Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Avatar & İmza Hediye Edelim (2 Kullanıcı)

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Selamunaleykum guzel kardesim, Allah c.c razi olsun, çok mutlu ettiniz beni bu guzel hediyenizle,çok tesekkur ederim,

Ellerinize Gonlunuze saglik olsun,buda benden size gelsin insAllah,
Selam ve dua ile...Selametle kalin...

aleyküm selam güzel kardeşim
çok teşekkür ederim çicek çok güzel
ellerinize saglık
begenmenize sevindim
rabbimize emanetsiniz
selam ve dua ile

cicekler4_Nettekeyif.net.jpg

[mihriban]

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
evimizdekilezzetler.blogspot.com
mihriban

ismini unuttuğum varsa hakkını helal etsin altincocuk.jpg (13,6 KB (Kilobyte))
kusura bakmayın resimler küçük boyutta çıkıyor

Allah c.c razi olsun guzel kardesim,çok tesekkur ederim,gonlunuze saglik,
buda benden size gelsin insAllah,selametle kalin...

mavi-cicekler_Nettekeyif.net.jpg

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Ve aleyküm selam kardelen kardeşim:).. Çok teşekkür ederim..Mor çiçeğimi çok beğendim..Emeğinize, güzel gönlünüze sağlık olsun inşallah.. Bir mor tutkunu olan size de acizane bu hediye gelsin inşallah bizlerden..Selam, dua ve sevgi ile En Emin olan Rabbimize emanetsiniz inşallah..

09.jpg

emanet55 kardeşimize

04.jpg

Nevin ablacım, size önceki sayfalarda da hediye göndermiştim, bu da size gelsin inşallah..Selam ve muhabbetle..

05.jpg

ireme

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm
aliye-aliye,Fatmana ablacım,Nigdelim,Afranur ablacım,neslihantuncel,ireme,
ve İslamiyet gen.tr Ailesine

Muhammed.jpg

ve Aleyna Aleyküm Selam ve Rahmetullahi ve Berekatuhu ebeden daima..

Esselamu Aleyküm güzeller güzeli canım arkadaşım benim..Allah (cc) razı olsun..iyiki varsın..iyiki benim arkadaşımsın..buda benden sana gelsin biricik Birnurum benim..Rahman ve Rahim olan (cc) Allah'ıma emanet ol..Baki sevgilerimle...

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Ve aleyküm selam kardelen kardeşim.. Çok teşekkür ederim..Mor çiçeğimi çok beğendim..Emeğinize, güzel gönlünüze sağlık olsun inşallah.. Bir mor tutkunu olan size de acizane bu hediye gelsin inşallah bizlerden..Selam, dua ve sevgi ile En Emin olan Rabbimize emanetsiniz inşallah..

09.jpg

emanet55 kardeşimize

04.jpg

_____çok teşekkür ederim kardelenim benim rabbim razı olsun ..evet lila ve moru çok seviyorum evde herşeyi elimden gelse lila ve mor yapmak istiyorum...(ama duydum depresyon rengiymiş:))rabbimize emanetsiniz güzel kardeşim B)
selam sevgi ve baki dua ile______

ireme

Kayıtlı Kullanıcı
Bu da gönülleri ay kadar berrak olan abilerime, ablalarıma:)
asdf5lf8bbuu8copytt5.jpg
[/QUOTE]

canım benim çok teşekkür ederim..Allah (cc) gönlüne göre versin inşaallah..

buda benden sana gelsin güzel kardeşim..

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
_____çok teşekkür ederim kardelenim benim rabbim razı olsun ..evet lila ve moru çok seviyorum evde herşeyi elimden gelse lila ve mor yapmak istiyorum...(ama duydum depresyon rengiymiş)rabbimize emanetsiniz güzel kardeşim
selam sevgi ve baki dua ile______

Selamün Aleyküm kardelenim..
Evet aynen ben de çok seviyorum moru.. Uzun süredir de sitede avatar ve yazı rengi olarak (takım şeklinde):) severek kullanıyorum.Size ilk hediyemin mor bir çiçek olmasının sebebi, moru sevdiğinizi bildiğim içindi...Şu an günlük hayatta da ağırlıkla kullandığım renklerden..Bazı kaynaklarda depresyon rengi olduğu yazıyor kardelenim ama Ahmet Maranki'nin eserinde okudum, asil ruhluluk, bilgelik, gizemlilik, mistisizm ve dini inanç kuvvetliliği, denge ve sanatsal kabiliyetin rengiymiş.. Ahmet Maranki'nin yorumlarına daha çok güvenirim, çünkü kendisi aynı zamanda İlahiyat tahsili yapmış ve renkleri de İslami kaynaklara göre değerlendirmiş.. Siz, unutun depresyon rengi olduğunu:D.. Kardelenim benim, güzel hediyeniz için bir kez daha teşekkür ettim inşallah..Allah c.c razı olsun, güzel gönlünüzce olsun her şey inşallah..Selam, baki dua ve Muhammedi muhabbetle kalın inşallah..B)

td050215002.jpg

Bu da değerli kardeşimiz nurus için..

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
Ben teşekkür ederim.Siz de Rahman'a emanetsiniz.Selam ve dua ile.Bu yine size.
seyyqe7.jpg

Bu da gönülleri ay kadar berrak olan abilerime, ablalarıma:)
asdf5lf8bbuu8copytt5.jpg

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...YENİ FARKETTİM İSMİMİN OLDUĞUNU....ÇOK MUTLU OLDUM...ALLAH(C.C.)SENDEN RAZI OLSUN....BUDA BENDEN SANA GELSİN..ALLAHA EMANET OL...

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Bu da gönülleri ay kadar berrak olan abilerime, ablalarıma

asdf5lf8bbuu8copytt5.jpg

Selamün Aleyküm engin gönüllü, değerli kardeşim.:)
Allah c.c razı olsun, çok teşekkür ederim, çok güzeldi bu hediyeniz.. Sizin gönlünüzün güzelliğidir kardeşim. Sağolunuz.Bu da size gelsin tekrar inşallah..Selam ve baki dua ile Rabbimize emanetsiniz..:H

winxclup55_loose-flowers.gif

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Ve aleyküm selam kardelen kardeşim.. Çok teşekkür ederim..Mor çiçeğimi çok beğendim..Emeğinize, güzel gönlünüze sağlık olsun inşallah.. Bir mor tutkunu olan size de acizane bu hediye gelsin inşallah bizlerden..Selam, dua ve sevgi ile En Emin olan Rabbimize emanetsiniz inşallah..

09.jpg

Selamün Aleyküm kardelenim..

Evet aynen ben de çok seviyorum moru.. Uzun süredir de sitede avatar ve yazı rengi olarak (takım şeklinde):) severek kullanıyorum.Size ilk hediyemin mor bir çiçek olmasının sebebi, moru sevdiğinizi bildiğim içindi...Şu an günlük hayatta da ağırlıkla kullandığım renklerden..Bazı kaynaklarda depresyon rengi olduğu yazıyor kardelenim ama Ahmet Maranki'nin eserinde okudum, asil ruhluluk, bilgelik, gizemlilik, mistisizm ve dini inanç kuvvetliliği, denge ve sanatsal kabiliyetin rengiymiş.. Ahmet Maranki'nin yorumlarına daha çok güvenirim, çünkü kendisi aynı zamanda İlahiyat tahsili yapmış ve renkleri de İslami kaynaklara göre değerlendirmiş.. Siz, unutun depresyon rengi olduğunu.. Kardelenim benim, güzel hediyeniz için bir kez daha teşekkür ettim inşallah..Allah c.c razı olsun, güzel gönlünüzce olsun her şey inşallah..Selam, baki dua ve Muhammedi muhabbetle kalın inşallah..

_______aleyküm selam kardelenim oh şükür depresyonda degilmişim bende diyorum kendi kendime ben nasıl depresyonda olabilirim:D ve hatta yazdıklarınız AHMER MARANKİ 'NİN tesbitleri aynı ben :D evet dikatimi çekti gerçekten takım şeklinde arz-ı endam ediyorsunuz...maşallah maşallah yakışıyor kardelenime..tekrar çok teşekkür ediyorum.rabbim razı olsun cannn yar ve yardımcınız olsun her daim içinde mor laleler açan mor pancurlu evin olsun .. kızlarınıza lila renginde tokalar takasınız inşallah____
selam sevgi ve bakiiiiii muhabbetle

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
KALBİ GÜZEL KARDEŞİM ALİYE
2210211cu6ww0.jpg

Selamün Aleyküm, gönlü güzel, Değerli Nihal ablam..B)
Rahman c.c razı olsun..Çok güzeldi bu hediyeniz de..Allah c.c razı olsun..Güzel gönlünüze sağlık olsun inşallah..Çok teşekkür ederim latif kalpli ablam..Rahman c.c güzel gönlünüze göre versin her daim inşallah..Selam ve baki dua ile Kalplerin Asıl Sahibine emanetimsiniz..Dualarımdasınız inşallah..B)Bu da sizin için..

roses.jpg

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
______aleyküm selam kardelenim oh şükür depresyonda degilmişim bende diyorum kendi kendime ben nasıl depresyonda olabilirim ve hatta yazdıklarınız AHMER MARANKİ 'NİN tesbitleri aynı ben evet dikatimi çekti gerçekten takım şeklinde arz-ı endam ediyorsunuz...maşallah maşallah yakışıyor kardelenime..tekrar çok teşekkür ediyorum.rabbim razı olsun cannn yar ve yardımcınız olsun her daim içinde mor laleler açan mor pancurlu evin olsun .. kızlarınıza lila renginde tokalar takasınız inşallah____

selam sevgi ve bakiiiiii muhabbetle

Selamün aleyküm kardelenim..:) Oy ya ne güzel, ne içten dualar ettiniz..Allah c.c razı ve memnun olsun sizden de ebeden inşallah..Amin güzel dualarınıza inşallah kardelenim..Madem siz de çok seviyorsunuz, kullarının kalplerindekine ahsen surette icabet buyuran Rabbim, size de tüm güzellikleri yaşayabileceğiniz ve yaşatabileceğiniz bir evlat nasip etsin inşallah.. Siz de mor, lila, pembe... hepsini takarsınız, giydirirsiniz inşallah kardelenim.. Rahman c.c nasip eylesin inşallah..Teyzeleri de morlardan bir şeyler hediye ederler artık;)..Ahmet Maranki'nin tespitleri doğru değil mi:evet? Evet sizde de hepsi var maşallah, barekAllah..Size de çok yakışıyor kardelenim..O güzel gönlünüze sağlık olsun inşallah..Çok teşekkür ediyorum güzel düşünceleriniz için kardelenim. Bilmukabele..Dualardasınız inşallah..Selam, sevgi ve tebessümle kalın..B)

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
hafız kıza gelsin...geri sayfalarda bana avatar hediye etmişsin görmedim canım..çok teşeşkürler bazen göüzmden kaçıyor..rabbime emanet ol hayırlı günler

ireme

Kayıtlı Kullanıcı
ilk olarak formu açan
GİZLİ ÖZNE kardeşime

aliye aliye
kaan
seda seda
ebru
talipamca
ishakyakup
im-müslim
gülnisa
nihalim
resul aydın
dinci
berat05
aminenur
delete
keltepe
mahsunkul
hafize anne
afzairem
-tuğba-
kasım hadi
iklim.ela
bahar 58
yun-us25
nevin-1982
aşka mecnun
ravza-nur
erkan
fatmana
çoban uveys
istiklal
istikbal
ipekkk
mumışığı
eminkms
ysmnkaos
mneccar
afakisevda
damla
huzunlu-gurbet
gecekondu
mabet-bekçisi
ebrarnisa
dualar
esfaka
t.nur
receb-i kamer
resul
nikko
gönül türker
rüyam3
deren 75
umeyye
mtekik
evindar
azra-nur
l@l
mudir
mihriban
bülent tunalı
evla
ekremeee
hafızkız
safiye
turgay
mazlumkul
s.s.s
vehabnas
metfamu
hakan can
kalbi-i selim
zehra melek
cennet gülü
adviye-34
meftun 61
m-muaz
mustafa xstar
desertrose
tsunami
sefine-i hayat
paradıse-angel
efsude
nurus
zeynep.s
fatmana
nurrumeysa
adaalican
andelib
tuba07
adaletimahza
esmani
afra-nur
saliha
anamaya
mehmet29
mehmet koç
sevgi dinç
ireme
saher vakit
firdes
mustafa 11
ferit
islam güneşi
hamzayusuf
M DENİZ
mustafa cilasun
efsude
meltem
birnur
sevvalmina
siyahgülsevdalısı

ismini unuttuğum varsa hakkını helal etsin altincocuk.jpg (13,6 KB (Kilobyte))
kusura bakmayın resimler küçük boyutta çıkıyor

Esselamu Aleyküm ve Rahmetullahi ve Berekatuhu ebeden daimen kesiren kesira inşallah gönlü güzel Seyyidetün_nisa kardeşim...güzel yüreğinize sağlık olsun inşaallah..yazan ellerinize sağlık olsun..verilen emek için bizleri unutmadığınız için Rahman (cc) sizden ebeden razı ve hoşnut olsun..Allah'a (cc) emanet olun..Baki selam sevgi ve muhabbetle inşaallah...

buda benden size gelsin inşallah beğenirsiniz..4 mevsimi bir arada gönderiyorum..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt