Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Avatar & İmza Hediye Edelim (2 Kullanıcı)

eminkms

Kayıtlı Kullanıcı
İSLAMİYET.GEN.TR.AİLESİNE.
cumanzmbarekolsunvm4ge4.jpg

lailaheillallahtn2.jpg

cumanizmubarakolsunjq4.jpg

nevin2007

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim Allah Razi Olsun O Güzel Sözlerinize.....sizinde Cumaniz Mübarek Olsun.

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
cumanzmbarekolsunvm4ge4.jpg

ALLAH razı olsun cumanız mübarek olsun

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
birnurcum senin için....daha güzllerini çekip hediye edecem sonra sana...

Çoban Uveys

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleykum bir Kayseriliden en güzel hediye bu olur haksizmiyim_? :K
fatmana ablama,damla,gülnisa hocama,tuğba kardeşlerime,niğdeli,hemserim,nevin ablalara,derya86,belgin,isranurr,meltem,sila,rüyam3 ablama,aliye,cennet yolcusu,aminenur,hafizkiz,huzunlu gurbet ve aklima gelmeyen bütün din kardeşlerimize inşallah beğenirsiniz

Bu nuda biz beyler yiyelim inşallah
Değerli kardeşlerim,abilerim Im muslim (aydinim) kasım abim,Talip emmim,ekremcim,resul abim,kaan abi,gece kondu kardeşim şu an aklima gelmeyenler hakkini helal etsin tüm islamiyet ailesi

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleykum bir Kayseriliden en güzel hediye bu olur haksizmiyim_?
fatmana ablama,damla,gülnisa hocama,tuğba kardeşlerime,niğdeli,hemserim,nevin ablalara,rüyam3 ablama,aliye,cennet yolcusu,aminenur,hafizkiz,huzunlu gurbet ve aklima gelmeyen bütün din kardeşlerimize inşallah beğenirsiniz

ahmet çok teşkkürler...sıcakta pastırma nasıl gider bilmem ama:Kkayseriliden başka hediye beklemekte saçma olurdu:Kbuda benden san ve tüm site dostlarıma az önce çektim...RABBME EMANET OL..CUMAN MÜBAREK OLSUN...

Çoban Uveys

Kayıtlı Kullanıcı
fatmana ablama,damla,gülnisa hocama,tuğba kardeşlerime,niğdeli,hemserim,nevin ablalara,derya86,belgin,isranurr,meltem,sila,rüyam3 ablama,aliye,cennet yolcusu,aminenur,hafizkiz,huzunlu gurbet ve aklima gelmeyen bütün din kardeşlerimize inşallah beğenirsiniz

Değerli kardeşlerim,abilerim Im muslim (aydinim) kasım abim,Talip emmim,ekremcim,resul abim,kaan abi,gece kondu kardeşim şu an aklima gelmeyenler hakkini helal etsin tüm islamiyet ailesi

fatma ablam çok tşkler bahcen çok hoş a.e.ol hayirli cumalar

Birnur

Kayıtlı Kullanıcı
birnurcum senin için....daha güzllerini çekip hediye edecem sonra sana...

selamun aleyküm
oyy ablacım maşallah çok güzeller.Şimdi bahçenizde olsam da onları canlı görsem keşke. Ama canlı görmüş kadar mutlu oldum.Çok teşekkür ederim..Allah c.c razı olsun ablacım.Hayırlı cumalar. Rabbimize emanetsin.

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com

çok teşekkür ederim çoban kardeşim çok makbule geçti buda benden size hemşehri sayılırız bende sivaslıyım...hayırlı cumalar selam ve dua ile
kayseri1ph4.jpg

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
s.a. çok teşekkür ederim beni de unutmamışsınız güzel aminenur kardeşim, mutlu ettiniz.
bu da benden gelsin. beypazarına geziye gitmiştik, orda çektim bu fotoğrafı :D
s6004780fm1.jpg

_______aleyküm selam nuresmacım
bu çok güzel ya gözlere bak insan yemeye kıyamaz:D
çok teşekkür ederim
hayırlı cumalar
rabbimize emanet olun inşallah
selam ve dua ile

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
aminenur kardeşime gelsin..bende sivasta okudum...çok özledim oaraları..ordayken özleyeceğim hiç aklıma gelmezdi..çifte minareyi çok sevrim sütlü kahvesi çok güzel olurdu..RABBİME EMANET OLUN..HAYIRLI GÜNLER

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
aminenur kardeşime gelsin..bende sivasta okudum...çok özledim oaraları..ordayken özleyeceğim hiç aklıma gelmezdi..çifte minareyi çok sevrim sütlü kahvesi çok güzel olurdu..RABBİME EMANET OLUN..HAYIRLI GÜNLER

_

_______çok teşekkür ederim fatmana kardeşim şimdi çok degişti en son ne zaman geldiniz bilemiyorum ama :) daha güzel şimdi:D
rabbime emanet olun hayırlı cumalar
selam ve dua ile________

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
_______çok teşekkür ederim fatmana kardeşim şimdi çok degişti en son ne zaman geldiniz bilemiyorum ama :) daha güzel şimdi:D
rabbime emanet olun hayırlı cumalar
selam ve dua ile________

2001 DE GELDİM..TELEKOMUN ORDA OTURDUM SULARBAŞI MAHALLESİNDE....ÇOCUK ESİRGEMENİN ORDA Bİ TÜRBE VARDI TEPEDE ADINI HATIRLAYAMIYORUM...ORAYA GİDERSEN BENİM İÇİN DUA EDERMİSİN...EN ÇOK ORALARI ÖZLEDİM...

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
2001 DE GELDİM..TELEKOMUN ORDA OTURDUM SULARBAŞI MAHALLESİNDE....ÇOCUK ESİRGEMENİN ORDA Bİ TÜRBE VARDI TEPEDE ADINI HATIRLAYAMIYORUM...ORAYA GİDERSEN BENİM İÇİN DUA EDERMİSİN...EN ÇOK ORALARI ÖZLEDİM...

_______uzun zaman olmuş gelmiyeli evet bilyorum oraları tabi ederim dua inşallah
sizede tekrar gelmek nasip olur kendinizde edrsiniz :)B)
rabbimize emanet olun selam ve dua ile fatmana kardeşim :::)______

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt