Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Benim için bi Ayet'el Kürsi ve bir de ihlas_ı Şerif okurmusunuz? (3 Kullanıcı)

ardam_47

Kayıtlı Kullanıcı
Allah bütün sıkıntılarınızı gidersin, bütün müslüman kardeşlerimizi bütün belalardan korusun... dularımızı eksik etmeyelim arkadaşlar. Ey rahmeti bol olan ve bağışlamayı seven yüce rabbim, ey herşeye kadir olan rabbim, kurtar bizi bu sıkıntılardan bizi ne merde ne namerde muhtaç eyleme ey yüce rabbim!!!

hanifenaz

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. bende okudum allh kabul etsin inşallah,nerede darda kalmış kulu varsa hepsinin ve bizlerinde yar ve yardımcısı olsun.tez vakitte sizinde içinde bulunduğunuz sıkıntıdan feraha çıratsın yüce rabbim....ALLAHIM SEN ÇOK BÜYÜKSÜN....

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bende okudum kardeşim. Anlaşılan sende zor bir sınavdan geçiyorsun. Allah sana ve tüm zorda kalan müslüman kardeşlerimize yardım etsin.

hastetim

Kayıtlı Kullanıcı
Bende Okudum Allah tez zamanda sıkıntılarını giderir inşallah tekrar aynı hatalara düşmemeniz dileğiyle Allah doğru yoldan ayırmasın hepimizi

SaBoTaJ

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Allah'ın rahmeti hepimizin üstüne olsun.Sevgili kardeşim bende dediğin Sureleri okudum. İnşaallah çektiğin zorluklardan kurtulursun Allah yardımcın olsun. En kısa zaman da Arda'nında seninde Mutlu olmanı dilerim. Allah Bütün Müslümanların Yardımcısı Olsun Hepinize Hayırlı Günler...

elifece

Kayıtlı Kullanıcı
Ben de okudum.1 ihlas 1 ayetel kürsi.allah yardimcin olsun.

ardam_47

Kayıtlı Kullanıcı
Her geçen gün dualarınızla ve okuduğunuz ayetlerle bu sıkıntıların bitceğine biraz daha inanıyor ve allahtan ümidimii kesmiyorum. Allahım sizleri korusun.

ardam_47

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar sahura kalkıpta bu sayfaya göz atan arkadaşlar sabah namazından sonra benim için dua etmeyi unutmayın ne olur! İnanın sizin dualarınıza çok ihtiyacım var... Allahıma benim içinde bulunduğum sıkıntıları ve eline düştüğüm zalimlerden beni kurtarmasını dilerseniz çok mutlu olurum arkadaşlar... Allahım Bir an önce kurtarsın beni bu durumdan, Rahmetinden ve merhametinden banada nasip eylesin. AMİN..

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
Okudum kardeşim
rabbim inşallah kisa zamanda dülüğe çikarir dertlerinden sikintilarindan kurtarir. Hayirlisi ile gönül muradini verir

ardam_47

Kayıtlı Kullanıcı
Le ilahe işlla ente süphaneke inni kunti minezzalimin...

ardam_47

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar yanlışlıklar yüzünden şimdi çok zor durumdayım ve böyle giderse yaşama ihtimalim çok aza kalıyor. Ne olur eline düştüğüm zalimlerden kurtulmam için bol bol dua edin ve istediğim süreleri allah rızası çin okuyun... İnanın ardam(oğlum) babasız kalsın istemiyorum... Ne olur bol bol dua edin... Zalimlerin elinden kurtulmam ve hayatımı yeniden kazanmam için oğluma babalık yapıp düzgün insanlar olabilmemiz için allahım kurtarsın beni bu durumdan... Le ilahe illa ente sübhaneke inni kunti minezzalimin...

ardam_47

Kayıtlı Kullanıcı
rahmâneddünyâ vel âhireti ve rahîmehümâ tu’tî minhümâ mâ teşâü ve temne’u mâ teşâü ferhamnî rahmeten tuğnî bihâ an rahmeti men sivâke. allahümmekdı annî deynî

ecrin02

Kayıtlı Kullanıcı
okudum ALLAH yardımcın olur düşütüğün dertten tez günde kurtulursun inşallah...

mhmdys

Kayıtlı Kullanıcı
Sohbet

Sohbet

hepınız sag olun ibadetlerinizi aksatmayın

mhmdys

Kayıtlı Kullanıcı
allah hepınızden razı losun

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum kardesim evledinizin babasiz ve yuvasiz kalmamasi icin, sizin zalimlerin zulmunden kurtulmaniz icin ve feraha kavusmaniz icin ayrica tum yuvalar ve evlatlar icin 7 ayet-el kursi okudum Rabbim kabul buyurur insallah selam ve dua ile.....

ardam_47

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar ne olur dualarınız eksik etmeyin, bu paylaşım ve yardım sitesinde sizin dualarınızla bu sorunlaı aşacağıma inanıyorum... selam ve dua ile kardeşlerim...

ecrin47

Kayıtlı Kullanıcı
okudum kardeşim inşaALLAH dualarıız kabul olur

e_islamiyet

Kayıtlı Kullanıcı
okudum...
Rabbim tez zamanda sıkıntılarınızı çözer inşallah.

melegim

Kayıtlı Kullanıcı
s.a HAYAIRLI RAMAZANLAR
BEN 10 İHLAS-I ŞERİF VE 10 AYATEL-KÜRSİ OKUDUM
RABBİM KABUL ETSİN İNŞ...
NE SIKINTINIZ VARSA RABBİM AYATEL-KÜRSİ VE İHLASI-I ŞERİF HATRINA YARDIM ETSİN İNŞ....
ALLAH SİZE HAYIRLI KAPILAR ACSIN..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt