüzce olsun inşallah hayırlı günler. ..

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Halâ BURADAYIZ Şükür...

deniz14

Kayıtlı Kullanıcı
Amin Amin Amin çok şükür yaşıyoruz buradayız senide tekrar görmek bizleri mutlu etti her zaman burada olmayı hep beraber hayırlara vesile olmayı nasip etsin Rabbim inşallah.
Allah bol bereketli hayırlı günler sağlıklı huzurlu mutlu hayırlı uzun ömürler nasip etsin Rabbim inşallah selam ve dua ile selametle kalınız. .

Amin amin..Allah razı olsun.. sizde selam ve dua ile selametle kalın..

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Mavci..sende burdasın elhamdülillah..Rabbime şükürler olsun senide gördüm mutlu oldum..Rabbim sağlıklı mutlu huzur lu günle rde brlik beraberlk içinde olmayı nasip etsin...

Amin kardeşim...
Biz hiç ayrılmadık ki buradan... ;)
Selam ve DUA ile...

leyla-1

Altın Üye
Gecen sene bir ara site acılmadı sonrada site görüntüsü değişmiş..bende giremedim foruma..acılmadı.. 1 sene sonra cok şükür burdayım..

maalesef öyle oldu kardeşim bir ara uzun süre kapandı çoğu kardeşimizde o yüzden ayrıldı bir daha da gelmediler:(

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
@leyla ablam canim bisey rica etcem sizlerden.... Allah razi olsun her zoruma yetisti duaniz... bu aksam yine dua edermisin benim icin annem icin.. hepiniz nolur... cok zor bi durumla karsi karsiyayiz..

buket_zeynep tepetaklaktan gonderdi :)

leyla-1

Altın Üye

Peygamber efendimiz tarafından okunan önemli dualardan birisidir. Müslüman dünyası için Peygamberleri olan Hz. Muhammed tarafından okunan hastalıklara ve dertlere derman olan şifa duasını sizlerle paylaşacağız.

Şifa Duası 1

Âise (r.a.)”den rivâyete göre Rasûllah (s.a.v.); hasta olan akrabalarının üzerine okuyarak sağ eliyle onları sıvazlar ve şöyle derdi;

Arapça söylenişi:
“Ezhib”l be’’se Rabbin”nasi esfi ve entes’’safi la sifae illa sifauke, sifaen la yügadiru sekama” (İbn Mace, Tıb, 35, 36).

Türkçe çeviri anlamı:
Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifa ver, çünkü şifa verici sensin. Senin vereceğin şifadan başka şifa yoktur. Öyle şifa ver ki hiç bir hastalık bırakmasın.

Türkçe manası:
Allah’ım bana vermiş olduğun bu hastalık sana şükür vesilemdir. Hiçbir kuluna dayanamayacağı yükü yüklemezsin, Bana ve ümmeti Muhammed’e de şifalar nasip eyle yarabbim.

Şifa Duası 2

Peygamber Efendimizin (S.A.V) Okuduğu Şifa Duası;

Bismillahirrahmanirrahim
“Bismillahi erkîke vallahu yeş ike min külli dâin fike min şerri’n-neffasâti fi’I-ukadi ve min şerri hâsidin izâ hased

Türkçe çevirisi:
Allah’ın adıyla sana okuyorum, sende olan her hastalığa karşı, düğümlere üfleyenlerin şerrine, hased ettikleri zaman hasedçilerin şerrine karşı Allah şifa versin (veya şifayı verecek olan Allah’tır.

Şifa Duası 3

Birde şifa için 12 besmele 313 tane Ayetel Kürsi
ayrıca Felak Ve Nas Süreleri ve Fatiha süreleri de şifa için okunuyor Allah hayırlı şifalar nasip etsin.

leyla-1

Altın Üye
@leyla ablam canim bisey rica etcem sizlerden.... Allah razi olsun her zoruma yetisti duaniz... bu aksam yine dua edermisin benim icin annem icin.. hepiniz nolur... cok zor bi durumla karsi karsiyayiz..

Canım benim Allah yar ve yardımcınız olsun içinde bulunduğunuz bütün sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametinize çıkmak yaşamınıza bir düzen bir yön vermek nasip etsin Rabbim.
Ederim canım ne demek Allah inşirah nasip etsin sıkıntılarınız kederlerinizi ortadan kaldırsın Rabbim.
Selam ve dua ile selametle kalınız herşey gönlünüzce olsun.

mir_erhan

Moderator

Duası kabul olanların duası ile.

İnşallah dualarımız sizinle olacak.
Selam ve dua ile

mir_erhan

Moderator
leylam mir erhan sizleri burda görmek ne güzel..mevlam tekrar kavuşmayı nasip etti sizlere..Rabbim yaaa bu mutluluk anlatılmaz yaşanır..sizleri gördüm yaaa off çok mutluyum,.

Bizler öyle bağlı bir aile olmuştukki.

şimdiki özlemlerimiz ondan bukadar büyük..
Sevgili kardeşim seni birdaha görmek çok sevindirdi bizleri
İnşllah diğer kardeşlerimiz de gelirler enkısa zamanda.

Tekrardan hoş geldin daim olur gelemelerimiz inşallah...

selam ve dua ile

deniz14

Kayıtlı Kullanıcı

Bizler öyle bağlı bir aile olmuştukki.

şimdiki özlemlerimiz ondan bukadar büyük..
Sevgili kardeşim seni birdaha görmek çok sevindirdi bizleri
İnşllah diğer kardeşlerimiz de gelirler enkısa zamanda.

Tekrardan hoş geldin daim olur gelemelerimiz inşallah...

selam ve dua ile

İnşaAllah mir erhan..hoş buldum.. 2007 de üye olmştm bu siteye tam 9 sene olmuş.. İnşaAllah daimiyim burda..

mir_erhan

Moderator
İnşaAllah mir erhan..hoş buldum.. 2007 de üye olmştm bu siteye tam 9 sene olmuş.. İnşaAllah daimiyim burda..

İnşallah kardeşim..

Daima burda olmaya hem bizim ihtiyacımız var.
hem kardeşlerimizin...
Maşallah tam 9 sene..
Allah daha çok sene burda bulunmayı hizmetetmeyi nasip eylesin. amin..

selam ve dua ile

deniz14

Kayıtlı Kullanıcı

İnşallah kardeşim..

Daima burda olmaya hem bizim ihtiyacımız var.
hem kardeşlerimizin...
Maşallah tam 9 sene..
Allah daha çok sene burda bulunmayı hizmetetmeyi nasip eylesin. amin..

selam ve dua ile

Amin amin İnşaAllah.. bana dua eder misinizz?? Namaz kılıyordum düzenli ramazan ayı boyuncada cokgüzel gidiyo rdu nolduysa bayram dan snra namaz ara ara kılmaya bşladım..şeytan cok uğraşııyor benimle..Rabbim daimi kılan kullarından eylesin beni:(

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt