Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Başucu Kitabınız Var mı? (1 Kullanıcı)

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
pr_01_2927_max.jpg
Tavsiye ederim çok güzel bir kitap.kaynakları da sabit

merve_talat

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun çok güzel bir paylaşım ben de kitap okumayı çok seviyorum en son okuduğum kitap ANLAŞARAK MUTLU YAŞAYIN (TUNCER ELMACIOĞLU) çok faydalı bir kitap tavsiye ederim ALLAH a emanet olun tekrardan allah razı olsun

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
her_gece_bir_dua_2012_11_23_2602.jpg

YENİ BAŞUCU KİTABIM

Dua, toprağın toprağa imzasıdır. Topraktan gelip de toprağa dönmeden önce, gökçe okunur bir yazı olman içindir. Kasvetli ağırlığını gök çekimine kaptırasın diyedir. Gelip geçen, ezilip dağılan varlığını kutsîler pazarına sunasın diyedir. Eriyen kalıbını canhıraş feryatlarla sonsuzca bir hitabın kalbine atman içindir. Suskun ve soğuk toprağın sıcacık sözü olasın diyedir. Tatlı yakarışlara dudağını değdirmen içindir.

Senai Demirci'nin eşsiz kaleminden gecenizi aydınlatacak, karanlığa umut olacak dualar... Âlemlerin Rabbine yakınlaşmak ve sımsıkı sarılmak için...

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
"Sen öyle çağırmasan ben böyle gelmezdim...
Ben böyle çağırmasam sen öyle gelmezdin..
"

Nazan Bekiroğlu-Nar Ağacı

Reyhani_konyevi

Kayıtlı Kullanıcı
Evliyaullahtan olan her zatın kitabını okurum ama Gavs-ul Azam Seyda Muhammed el-Konyevi k.s hazretlerinin külliyatının yeri ayırdır.

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
''Her Gece Bir Dua'' adlı eseri yeni aldık..
İstemenin Esrarı ve tüm çıkardığı eserleri okudum Muhammed Bozdağ'ın..
İstemenin Esrarı adlı eserin çok faydasını gördüm. Mükemmel..

Margos

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm.. Benim başucu kitaplarım iki adettir.. Riyazüs Salihin ve Reşit Haylamaz'dan Efendimiz kitapları.. İkisini de her gece yatmadan muhakkak okurum notlar alırım öylece uyurum.. Bir de Hısnu'l Müslim dua kitabını herkese tavsiye ederim arkadaşlar, içerisinde her durumda edilecek dualar var insan her durumda dua ettikçe huzur buluyor.. Selametle..

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
''Her Gece Bir Dua'' adlı eseri yeni aldık..
İstemenin Esrarı ve tüm çıkardığı eserleri okudum Muhammed Bozdağ'ın..
İstemenin Esrarı adlı eserin çok faydasını gördüm. Mükemmel..

ben aralık ayında aldım 'her gece bir dua'' okudukça daha bi seviyorum bu kitabı.
istemenin esrarı'ı tesadüfen elime geçti ama iyikide okumuşum,dua etmeyi öğrendim sayesinde... bi de yabancı bi kitap vardı ''secret (sır)'' diye kuantum fiziğiyle alakalı bi kitaptı önce onu okumuştum.istemenin esrarını okuduktan sonra o kitaba karşılık yazıldığını anladım,onlar evrene gönderiyor isteklerini biz allaha (CC)....

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
kubilay aktaş'ın KURAN TERAPİSİ adlı kitabınıda tavsiye ederim.daha tam başlamadım okumaya ama internette kendi sitesinde görmüştüm içeriğini.önemli bilgiler var mutlaka okunmalı diyorum özellikle yabancı film ve müzik tutkunlarının mutlaka okuması lazım okuyunca ne demek istediğimi anlarsınız....

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
ben aralık ayında aldım 'her gece bir dua'' okudukça daha bi seviyorum bu kitabı.
istemenin esrarı'ı tesadüfen elime geçti ama iyikide okumuşum,dua etmeyi öğrendim sayesinde... bi de yabancı bi kitap vardı ''secret (sır)'' diye kuantum fiziğiyle alakalı bi kitaptı önce onu okumuştum.istemenin esrarını okuduktan sonra o kitaba karşılık yazıldığını anladım,onlar evrene gönderiyor isteklerini biz allaha (CC)....

Bana da Kasım ayında eşim tarafından hediye edilen iki kitaptan biri bu..
Her gece bir dua.. Hem okuyor, hem foruma yazıyorum..
Senai Demirci nin eserleri yüreklere işliyor, huzur veriyor, tefekküre vesile oluyor..
Diğeri de Üstad Necip Fazıl'ın İMAN ve Aksiyon.. O da çok güzel..
O kadar çok kitap var ki okunmayı bekleyen..
İstemenin Esrarını yaklaşık 5 yıl önce falan okumustum.. Mükemmel bir kitap..
Herkese tavsiyemiz olsun..

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
bokmal.gif

Size En Çok Yardımcı Olan Kitaplar, Sizi En Çok Düşündüren Kitaplardır..

OKUMAYA DEVAM... ;)

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Tavsiye Edilen Kitaplarımızın Listesi-----------------Tavsiye Eden Kardeşimiz

*Kalbimizi Yeniden Yazmak/ Senai Demirci------------------------ Hasgül

*Resulullahın Dilinden Sure ve Duaların Esrarı/ Arif Pamuk------Hasgül
*Tevhid Risalesi/ İmam Gazali--------------------------------------Hasgül
*Kadının Onuru/ Mehmed Alagaş-----------------------------------Gevher
*Ateşte Yeşerdim/ Halit Ertuğrul------------------------------------Nazar
*Kul Hakkı/ Ahmet Kerem Sever------------------------------------Nazar-Kalbun_Kesir
*Mantıku't Tayr/Feridüddin Attar-----------------------------------Ukde79
*Aşk/ Elif Şafak----------------------------------------Ukde79/Gökçeayan/ _Tuva
Şah-ı Nakşibendi/ Sohbetlerinden Bir Güldeste------------------Ukde79
Asa'yı Musa/ Bediüzzaman Said Nursi----------------------------Ayşe.a
Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır/ Ahmet Şefir İzgören-------Kalbimi Nurlandır
Kırmızı Kazak/ Glenn Beck-----------------------------------------------Kalbimi Nurlandır
Bir Bayan Niçin Örtünmek İstemez/ Feyzullah Birışık ------------------------Gökçe Ayan
Sibel Eraslan/ Çöl ve Deniz-----------------------------------------Gökçe Ayan-Kalbun Kesir-
Ahmet Ümit/ Bab_ı Esrar------------------------------------------------------Gökçe Ayan
Katre-i Matem/ İskender Pala-------------------------------------------------Arzu74-mavci
İhya-u Ulumidddin/ İmam Gazali----------------------------------------------Vaktleyl
Hanım Sahabeler/ Havva Ergene Işık------------------------------------------Burcu/Kalbun_Kesir
İffeti Yaşayanlar/ Said Demirtaş---------------------------Nazar57-Kalbun Kesir-Mevladanım
Namaz Aşıkları/Ali BALKAN------------------------------------------------Nazar57
Abdulhamidin Kurtlarla Dansı 2-----------------------------------------------Nazar57
Sibel Eraslan/ Can Parçası--------------------------------------------------Kalbun_Kesir-KatrePare
Nur'dan Hutbeler---------------------------------------------------------------Mavci
Kur'an'ı Mecid ve Tefsirli Meali Alisi/ Mahmut Ustaosmanoğlunoğlu----------Ravzadakinurunkölesi
Sohbetler/ Mahmut Ustaosmanoğlu------------------------------------Ravzadakinurunkölesi
Mesneviden Kıssalar ve Hisseler/ Mahmut Şevki Ustaosmanoğlunoğlu--------Ravzadakinurunkölesi
Öykülerle Peygamberimizin Hayatı
Çöle İnen Nur/ Necip Fazıl Kısakürek-----------Ayşe.a/acizanegünahkarKatrePare/Kalbun_Kesir
Yıldızlarla Hasbihal 1-2-3/ Mahmut Açıl--------------------------------------------Kalbun_Kesir
Malazgirtte Bir Cuma Sabahı/ Yavuz Bahadıroğlu--------------------------------Ebuzer25
Dikkat Şeytan Var/ Mehmet Yavuz---------------------------------------------Nazar-Kalbun Kesir
Gözümü Haramdan Nasıl Korurum/ M.Yusuf Güven----------------------Mavci-arzu74-Kalbun Kesir
Kitab_ı Aşk/ İskender Pala--------------------------------------------------Mavci
Secdede Bir Ömür/ Mehmet Akar-------------------------------------------------Su-Eda
Hz.Aişe/ Dr. Reşit Haylamaz---------------------------------Smyyes/Nazar/Nadas06/KalbunKesir
Söz Yangını/ Senai Demirci---------------------------------------------Mavci/Kalbun Kesir
Hz.Hatice-i Kübra/ M.Necati Bursalı-----------------------------------------------Burcu
Dikkat Misyoner Geliyor/ Adnan Odabaşı-----------------------------------------Kördüğüm
Ayrıldıkça Kavuşanlar/ Adem Saraç-----------------------------------------------Kördüğüm
Sabah Namazına Nasıl Kalkılır?/ CEMİL TOKPINAR------------------------Mavci/Kalbun Kesir
Ben Bilal...........---------------------------------------------------------------------Hasgül
Fıkhus Siyer/Ahmed Ferid-----------------------------------------------------Azerbaycan_li
Giderken Bana Birşeyler Söyle/ Mustafa Ulutaş---------------------------*Ayşe*-salavatgetir
Ömer Nasuhi Bilmen/ Büyük İslam İlmihali-------------------------------------Mavci-Kalbun_Kesir
Hidayet/ Şule Yüksel Şenler--------------------------------------------------------Acizanegünahkar
Bostan/ Sadi Şirazi------------------------------------------------------------------Ferahhfeza
Nefis Terbiyesi/ Şadi Eren----------------------------------------------------------Serannur27
Maneviyet Reçeteleri/ Hekimoğlu İsmail-------------------------------------------Su-Eda
365 Günde Peygamberimin Arkadaşları
Sahabenin Ateşle İmtihanı/ Dr.Hilal Kara- Abdullah Kara-------------------------Kalbun_Kesir
Mevlanadan Gönül Kelamı/ Ramazan Altındaş------------------------------------ferahhfeza
Gençliğin El Kitabı/ Hasan El-Benna------------------------------------------ferahhfeza
Kendini Arayan Adam/ Halit Ertuğrul-----------------------------------------ferahhfeza-türk8487
Aynalar Koridorunda AŞK/ Mustafa Ulusoy------------------------------------ferahhfeza
ResulallahMuhammed/ Prof.Dr.Muhammed Hamidullah---------------------------ferahhfeza
Muhtasar/ Reşit Haylamaz-----------------------------------------------------------meltem
Ömür Boyu AŞK/ CEMİL TOKPINAR------------------------------------------Nazar-Kalbun Kesir
İslam Ahlakı/ Muhammed Hadimi----------------------------------------------------Nur_u Secde
İdeolacya Örgüsü/ N.Fazıl Kısakürek---------------------------------------Mürmüdük
Helaller ve Haramlar/ Hayreddin Karaman---------------------------------------------------Mavci
Allah'a Kul Olmak/ İhsan Kasım Salihi--------------------------------------------------Zamehran
Müminlerin Annesi Hz.Fatıma/ Salih Suruç--------------------------------------------------Su-eda
Kaynana Münevver Hanım/ Ahmed Lütfi Kazancı---------------------------------------Hanife deniz
İslam Erlerine Nasihatler/ Süleyman Davud------------------------------------------Azerbaycan_li
Canım Peygamberim/ Yavuz Bahadıroğlu-------------------------------------------------Gülşahh
Saadet Asrına Doğan İlk Yıldızlar/ Reşit Haylamaz-----------------------------------Gülşahh
Risale-i Nur Külliyatı-Sikke-i Tasdik-i Gaybiye--------------------------------NurlarınSultanı
Mekke Resullerinin Yolu/Ali Ünal---------------------------------------------------------ferahhfeza
Kalplerin Keşfi/ İmam-ı Gazali------------------------------------Hasgül-Kalbun Kesir
Git, secde et ve ağla/ A.Mahir Pekşen-------------------------------------arzu74-Kalbun Kesir
Duy Beni Sevgili Eşim/ Gülay Atasoy--------------------------------Mavci
Gençlere Pırlanta Düşünceler/ Muştu Yayınları-------------------------Nazar57
Dilini Tutan Kurtuldu/ Faruk Çetin---------------------------------*Rana*- Kalbun Kesir
Çocuklarımıza Namazı Nasıl Sevdirelim/ Ahmet Bulut------------------su-eda
Çocuğumla Sevgi Secdesi/ Ahmet Bulut-----------------------------su-eda
Kur'an'la Yaşamak/ Ahmet Bulut----------------------------------su-eda
Kalp İbresi/ M.fethullah Gülen-----------------------------------Nazar57
Secdede Son Nefes/ Halit Ertuğrul-------------------------------su-eda
Hz. Ebubekir/ Salih Suruç--------------------------------------Hasgül
Canan/ Halit Ertuğrul-------------------------------------------su-eda
Peygamberimizin Sünnetinde Evlilik/ Dr.Abdülvehhab Öztürk------------ahmet_99
Ezanla Diriliş/ Halit Ertuğrul-------------------------------------su-eda
Kırık Testi/ M.Fethullah Gülen------------------------------------ibra
İslama Göre Cinsel Hayat/ Ali Rıza Demircan------------------------Mavci
Veliler Ordusundan/ NECİP FAZIL KISAKÜREK----------------------Hasgül
Gizemli Davet/ Halit Ertuğrul------------------------------------su-eda
Ebussuud Tefsiri 1 / Şeyhülislam Ebussuud Efendi-------------------mürmüdük
Hac Günlüğü/ Senai Demirci-------------------------------------Kalbun_Kesir
Huzur Sokağı/ Şule Yüksel Şenler-----------------Kalbun_Kesir-hiç-smmyes-bursaa-melek4545
Gelin Müslüman Olalım/ Mevdudi---------------------------------seleme-
Aynadaki Yalan/ Necip Fazıl...................................................HİÇ
Ruhsal Zeka/ Muhammed Bozdağ............................................marifet-Kalbun Kesir
Sevgi Zekası/ Muhammed Bozdağ...........................................marifet-Kalbun_Kesir
İstemenin Esrarı...............................................................Kalbun_Kesir-Mevladanım-hicranfarukyavuz
Üzülme-Guraba Yayınları......................................... ...............gülüm.se
Asr-ı Saadetten 10 Örnek İnsan/ Ayşe Çokçevik.............................smyyes
Mümin-Kafir/ Necip Fazıl Kısakürek......................................... ...kimkimdir
Öğretmenin Not Defteri/ Vehbi Vakkasoğlu.....................................Su-eda
Üzüntüsüz Yaşamak/ Vehbi Vakkasoğlu........................................ ..Su-eda-Kalbun Kesir
Sizin Yıldızınız Kim/ Metin Karabaşoğlu....................................... ..Su-eda
Cennete Giden Günahkar/ HaliT ErtuğruL........................................Su-eda
Ey Zindan Arkadaşlarım/ Ebu MuhammedEl-Makdisi.............................Azerbaycan_li
Aşka Adanmış Bir ÖmürH.zHatice/Nurdan Damla.............tev bekarım-KatrePare-Kalbun Kesir-Rana
Hz.Ali/ N.Fazıl Kısakürek........................................................kimkimdir
Aşk-ı Sükun/ Nuriye Çeleğen......................................................Kalbun_Kesir
Peygamberimizin Hayatı................................................................melek4545
Aşkın Gözyaşları Hz.Mevlana...............................hacerfatih-KatrePare-Rana-Mavci-Nadas06-melek4545-Su eda-GülBerra-
*Siyer-i Nebi Kitapları*
Son Peygamber ve İslamiyet (4 cilt) /M.Asım Köksal..........................kaside
Peygamberimizin Hayatı (2 cilt) / Salih Suruç......................................kaside-Kalbun Kesir
Sonsuz Nur (2 Cilt) / Fethullah Gülen............................................. .......kaside
Efendimizin Hayatı(6 kitap) / Ali Lütfi Kazancı..................................kaside
Kulun Yolculuğu/ Dilaver Selvi............................................. ....................-semra-
Kaynaklarıyla Tasavvuf/ Dilaver Selvi............................................. ......m_muaz
Maria/ Emine Şenlikoğlu........................................ ...................................KatrePare
Suç ve Ceza/ Dostoyevski....................................... ........................güle sevdalıyım-kimkimdir
Tasavvuf Bahçeleri/ Abdulhakim Arvasi Hazretleri....................kimkimdir
İslam Tasavvufu ve Batı Tefekkürü/ N.Fazıl Kısakürek.............kimkimdir
Mektubat/ İmam-ı Rabbani Hazretleri........................................ ...kimkimdir
Hz.SİT/ Cemalnur Sargut............................................ ......................Ayşe_92_38
Kayıp Gül............................................... .................................................. .*Rana*
Allah'ı Bildiğimi Sanırdım/ Nihat Hatipoğlu...................................melek4 545
Hedefimiz İslam/ Yazarı Alman(Almanca).................................... ..muhtazaf
Doğru Yolun Sapık Kolları/ N.Fazıl Kısakürek.................................Kalbun Kesir
Orada da Yıldızlar Kayar Mı?/ .................................................. .........*Rana*
Kur'an'ı Ker'im Meali............................................. ................................özgeöz-Kalbinur-Seda...
Mevlana -Kimya Hatun-Tebrizli Şems.............................................. ..Mavci
Cinayetler Kulübü/ Agatha Cristie........................................... ...........deniz yıldızı
Dualarım/ Ahmet Mahmut Ünlü.............................................. ............Hüdavendigar
Seyda Muhammed Konyevi (ks)/T evbe.............................................. .melankolik
Deli Kurt/ Hüseyin Atsız............................................. ...........................melankolik
Od/ İskender Pala....................................................................................melankolik-mavci-KatrePare
Canla Bağışla/ Senai Demirci...............................................................Nadas06-Kalbun Kesir
Ölümsüz/ Craig Russel..........................................................................denizyıldızı
Resulullahın Anneleri.........................................................................*Rana*
Riyazü's Salihin...........................................................KatrePare-Kalbun Kesir-Mavci-Su eda-Margos
Neyzen Tevfik ve Azab-ı Mukaddes.......................................... ..........yakais
Musibetler Ne Söyler?/ Yusuf Sönmez............................................ ..Kalbun Kesir
Kıl Beni Ey Namaz/ Senai Demirci........................................... .............KatrePare-Kalbun_Kesir
Kalbe Ateş Düşünce/ Mukaddes Yakay............................................. ...KatrePare
Askin Gozyaslari -1 (Semsi Tebrizi) - Sinan Yagmur........................KatrePare-melek4545
Askin Gozyaslari -2 (Mevlana) - Sinan Yagmur...................................KatrePare-melek4545
Askin Gozyaslari- 3 (Kimya Hatun) - Sinan Yagmur...........................KatrePare-melek4545
Imamin Manken Kizi- Emine Senlikoglu........................................ .........KatrePare
Bir Gonul Macerasi - Emine Senlikoglu........................................ ..........KatrePare
Ibn Mace Hadis Kitabi Serisi - Haydar Hatipoglu..............................KatrePare
Çocuk Terbiyesinde Doğru Bilinen Yanlışlar/Adem Güneş................Kalbun_Kesir

AİLE REİSİ VE BABA OLARAK HAZRETİ PEYGAMBER(SAV)- Prof.dr.İbrahim Canan...elytk
Başka/ Kahraman Tazeoğlu.......................................... ...........................deniz yıldızı

Stratejik Derinlik/ Ahmet Davutoğlu......................................... ..........Muhtazaf
Biricik Rabbim Ne Güzel İsimlerin/ Hekimoğlu İsmail............................semra
Tennnure ve Ateş/ Sinan Yağmur.......................................................deniz yıldızı-melek4545
Fatma Dua Engel Tanımaz/ Ahmet Bulut............................................. elytk
Peygamberimizin Hayatı/ Salih Suruç............................................. .....Muhtazaf
Sonsuz Nur/ F. Gülen............................................. ...........................Gül Berra
Marifetname/ İbrahim Hakkı Erzurumi.......................................... .......yakais
Niyazi Mısri Divanı............................................ ................................yakais
Günyetü't Talibin/ Abdulkadir Geylani........................................... ......yakais
El-Fethul Rabbani-Alemlerin Anahtarı/ Abdulkadir Geylani.....................yumni
Su Üstüne Yazı Yazmak/ Muhyiddin Şekur...........................................yu mni
Sabuni/ Safvetü't Tefasir........................................... ........................Muhtazaf
Mutluluk Yolları Hayat Kitabı/ A.Muhtar Büyükçınar...............................ahmet99
Bab_ı Esrar/ Ahmet Ümit.............................................. .....................deniz yıldızı
Resail-i Ahmediyye - Receb-i Şerif Risalesi/Ahmet Mahmut Ünlü........................salavatgetir
EBU LEYS SEMERKANDI TENBIHUL- GAFILIN (GAFILLERE SOHBETLER)..............semra

OsmaN Kavuncu'nun Hayatı............................................ .................................................. ......sonayg
Stres kendine güven mücadele ruhu / Cengiz Erşahin........................................... .................*Rana*
Ölmeden önce keşvetmemiz geren 5 sır / JOHN Izzo.....................Gül Berra
Aşka Uyanmak / Ahmed Günbay Yıldız............................................ .....Melek4545
Sahih-i Buhari'den 1001 Hadis............................................. ..................smyyes
Şah Sultan /İskender Pala.............................................. .......................mavci
Genel Kültür Nasıl Edinilir? / Aylin Atmaca ................................melek4545
Canla Ba
ğışla/ Senai Demirci........................................... ................Kalbun_Kesir
365 Günde Sevgili PEYGAMBERİM/ Timaş Yay. .......................melek4545
İbrahim'in Duası İsa'nın Müjdesi.................................................Muhtazaf
Gunyetüt Talibin................................................................................Yakais
Aşka Yolculuk Veysel KARANİ/ Sinan Yağmur.........................KatrePare/Vaveyla/Muhtazaf/Mavci
Namazı Yaşayanlar/Said Demirtaş....................................................Mevladanım-Kalbun_Kesir
Namazı Anlayarak Kılmak/Davut Aydüz.............................................Mevladanım
Peygamberimizin Diliyle Gençlik/Cemil Tokpınar..............................Mevladanım-Kalbun_Kesir
Düzceli Mehmet/Halit Ertuğrul............................................................Mevladanım-Kalbun_Kesir
Selim ile Hande/Halit Ertuğrul.............................................................Mevladanım
Aysel/Halit Ertuğrul...............................................................................Mevladanım
Müzekkin Nüfus/Eşrefoğlu Rumi..........................................................Mevladanım
Maria/Emine Şenlikoğlu..............................................KatrePare
Çile/N.Fazıl Kısakürek.................................................KatrePare-KalbunKesir
Çöle İnen Nur/N.Fazıl Kısakürek...............................KatrePare-KalbunKesir
Rahmete Firar Etmek/Nihat Hatipoğlu......................KatrePare
Hz.Amine/Ahmet Cemil Akıncı.....................................KatrePare
Hz. Mevlana/Okan Tiryakioğlu....................................KatrePare
Kıl Beni Ey Namaz/Senai Demirci................................KatrePare/Kalbun_Kesir
Üç Yusuf Üç Rüya Üç Gömlek/Senai Demirci............KatrePare
İki Cami Arasında AŞK/Mürvet Sarıyıldız................KatrePare
Sevdalar Sözde Kaldı/Ahmet Günbay Yıldız........................salavatgetir
Aşk Yolunda Adım Adım/Ceyda&Emrah Altunecim................KatrePare
Hz.Peygamber Modeli/Hüseyin Yusuf........................................Muhtazaf
Kerbela/Sinan Yağmur...................................................................demirads-Vaveyla
Hayatü's Sahabe..............................................................................KatrePare/Kalbun_Kesir
Yakınlık/Mustafa Ulusoy...............................................................Kalbun_Kesir
Nurlu Aylar Nurlu Geceler Nuru Muhammediye/Hadime M.Yacan..................melek4545
İki Dirhem Bir Çekirdek/İskender Pala.......................................Mavci
Jack London/Martin Eden...............................................................melek4545
İstismar Edilen Kavramlar/Alaeddin Palevi................................Azerbaycan_li
İmam-ı Azam Ebu Hanife/Ali Pekcan..........................................Azerbaycan_li
Yusuf İle Züleyha............................................................................Berat05
Mektubat-ı Rabbani-İmam Rabbani............................................salavatgetir
Bilgelik Sözleri/Dr.Yaşar Ateşoğlu............................................melek4545
Biz Müslüman Mıyız?/Muhammed Kutub....................................Azerbaynan_li
Dürretül Vaizin................................................................................smmyes
Anlaşarak Mutlu Yaşayın/Tuncer Elmacıoğlu...........................merve_talat
Susacak Var/Kahraman Tazeoğlu.................................................Vaveyla
İyi Hissetmek/Dr.David Burns.......................................................melek4545
Her Gece Bir Dua/Senai Demirci..................................................Kalbun_Kesir/hicranfarukyavuz
Namazı Dosdoğru Kılmak/Faruk Beşer..........................................Seda_*
Gavs-ul Azam Seyda Muhammed el-Konyevi k.s hazretlerinin külliyatının ..............Reyhani Konyevi
Büyük Muztaribler/Salih Mirzabeyoğlu...........................................kimkimdir
Hısnu'l Muslim.........................................................................................Margos
Kur'an Terapisi/Kubilay Aktaş...........................................................hicranfarukyavuz

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt