Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Avatar & İmza Hediye Edelim (4 Kullanıcı)

mufi84

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaslar Bir Sorum Olacak Lutfen Allah Rizasi Icin Cevap Verirmisiniz.forum Basliklarindaki Baliklarda Yasin Kardesligi Yaziyordu Aksam Simdi Baktigimda Ise Bulamiyorum Eski Form Basliklarini Nerden Bulabiliriz.tesekkurler

berat05

Yönetici
Arkadaslar Bir Sorum Olacak Lutfen Allah Rizasi Icin Cevap Verirmisiniz.forum Basliklarindaki Baliklarda Yasin Kardesligi Yaziyordu Aksam Simdi Baktigimda Ise Bulamiyorum Eski Form Basliklarini Nerden Bulabiliriz.tesekkurler

SELAMÜN ALEYKÜM

HER BİR AÇILAN FORUM KENDİ İÇİNDE GRUPLARI VARDIR.
SİZİN ARADIĞINIZ DUA KÖŞESİ BÖLÜMÜNDE.

FORUM KÖŞESİNE TIKLADIĞINIZDA AŞAĞIYA İNERSENİZ BİRÇOK FORUM GRUBU GÖREBİLİRSİNİZ..HER KONUNUN YANINDADA AİT OLDUĞU GRUBUN ADI YAZAR
İNŞALLAH ANLATABİLMİŞİMDİR :H

ireme

Kayıtlı Kullanıcı
Essalamu Aleyküm ve Rahmetullahi Ve Berekatuhu...

Bu hediyem gönlü güzel Gizli Özne kardeşim için gelsin..canım benim hediyeni aldım cok sağol...İnşaallah sende benim hediyemi beğenirsin...beni mutlu edip yüzümü tebbesüm ettirdiğin için sana tebessüm edeceğin bi resim gönderiyorum..Canım kardeşim Rahman ve Rahim (cc) olan güzel Allah'ıma (cc) emanetimsin...Baki selam ve dua ile inşaallah..

ireme

Kayıtlı Kullanıcı
Essalamu Aleyküm Ve Rahmetullahi ve Berekatuhu..

buda benden canım arkadaşım Niğdeli için gelsin..canım arkadaşım inşaallah beğenirsin..Rabbime emanetimsin...baki selam sevgi ve dua ile ve de Muhammed-i Sevdayla kalman dileğiyle...

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
icimden bunu guzel yureklı kardeşıme vermek geldı alıye 'ye

ireme

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu Aleyküm ve Rahmetullahi ve Berekatuhu Gülnisa hanım..ve ya hocam diyeyim..daha samimi daha içten daha yakın olur çünki.öyle değilmi hocam...galiba öğretmensiniz...Aliyeciğimin bazı forumlardan anladığım kadarıyla..Aliyeciğim de hocam diye hitap ettiğine göre ee bende hocam diye hitap etmiş olayım kabul ederseniz...içimden geldi size hediye sunmak..bugün bayramımız..cumanız mübarek olsun bu arada..Rabbim hayırlara vesile kılsın inşaallah..bayramda hediyeleşelim ne dersiniz? ilkin ben başlatayım..bu güzel papatyalar sizin için gelsin değerli hocam..kabul buyurunuz...Rahman ve Rahim (cc) olan Güzel Rabbime emanet olunuz...Baki selam,sevgi,dua ve muhabbetle Muhammed-i (sav) sevda ile kalmanız dileğiyle...

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
selamunaleykum
icimden bunu guzel yureklı kardeşıme vermek geldı alıye 'ye

Ve aleyküm selam gül gönüllü, değerli Gülnisa Hocam, çok mutlu etti bu güzel hediyeniz..Rabbimiz c.c razı olsun, çok teşekkür ederim:).. Gül gönlünüze sağlık olsun değerli Hocam.. Bunu da kaydettim inşallah...Siz de benden acizane bunu kabul edin inşallah.Daimi dualarımdasınız..Selam ve baki dualar ile En Emin'e emanetsiniz..

Gzel_beyaz_pembe_gller_2.jpg

GizliOzne

Kayıtlı Kullanıcı
Essalamu Aleyküm ve Rahmetullahi Ve Berekatuhu...

Bu hediyem gönlü güzel Gizli Özne kardeşim için gelsin..canım benim hediyeni aldım cok sağol...İnşaallah sende benim hediyemi beğenirsin...beni mutlu edip yüzümü tebbesüm ettirdiğin için sana tebessüm edeceğin bi resim gönderiyorum..Canım kardeşim Rahman ve Rahim (cc) olan güzel Allah'ıma (cc) emanetimsin...Baki selam ve dua ile inşaallah..

Aleykum selam ireme abla..O güzellik size ait sizin gönlünüz güzel ki güzel görüyorsunuz.Gönderdiğiniz resim gerçekten çok hoş, tebessüm etmemek elde değil:) Çok teşekkür ederim abla.
Bu tekrar size umarım beğenirsiniz.Selam ve dua ile..En güzele emanetsiniz abla.
yettoy8.jpg

FATIMAA

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm ismi güzel kardeşim.

Emeğinize sağlık..Çok teşekkür ederim şirin mi şirin resminiz için:)..Ben de size yollamıştım, forumun ön sayfalarında kaldı..Şimdi 2. hediyeniz olsun bu da inşallah güzel kardeşim. Selam ve baki dualar ile En Emin'e emanetsiniz inşallah..B)

carnation3245.jpg

MEVLAM RAZI OLSUN ALİYE KARDEŞİM. ÇOK MUTLU OLDUM:)

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
ıremee kardeşım guzel sozlerın ıcın allah razı olsun
allah daım mutlu eder ınşallah senı
bunu da sana gonderıyorum hayalımdekı yaşanacak yerlerden bır tanesı
allah'a emanet ol kardeşım
selam ve dua ıle

DuaLar

Kayıtlı Kullanıcı
gülnisa Abla Ben De Orda Seninle Oturayim Temizligini Yapsam Yeter

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

Selamün Aleyküm Değerli Nihal Ablam..
Çok teşekkür ederim bu güzel hediyeniz için. Rabbimiz c.c razı olsun, emeğinize sağlık:)..Bu vesileyle tekrar hoşgeldiniz inşallah..Bu da acizane kardeşinizden..Selam ve baki dualar ile Kalplerin Sahibine emanetsiniz inşallah..B)

glmumlj2.png

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt