Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Avatar & İmza Hediye Edelim (3 Kullanıcı)

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Selamün aleyküm kardelenim.. Oy ya ne güzel, ne içten dualar ettiniz..Allah c.c razı ve memnun olsun sizden de ebeden inşallah..Amin güzel dualarınıza inşallah kardelenim..Madem siz de çok seviyorsunuz, kullarının kalplerindekine ahsen surette icabet buyuran Rabbim, size de tüm güzellikleri yaşayabileceğiniz ve yaşatabileceğiniz bir evlat nasip etsin inşallah.. Siz de mor, lila, pembe... hepsini takarsınız, giydirirsiniz inşallah kardelenim.. Rahman c.c nasip eylesin inşallah..Teyzeleri de morlardan bir şeyler hediye ederler artık..Ahmet Maranki'nin tespitleri doğru değil mi? Evet sizde de hepsi var maşallah, barekAllah..Size de çok yakışıyor kardelenim..O güzel gönlünüze sağlık olsun inşallah..Çok teşekkür ediyorum güzel düşünceleriniz için kardelenim. Bilmukabele..Dualardasınız inşallah..Selam, sevgi ve tebessümle kalın..

________aleyküm selam kardelenim rabbbim sizdende razı olsun inşallah.duanıza kalpten amin amin ecmain olsun güzel kardeşim... teşekkür ederim...tamam teyzelerindende sözü aldık inşallah :)bekleriz artık ciciler..;)AHMET MARANKİNİN tesbitleri sizde daha çok var ben öyle görüyorum banada şöyle bir bulaşmış biraz:D hamdolsun .. kardelenim çok teşekkür ediyorum rabbimize emanetsiniz her daim yolunuz açık olsun ...ögrencilerinize selam söyleyin .. rabbim zihin açıklıgı versin hepsine inşallah yollarında başarılı olurlar inşallahB)..
selam sevgi ve daim dua ile________

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
________aleyküm selam kardelenim rabbbim sizdende razı olsun inşallah.duanıza kalpten amin amin ecmain olsun güzel kardeşim... teşekkür ederim...tamam teyzelerindende sözü aldık inşallah bekleriz artık ciciler..AHMET MARANKİNİN tesbitleri sizde daha çok var ben öyle görüyorum banada şöyle bir bulaşmış biraz:D hamdolsun .. kardelenim çok teşekkür ediyorum rabbimize emanetsiniz her daim yolunuz açık olsun ...ögrencilerinize selam söyleyin .. rabbim zihin açıklıgı versin hepsine inşallah yollarında başarılı olurlar inşallahB)..
selam sevgi ve daim dua ile________

Ve aleyküm selam kardelenim. Est. güzel kardeşim. Sizde ziyadesiyle var.. Rahman c.c o güzel gönlünüze göre versin her iki cihanda da inşallah..Hayırlısıyla tüm güzelliklere sizi kavuştursun..Amin..Kardelenim, şimdi kurstayım, başka ablalarının ders sırası şimdi, onlar da size her zaman selam söylüyorlar, kocaman öpüyorlar inşallah:).. Rahman c.c sizin de her daim hayır ve güzelliklerde yolunuzu, bahtınızı açık eylesin inşallah kardelenim..En Emin'e emanetsiniz..Selam, baki dualarım ve sevgilerimle..B)

nevin2007

Kayıtlı Kullanıcı
AMİNENURCUGUM bana göndermiş oldugun o güzel çiçek için çok teşekkür ederim.görünce çok sevindim.ellerine saglık.ben sana çiçek yollayamıyorum.çünkü naasıl yapıldıgını bilemiyorum.ama ögrenirsem bende sana gönderirim.bende sana saglık huzur başarı bol şans kucak dolusu sevgilerimi yolluyorum.ALLAHA EMANET OL,...

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
İSLAMİYET GEN TR AİLESİ"NE

[youtube]wTs9zw9QIb8[/youtube]​

f_nn35m_7f3c3df.gif

COK GÜZEL_Olmus Ellerine Saglik Cok Begendim_ MASALLAH :B

Cirak Degil ustasin sen artik :D

eminkms

Kayıtlı Kullanıcı
ilk olarak formu açan
GİZLİ ÖZNE kardeşime
aliye aliye
kaan
seda seda
ebru
talipamca
ishakyakup
im-müslim
gülnisa
nihalim
resul aydın
dinci
berat05
aminenur
delete
keltepe
mahsunkul
hafize anne
afzairem
-tuğba-
kasım hadi
iklim.ela
bahar 58
yun-us25
nevin-1982
aşka mecnun
ravza-nur
erkan
fatmana
çoban uveys
istiklal
istikbal
ipekkk
mumışığı
eminkms
ysmnkaos
mneccar
afakisevda
damla
huzunlu-gurbet
gecekondu
mabet-bekçisi
ebrarnisa
dualar
esfaka
t.nur
receb-i kamer
resul
nikko
gönül türker
rüyam3
deren 75
umeyye
mtekik
evindar
azra-nur
l@l
mudir
mihriban
bülent tunalı
evla
ekremeee
hafızkız
safiye
turgay
mazlumkul
s.s.s
vehabnas
metfamu
hakan can
kalbi-i selim
zehra melek
cennet gülü
adviye-34
meftun 61
m-muaz
mustafa xstar
desertrose
tsunami
sefine-i hayat
paradıse-angel
efsude
nurus
zeynep.s
fatmana
nurrumeysa
adaalican
andelib
tuba07
adaletimahza
esmani
afra-nur
saliha
anamaya
mehmet29
mehmet koç
sevgi dinç
ireme
saher vakit
firdes
mustafa 11
ferit
islam güneşi
hamzayusuf
M DENİZ
mustafa cilasun
efsude
meltem
birnur
sevvalmina
siyahgülsevdalısı
ismini unuttuğum varsa hakkını helal etsin altincocuk.jpg (13,6 KB (Kilobyte))
kusura bakmayın resimler küçük boyutta çıkıyor
SAĞOL KARDEŞİM ÇOK MEMNUN OLDUM SAĞ OLASIN.:T
034_2.jpg

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
bu da guzel yureklı alıye kardeşım ıcın

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Ve aleyküm selam Gül Gönüllü, Değerli Gülnisa hocam..
Güzel yüreğinize ve değerli emeğinize sağlık olsun inşallah..Çok güzeldi candan hocam bu güzel gülleriniz:).. Aldım hepsini sizden inşallah..Çok çok teşekkür ederim değerli hocam..Her daim dualarımızdasınız inşallah..Rabbimiz c.c güzel gönlünüze göre versin her şeyi.. Bu da acizane benden size gelsin..En Yüce'ye emanetimsiniz..Selam, baki dua ve muhabbetle kalın inşallah..B)B)

gul2to5.jpg

dördüncü

Kayıtlı Kullanıcı

S.A ARKADAŞLAR SİZE GÜCENDİM DOĞRUSU HERKES BENİ UNUTMUŞ OLSUN CANINIZ SAGOLSUN NE DİYEYİM SANIRIM COK GİREMEDİGİM İÇİN AMA BEN SİZİ UNUTMADIM BAHCEMDEKİ ÇİÇEKLER SİZEEE DOSTLARIM A.E.O

nihalim

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.hatim-online.com

S.A ARKADAŞLAR SİZE GÜCENDİM DOĞRUSU HERKES BENİ UNUTMUŞ OLSUN CANINIZ SAGOLSUN NE DİYEYİM SANIRIM COK GİREMEDİGİM İÇİN AMA BEN SİZİ UNUTMADIM BAHCEMDEKİ ÇİÇEKLER SİZEEE DOSTLARIM A.E.O

Aleykümselam ...kardeşim ALLAH c.c. razı olsun...teşekkürler... unutulmuş değilde dalgınlık diyelim...sizi gücendirdiğim için kendi adıma özürdilerim...selametle...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt