Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Aşkın Toz Pembe Tarifimiydi Bu? (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

@mehtap

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Aşkın Toz Pembe Tarifimiydi Bu?

emeğine,yüreğine sağlık.ibretlik bir hikayeydi.Allah razı olsun......Uyan Türkiyem uyan..........

rosered

Kayıtlı Kullanıcı

ÇOK GÜZELDİ,ÖZELLİKLEDE SONU.ELİNİZE SAĞLIKK.ZAMAN NE KADAR ZORR,ÜNİVERSİTELERDE UTANÇ VERİCİ HERŞEY SERBESTKEN BAYANLARA EN ÇOK YAKIŞAN BAŞÖRTÜSÜ YASAK,İNSAN İSTEDİĞİ GİBİ YARADILIŞINDA OLAN İSLAMI YAŞAMASI YASAKK...AMA RABBİM ÇEKİLEN SIKINTILARIN MÜKAFATINI ELBET VERECEKK İNŞ BENDE O SIKINTI ÇEKENLERDEN OLURUMM..BÜTÜN NECLA VE AHMETLERE SELAM OLSUN İNŞ SONUNUZ HEP BÖLE MUTLU OLUR:D

jackdaniels

Kayıtlı Kullanıcı

saliha yazdı:
Allah(c.c.) razı olsun olsun.
HAYDİ KIZLAR OKULA DİYEN DEVLET AYNI KIZLARI BAŞÖRTÜ TAKTIĞI İÇİN OKULA ALMIYOR!!! bu ne tezatlıktır anlamadım:(
haklısın ama kurallara uyulmalı.. kimsee mini etek giyip camiye gide biliyor mu??
ama baş örtüyle iş bitmiyor, biliyosun ki önemli olan insanın ruhunda düşüncesinde ne olduu...

firdes

Kayıtlı Kullanıcı

esselamunaleyküm verahmetullahi veberekatuhu.DEĞERLİ AŞK_A MECNUN,ŞUAN SEN YOKSUN AMA PAYLAŞIMIN MÜKEMMEL OLMUŞ.TEKRAR YORUM YAPILDIĞI İÇİN BEN DE OKUMUŞ OLDUM.BU PAYLAŞIMDA GERÇEK Bİ YAŞAMDAN ALINTI TADI VAR...HİKAYEYE BENZEMİYOR..AMA TESETTÜRE GİRMEK İSTEYİP TE,YAŞADIĞI ORTAM ŞARTLARI NEDENİYLE BUNU GERÇEKLEŞTİREMEYENLER O KADAR ÇOK Kİ..RABBİM YARDIMCILARI OLSUN İNŞALLAH..
İNŞALLAH RABBİM NEJLA GİBİLERİN KARŞISINA BİR AHMED ÇIKARSIN...ÇIKARSIN Kİ,NEJLALARDA BU IZDIRAPLARDAN KURTULSUN.
.

[marq]GERÇEK TOZ PEMBE HAYAT İSLAMİYETTE.. [/marq]

SELAM VE DUALARIMLA..B)B)B)B)B)B)B)

latifee

Kayıtlı Kullanıcı

Yazı gerçekten çokkk güzel elinize ve yüreğinize sağlık!... İnşallah bir gün tüm Nejlalar yaşamak istedikleri gibi ağlamadan,joplanmadan,hayalleri yok olmadan yaşayabilirler!... Selametle

Resul Aydın

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM MUHTEREM.
YAZILARINI TİTİZLİKLE TAKİP EDİYORUM.
PAYLAŞIMLARIN İÇİN ALLAH RAZI OLSUN, YÜREĞİNE SAĞLIK.

"TESETTÜRÜ, SİYASİ SİMGE VEYA İDEOLOJİK TAKINTI OLARAK
NİTELEYENLER, NİTELENDİRMELERİNİN İDEOLOJİK OLDUĞUNU
KAVRAYAMAYACAK KADAR "ÇAĞDAŞLIK" ADINA TAKKİYE YAPTIKLARININ FARKINDA OLAMAYAN ZAVALLILARDIR."

SELAM VE DUA İLE
ALLAH"A EMANET, EMANETE SAHİP OLUNUZ.

RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

S

SıDıKA/MeKKe

Allah razı olsun kardeşim çok sağol emeğine sağlık.. selametle...

islam-i

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim çok sağol emeğine sağlık yararlı bir paylaşımdı hikaye tadında değilde bana daha çok günlük tarzında deneme yazısı gibi geldi sanki ve yinede çok hoştu teşekkürler

anise

Kayıtlı Kullanıcı
çoooook güzeldi çok beğendim tşkler

ZOYDAK

Kayıtlı Kullanıcı
S.a.
Gercekten çok güzel olmuş. Rabbim bizleride islam uygun şekilde yaşatarak o güzel hayatın mutluluğuna huzuruna ve ebedıyetıne erdırsın...
Amın cumlemız ıcın

cakdoc

Kayıtlı Kullanıcı
Allahtir o sevgiyi veren.. en buyuk ask Allahadir.. ama nasip ettiginde kulunu sana istesende ayrilamazsin.. zamanda gecse , ne olursa olsun..gozun baskasini goremez.. ask Allahtan gelen birsey.. imtihanimizin bir parcasi..

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
mevlam razı olsun inşaallah güzel paylaşım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt