Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Benim için bi Ayet'el Kürsi ve bir de ihlas_ı Şerif okurmusunuz? (4 Kullanıcı)

yasemennnn

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm rabbim tez zamanda sikintilarinizdan kurtarsin o küçücük yavrunuzun hatrina allahim sen darda kalan kullarina yardim et yarabbim aminn okudum arkadaşim allah kabul etsin aminnnnnn

ardam_47

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun hepinizden inşallah rabbim bana yardım edecek, Ya Rabb yalvarırım beni senden başkasına muhtaç etme...

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun elif kadeşim, çok duygulandım ağlamk istiyorum hep. umarım bite bu sıkıntılar...

selamun aleyküm ağlamak bazen gönülleri ferahlatır gözyaşı günahlara kefarettir bazen allah aşkıyla akan bir damla göşyaşı sizi cehennem azabından kurtarabilir. rabbim sıkıntılarınızı aşmanıza yardımcı olsun eğer hata yaptım diyorsanız ve tövbe ettiyseniz hiç üzülmeyin rabbim tevbeleri cokçe kbul edendir bende sizin için ayetel kürsü okudum dilerim hak yolundan ayrılmaz doğruyu bulursunuz
sabretin işallah herşey düzelir.

bakara 160 Ancak tevbe edip durumlarını düzeltenler ve gerçeği açıkça ortaya koyanlar başkadır. Zira ben onların tevbelerini kabul ederim. Ben tevbeyi çokça kabul eden ve çokça esirgeyenim. [/B]

bakara 155. Andolsun ki sizi biraz korku ve açlık; mallardan, canlardan ve ürünlerden biraz azaltma (fakirlik) ile deneriz. (Ey Peygamber! ) Sabredenleri müjdele !

bakara 156. O sabredenler, kendilerine bir belâ geldiği zaman: Biz Allah'ın kullarıyız ve biz O'na döneceğiz, derler.

bakara 157. İşte Rablerinden bağışlamalar ve rahmet hep onlaradır. Ve doğru yolu bulanlar da onlardır.

zencefil_1109

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim okudum RABBİM kabul etsin YÜCE RABBİM senin tez zamanda sıkıntılarını gidersin hayırlı rızıklar versin (AMİN)

iyi bir insan

Kayıtlı Kullanıcı
Bende okudum Allah sıkıntılarınızı en kısa zamanda mutluluğa dönüştürsün inşallah.

Allaha emanet olun....

Sayih

Kayıtlı Kullanıcı
Okudum Allah yardımcınız olsun.

su_sıla

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim tögbelerini kabul etsin inşallah bende okudum allah yardımcın olsun kısa surede sıkıntılarından kurtulursun inşallah.Amin

elanaz 21

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim okudum allah yar ve yardımcınız olsun sıkıntılarınız en kısa zamanda mutluluğa dönüşür inşallah aminnnnn

ardam_47

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun hepinizden arkadaşım..

imren

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim bende duamı okudum ALLAH yardımcın olsun .
ALLAH sevdigi kullarını daratmaz bunaltmazmış .Sende inşallah ALLAH'ın yolundan gittigin sürece selamete erersin .

ardam_47

Kayıtlı Kullanıcı
Benim için bi Ayet'el Kürsi ve bir de ihlas_ı Şerif okurmusunuz?

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt