Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Avatar & İmza Hediye Edelim (2 Kullanıcı)

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı
bütün sayfalara baktım ben kendimi bulamadım demekki site aile boyu beni unuymuş bir kişi unutsaydı kırılmazdım derdim olabilir ama bütün site unutmuş napalım canınız sağolsun
benden de herkese bir demet gül hediye olsun..
Allaha emaet olun sevgi ve muhabbet ile..

http://forum.islamiyet.gen.tr/attachment.php?attachmentid=710&stc=1&d=1207227457
bu kardelen kardeşime
kardeşim üzülme nolursun ben avatar yüklemeyi yeni yeni öğrendim lütfen üzülme bak bende üzülürüm:A

ireme

Kayıtlı Kullanıcı
bütün sayfalara baktım ben kendimi bulamadım demekki site aile boyu beni unuymuş bir kişi unutsaydı kırılmazdım derdim olabilir ama bütün site unutmuş napalım canınız sağolsun
benden de herkese bir demet gül hediye olsun..
Allaha emaet olun sevgi ve muhabbet ile..

Essalamu Aleyküm ve Rahmetullahi ve Berekatuhu güzel kardeşim kardelen...unutmak,unutulmak diye bi şey söz konusu değil..bende baktım sayfalara benimde ismim yoktu azıcık sitem ettim...ama dönüp baktım kimse unutmamış beni..Allah (cc) şükürler olsun...ben yeni üye arkadaşlırımı tanımıyorum...onlarda beni haliyle tanımıyorlar..çünki aktif değilim..forumlara katılamıyorum..tabiki hergün siteye giren ve forumalarda aktif olan arkadaşların öncelik hakkı bazı şeyler...herkesin yeri ayrıdır...dostluk arkadaşlık ve kardeşlik burda baki...önemli olanda bu zaten.öle değilmi güzel kardeşim..bak şimdi girmedin galiba siteye herkes senin için hediye sunmuş..ne güzel Rahman ve Rahim (cc) olan Allah (cc) ıma hamdolsun...kardeşliğimiz hiçbir zaman bozulmasın...bende sana hediye sunuyorum..kalbin mahsun olmasın güzel kardeşim...Yüceler Yücesi Rabbul Alemine (cc) emanet ol...Baki selam sevgi ve muhabbetle kal kardeşim..:H:H

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
TEŞEKKÜRLER EKREM.
BENDE SANA RESİM GÖNDERMEK İSTERDİM.AMA BİR TÜRLÜ OLMUYOR.NE HİKMETTİR ANLAMADIMKİ.SELAMETLE

[mihriban]

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
evimizdekilezzetler.blogspot.com
bu da mihriman kardeşimize,:H

image.php

çok tesekkur ederim berat05 kardesim,çok mutlu oldum en çok sevdigim çiçeklerdir laleler Rabbim razi olsun,

buda benden nacizane,size gelsin:H

vuslatguluhicretehli428iz3.jpg

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
bu da rabia adevıye kardeşıme

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
BU DA BENDEN GİZLİ ÖZNE KARDEŞİMİZE VE ALİYE ALİYE KARDEŞİMİZE HEDİYEM OLSUN.... İNŞAALLAH BEĞENİRSİNİZ..... SELAMETLE.....

Selamün Aleyküm ismi güzel kardeşim.
Emeğinize sağlık..Çok teşekkür ederim şirin mi şirin resminiz için:)..Ben de size yollamıştım, forumun ön sayfalarında kaldı..Şimdi 2. hediyeniz olsun bu da inşallah güzel kardeşim. Selam ve baki dualar ile En Emin'e emanetsiniz inşallah..B)

carnation3245.jpg

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
BU FATMANA KARDEŞİME

SİTENİN
DEĞERLİ AMCASI TALİP AMCAYA
BİZİ UNUTMADIĞINIZ İÇİN RABBİM RAZI OLSUN
HEDİYENİZ İÇNDE TEŞEKKÜRLER

İSMİNİ RABBİME NAZI GEÇEN O GÜZEL HANIMDAN ALAN DEĞERLİ NİĞDELİ KARDEŞİME

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
NİHALİM KARDEŞİME

BUDA GÜLNİSA ÖĞRETMENİME

[.us/img389/6821/globerozenrURL=http://imageshack.us]
[/URL]

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
BUDA DEĞERLİ KELTEPE(HÜLYA ABLAMA)

SILA1 ABLAMA

AFAKİSEVDA KARDEŞİME BUARADA BENİ UNUTMAYIP ARADIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SİZİ CEVAP YAZAMADIM İÇİN HAKKINIZI HELAL EDİN

Sefine-i Hayat

Kayıtlı Kullanıcı
ES SELAMUN ALEYKÜM.BENİ UNUTMAYAN DEĞERLİ GÖNÜL DOSTLARIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.BUDA BENDEN SİZLERE...
GÜL YÜREKLİ CANIM KARDEŞİM ALİYE'ME

CANDAN ÖTE CAN KARDEŞİM NİĞDELİ'ME

DEĞERLİ,YEGANE TALİP AMCA'MA

Sefine-i Hayat

Kayıtlı Kullanıcı
DAVASINDA MUVAFFAK CAN KARDEŞİM CENNET YOLCUSU'NA

ŞEKER KARDEŞİM​
DAMLA'MA

DEĞERLİ KAAN ABİM'E

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt