Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Benim için bi Ayet'el Kürsi ve bir de ihlas_ı Şerif okurmusunuz? (4 Kullanıcı)

ardam_47

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar ne olur bu yazıyı görüpte es gecmeyin gerçektende herbirinizin bi duasına şuan o kadar ihtiyacım varki... Allahın bana merhamet ve rahmet göstermesi için dualarınıza ihtiyac duyuyorum, ufakta olsa benim için bi due edin Allah-ü Tealaya..

mimozagül

Kayıtlı Kullanıcı
Allah yar ve yardımcınız olsun inşaallah...
Sizin niyetinize 33 salat-ı tefriciye okuyacagım inşaallah.

Mutlu Kul

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar yanlışlıklar yüzünden şimdi çok zor durumdayım ve böyle giderse yaşama ihtimalim çok aza kalıyor. Ne olur eline düştüğüm zalimlerden kurtulmam için bol bol dua edin ve istediğim süreleri allah rızası çin okuyun... İnanın ardam(oğlum) babasız kalsın istemiyorum... Ne olur bol bol dua edin... Zalimlerin elinden kurtulmam ve hayatımı yeniden kazanmam için oğluma babalık yapıp düzgün insanlar olabilmemiz için allahım kurtarsın beni bu durumdan... Le ilahe illa ente sübhaneke inni kunti minezzalimin...

allah yar ve yardımcınız olsun günahsız oğlunuzun hürmetine sizi tüm felaketlerden korusun elimden geldiğince dua edeceğim inşallah...allaha emanet olun...

ecem24

Kayıtlı Kullanıcı
bende okudum rabbim kabul etsin inşallah ve doğru yoldan ayırmasın cümlemizi amin

k.cansu

Kayıtlı Kullanıcı
bende 3 ayetel kürsü, 3 ihlas, 3 de fatiha şerf okudum... Allah yar ve yardımcınız olsun...inşallah

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
bende okudum ALLAH yardımcınız olsun.zalim insanların serrinden korusun evladınıza bagıslasın.dua belayı defeder bol bol dua edelim.dualarımızdasın kardeşim

ardam_47

Kayıtlı Kullanıcı
Bugün İlk teravihimi kılacam ve sonrasında hepinize dua edecem arkadaşlar. Allahü Teala hepimizi şeytanın şerrinden, zalimin zulmünden, Bütün kötülüklüklerden korusun. İçinde bulunduğumuz sıkıntıları tek tek alsın yüce rabbim, Ramazanı şerif hepinize berketli ve imanlı dolu günler getirsin inşallah...

gülagacı

Yasaklı Kullanıcı
Arkadaşlar yanlışlıklar yüzünden şimdi çok zor durumdayım ve böyle giderse yaşama ihtimalim çok aza kalıyor. Ne olur eline düştüğüm zalimlerden kurtulmam için bol bol dua edin ve istediğim süreleri allah rızası çin okuyun... İnanın ardam(oğlum) babasız kalsın istemiyorum... Ne olur bol bol dua edin... Zalimlerin elinden kurtulmam ve hayatımı yeniden kazanmam için oğluma babalık yapıp düzgün insanlar olabilmemiz için allahım kurtarsın beni bu durumdan... Le ilahe illa ente sübhaneke inni kunti minezzalimin...

inşaALLAH okuycam kardeşim rabbim yardımcınız olsun

ardam_47

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun gülagacı kardeşim, sizin dualarınızla allahu teala beni bu sıkıntılardan kurtaracak, ümidim olacak, Allah senden razı olsun kardeşim...

ardam_47

Kayıtlı Kullanıcı
Yönetici kardeşim zaten burda herkes herkesten önce allah rızası için burda, neyse kusura bakmayın yanlış anlaşıldıysa... selam ve dua ile kardeşim...

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm

Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşaAllah 3 Ayetel ve 3 de ihlas okudum ama yazdıklarınız beni derinden evladınız inşaAllah babasız kalmaz zalimleride Rabbim ıslah etsin o zalimleri gerekli yerlere şikayet edin...

ölüm var

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH yardımcın olsun bacım seni çok iyi anlıyorum bende senin durumundaydım rabbimin yardımıyla kurtuldum benimde bir oglum var ve ayrılık çok kötü rabbim kimsenin yevrusunu annesiz babasız bırakmasın bütün ümmeti MUHAMMEDİN sav duası seninle olsun ALLAH herşeye kadirdir o nice yusufları kuyudan çıkardı ALLAHa emenet ol

ardam_47

Kayıtlı Kullanıcı
müslüman kardeşlerim allah hepinizden tek tek razı olsun eminim ki allahım sizin dualarınızla ve benim tövbelerimle bu sıkıntılarıma gecirecek ve bende artık tertemiz bi insan olarak başlayacam hayata, sadece ahietimin imanı ve ib adetlerimi yerine getirebilmek için yaşayabilecem! Tek umudum bu sıkıntılardan kurtulalup ibadetlerime engel olan insanlardan kurtulmak ve aiemle sonsuza kadar imanlı bi hayat yaşayabilmek arkadaşlar. Dualarınızı bekleyecem arkadaşlarım!
En çok kabul edilen dua, birbirinden uzak olan kişilerin birbirlerine ettiği duadır"
(Buhari, Mezalim: 9; Müslim, Zikr: 88 Ebu Davud, Salat: 364; Tirmizi, Birr: 88

Kaan Erdem

Yönetici
sayın kardeşim ALLAH celle celalühu niyetiniz de halis iseniz yar ve yardımcınız olsun.zordan ve dardan kurtulduğunuz an geri aynı hatalara dönecek yada nefsinize yenilip gaflete dalacaksanız hidayet nasip etsin islah eylesin.

yazdıklarınızı üzüntü duyarak okudum.siz ve cümle darda,zorda,sıkıntıda kalmış müslüman kardeşlerimiz her daim dualarımızda.

selam ve yürekten samimi dualarımla kardeşim.ALLAH celle celalühu izni ile hayırlı ve güzel haberlerinizide bekliyoruz.selametle.

yalçın güleç

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum (ALLAH) ın selamı üzerine olsun bende dua ettim kardeşim (ALLAH) kabul etsin inşallah birdaha bu durumlara düşmezsin (ALLAH) yardımcın ve yardımcımız olsun

zeyneb_86

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim şu mübarek günler hatırına tüm sıkıntılarınızı gidersin,bir ayetel kürsi ve inşirah okuyorum.Allah yar ve yardımcınız olsun..AMİN

Ammar 15

Kayıtlı Kullanıcı
bende okudum ALLAH CC yardomcın olur inşallah

nasırlı_kalp

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. Allah kabul etsin bende okudum. Allah yardımcınız olsun sıkıntınızı hafifletsin inş.

Birnur

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm
okudum. Rabbim Sizi feraha çıkarsın inşaAllah
Allah'a emanet olun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt