Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BİRAZDA GÜLELİM.. (2 Kullanıcı)

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
_____:):):):)... korkulur bizimkilerden..
emeginize saglık degerli kardeşim güzeldi
tebessüm etttik hamdolsun
selamün aleyküm________

İMAM-HATİP'Lİ

Kayıtlı Kullanıcı
Laz Virüsü

SAYIN MESAJI ALAN KİŞİ,
Su anda pir Laz Virüsü almış puluniysunuz...

Biz, Trabzon-Türkiye de henüz yeterli teknolojik imçanlara

sahip olmatuğumuzdan, pu pir MANUEL virüstür!!

Lütfen, çendi hard disçinizdeki püdün tosyalari çendinuz

silerek yok edinuz ve bu maili biltuğunuz herçese cönderinuz!!

Pize yardımci oltuğundan dolayi çok teşeççür ederuz.

Hackir Temel
:B:B:B

CAN DOSTU

Kayıtlı Kullanıcı
Londra' da arkadaşlar Türk mahallesine gitmişler. Oradaki Türklerden bazıları tek kelime İngilizce bilmiyor. Çünkü adamlar manavdan alış veriş yapıyor, manav Türk, ev sahipleri Türk, arkadaşları Türk, esnaf Türk filan... Neyse efendim bunlar giriyorlar bir bakkala, kasadaki elemanla bir hoş sohbet derken içeri bir İngiliz giriyor, kasadaki eleman patronuna bağırıyor:
- "İsmail abi bakivercen mi, turist geldi bi tane"

eminkms

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim .
gerçektende güzel emeğine sağlık selam ve dua ile kalasın.:G :evet :B

İMAM-HATİP'Lİ

Kayıtlı Kullanıcı
Temel otobüste cep telefonuyla konusuyormus,yolcular uyarmis:

-Otobüste cep telefonuyla konusmak yasaktir!Temel telefonun öbür ucundaki arkadasini uyarir:

-Ula Cemal,otobüsün içinde konusmam yasakmis,sen konus ben tinleyeyum!
--------------------------------------------------------------------------
Azrail temelin yanına gelir ve kardeş vaktin tamam hadi gidelim der.

Temel de uyanık ya yalvarır bana 5 yıl süre ver ondan sonra gel al canımı azrail tamam der temel de kendi kendine pilot olursam beni havada yakalayamaz derken 5yıl sonunda azrail pilot temelin yanına gelir ve vakit doldu gidelim der

temelde şimdi canımı alsan arkada 300 yolcu var onlar ne olacak der

azrail : oglum hepinizi bir araya getirene kadar anam ağladı zaten
kiyi Bıraktım Ekleyen : Ziyaretçi
Temel bir gün avrupaya gider.Temel'in kötü bir aliskanligida vardir, sürekli içki içer.

Birgun bir bara girip barmenden üç bira ister ve hepsini içer.Üç-bes defa böyle yapinca barmen merak eder ve sorar;

-"Niye hep üç tane bira içiyorsunuz?

Temel cevap verir;

-"Ben, Dursun ve Hamdi bizler üçüzüz. Hepimiz dünyanin farkli yerlerindeyiz. Hepimizde bara girdigimizde birbirimizin yerine bira içeriz, öteki iki birayi o yüzden içiyorum" der.

Yine günlerden bir gün Temel bara gelir ve iki bira ister, barmen verir.Temel biralari içtikten sonra tam kalkarken barmen sorar;

-"Allah rahmet eylesin efendim, kardesinizin biri öldü heralde?" deyince Temel cevap verir;

-"Hayir ben içkiyi biraktim da.."
3 atranot uzaya gidecek.Bunlardan biri alman biri ingiliz biride bizim temel.Bunlar yıllarca gelmiyecekleri için en önemli ihtiyaclarını sorarlar.Alman bana sarışın,esmer,kumral hatun der.İngiliz bana bol bol içki der.Bizim temel baaa bol bol cigara der.Neyse istekler temin edilip uzaya fırlatılıyorlar.3 astronot aradan yıllar geçiyor geri dönüyorlar.Tabi aileler merakla bekliyor.Önce alman iniyor dalyan gibi alman olmuş iğne iplik.Sonra ingiliz iniyor adam zil zorna sarhoş.Tabiki sıra temele geliyor.Temel kapıda görünür görünmez bi fırlıyor agzında cigarayla:
-"Allahını seven baaa ateş versuuun"
Temel ilk kez baleye gitmiş. Parmaklarının uçlarında dans eden kızlara bakmış, bakmış VE:
- "Taha uzun poylu kizlaru seçselerdu ya!" demiş...
Temel boğazda tekneyle turist gezdiriyor birgün bir Amerikalıyı alıyor başlıyolar gezmeye...Amerikalı bir saray görüyor.

-Bu ne kadar zamanda yapılmış, diyor

Temel :

-5 yılda, diye cevap veriyor...

Amerikalı :

-Yazık bizde olsa 1 yılrda yapılırdı.

Biraz sonra bir cami göruyor.

-Bu ne kadar zamanda yapılmış,diye soruyor...

Temel :

-2 yıl, diye cevap veriyor.

Amerikalı :

-Yazık be bizde olsa 3 ayda biterdi, diyor.

Temel uyuz oluyor duruma...

Biraz sonra bi tarihi yapı daha göruyolar..gene soruyor Amerikalı...

Temel :

2 ay, diyor.

Amerikalı yine :

-Yazık be bizde olsa 1 haftada biterdi, diyor.

Temel iyice kıllanıyor.Tam o sırada Boğaz Köprüsü`nün altına geliyorlar...

Amerikalı yukarıyı göstererek :

-Bu köprü ne kadar zamanda yapıldı, diyor.

Temel şaşkın şaşkın bakışlarla kafayı kaldırıp :

-Hangisi? Bu mu? Bu dün burada yoktu daa...
Temel ile dursun ise basvurmuslar ve sirket bunlardan 8 adet vesikalik fotograf istemis bunlar da tamam deyip dusunmusler ulan belden yukari 8 fotograf nasil bulacagiz. Neyse temel bir fikir atmis ortaya bir cukur kazalim ve belimize kadar girer cektiririz.Dursun da evet ya bayagi bir guzel fikir demis ve temele sen cukuru kaz bende fotograf makinasi getireyim demis.Neyse dursun bir gelmis bir de ne gorsun temel 8 tane cukur kazmis dursun hemen atlamis tabi ulan olum ne yaptun 8 cukura ne gerek vardi?

- Ben zaten 8 tane fotograf makinasi getirmistum

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Küçükken Ne Olmak Istediniz şimdi Ne Oldunuz???

Küçükken Ne Olmak Istediniz şimdi Ne Oldunuz???

ARKADAŞLAR KÜÇÜKLERE SORULAN MONOTON SORULARDAN BİRİDİR -BÜYÜYÜNCE NE OLACAKSIN-İŞTE BU DA OO SORU AMA BÜYÜDÜĞÜNÜZDE O SORUNUN CEVABI DEĞİŞTİMİ
mezun.gif

MESELA BEN ELİMDE MEZURAYLA ÇIKIP ŞARKI SÖYLERDİM ŞİMDİ ELİMDE GENE MEZURA VAR AMA ARADA BİR DİKİŞ DİKİYORUM :K

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum hafıze annecığım
ben o zamanda öğretmen olmak ısterdım
ama aılem ınanmazdı
cunku tembelldım
şımdı de kararım karar en guzel ışımı yapıyorum:)

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Selamünaleykum...

Selamünaleykum...

ARKADAŞLAR KÜÇÜKLERE SORULAN MONOTON SORULARDAN BİRİDİR -BÜYÜYÜNCE NE OLACAKSIN-İŞTE BU DA OO SORU AMA BÜYÜDÜĞÜNÜZDE O SORUNUN CEVABI DEĞİŞTİMİ
mezun.gif

MESELA BEN ELİMDE MEZURAYLA ÇIKIP ŞARKI SÖYLERDİM ŞİMDİ ELİMDE GENE MEZURA VAR AMA ARADA BİR DİKİŞ DİKİYORUM :K

Küçükken çok şey olmak istediğimi hatırlıyorum...
Doktor, pilot, asker, diplomat.....
Ama şu anda...
Mühendis ve Yönetici olmuşum...
Allah CC. hakkımızda GÜZEL ve HAYIRLI olanı nasip etsin...
:evet

Selam ve DUA ile...

Kaan Erdem

Yönetici
benide hep ailemde askeri okula gönderme mantığı vardı.yakıştırmaları o şekildeydi.yönlendirme olarak'ta.kafama sürekli bunu aşıladıkları için ister istemez bilinç altına yerleşti bende bilinçlenene kadar bu kararla şekilllendim.

aklımda denizci ve pilotluk vardı.

selam ve dua ile kalın hafize anne.selametle.

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
:B s.a abi bana sorarlardı her defasında bır sey sallardım sonucta ortada hala bir şey olamadım:B bilmiyorizki hedef ile ilğili bi mesele ama isteyen cogunlukla veya umumıyetle oluyor ıstediğini ama su sözde meşurdur evdeki hesap çarşıya uymaz.yani kader ve seçimler diyelim en meşhuruda büyüyünce adam olucam dersin aferin vb derler sırtını sıvazlarlar :B komıktı bazen aklıma gelıyorda

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
küçükken doktor olmak isterdim ama beşiktaşlı oldum çok şükür:)

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
ben küçükken
çok şey olmak istedim öğretmen ,avukat
sonra büyük bi pastahenem olsun istedim
şimdiiiiii hiçbiriyim ay ne acı ya............

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
şimdiiiiii hiçbiriyim ay ne acı ya............

hiçbişiyim derken yanılıyorsunuz..belki çalışmıyorsunuz bilmiyıorum ama harika bi sohbetınız ve nefis pasta börek sarmalar görüyorum ben:)

bu arada benım hayalımdeki meslek eczacılıktı..ama sayısalmış sonradan farkettim :) köşe yazarı olmayı ısterdim veyahut bir avukat ama avukatlar çok tehdıt alıyorlar ve yalan söylüyorlar vazgectim..

karar veremedimibir gün el öperken berhudar ol dediler..dedim meslekse eğer bu tamam olayım belki olmuşumdur:)

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
hiçbişiyim derken yanılıyorsunuz..belki çalışmıyorsunuz bilmiyıorum ama harika bi sohbetınız ve nefis pasta börek sarmalar görüyorum ben:)

bu arada benım hayalımdeki meslek eczacılıktı..ama sayısalmış sonradan farkettim :) köşe yazarı olmayı ısterdim veyahut bir avukat ama avukatlar çok tehdıt alıyorlar ve yalan söylüyorlar vazgectim..

karar veremedimibir gün el öperken berhudar ol dediler..dedim meslekse eğer bu tamam olayım belki olmuşumdur:)

ewt:evetçalışmıyorum abimler istemedi çalışmamı bende evdeyim işte ama boş durmam kitaplarım,araştırmalarım ,mutfak merakım ,namazım ,dini bilgilerim derken hayat öle çabuk geçiyo ki

demek berhıudar olucaktın çok komik yaaaaaaaa

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
çalışan bir insandan daha sosyal sayılırsınız en azından öyle görünüyor.ne kadar güzel..ne üzerine arastırmalar yapıyorsunuz?

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
ne kadar güzel..

bende siyasete cok meraklıyımdır.türkiyenın yakın gecmişinde neler yaşanmış,merak ederim..keşke siyasete girme imkanım olsaydı dıye hep yakınmışımdır

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt