Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Aşkın Toz Pembe Tarifimiydi Bu? (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FIZIKOTESI

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Evlilik teklifiydi sadece...

GÜZEL BİR ÇALIŞMA TEBRK EDİYORUM.

ASLINDA BU SORUN SADECE BAYANLARIN DEĞİL ,İNANAN TÜM İNSANLARIN SORUNU BENCE.
BU ŞEKİLDE DAVRANMAK ZORUNDA KALAN NİCE BAYANLAR VAR .SORUN BU YASAK KONULDUĞUNDAN BERİ SESSİZ KALAN KADIN ERKEK DUYARSIZ HERKES.
İNŞALLAH DÜZELİR ÜMİDİYLE..

HERKESE BAŞARILAR VE MUTLULUKLAR....

FIZIKOTESI

Kayıtlı Kullanıcı

BACIMIN İFFETİ BATMAKTA REZİLİN GÖZÜNE,
ACIRIM TÜKRÜĞE,BİLLAHİ TÜKÜRSEM YÜZÜNE.

MEHMET AKİF ERSOY

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. MÜKEMMEL BİR HİKAYE İNŞ. MUHAMMED KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN SENDEN BİZİMLE BAYLAŞTIN EN İYİSİ DANIRIM TÜM RADYO İSLAM AİLESİNEDE BU HİKAYEYİ PAYLAŞTIRMAK LAZIM ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM S.A.

seher vakit

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN KARDESIM GÜZEL BIR PAYLASIM
TESEKKÜRLERB)

gulbeyaz66

Kayıtlı Kullanıcı

cok guzelmis
ellerinize saglik Allah herkese boyle islami cerceve icinde bir evlilik nasip etsin (amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnn)

aglayan_gul

Kayıtlı Kullanıcı

Siyahgulsevdalisi yazdı:
S.A. MÜKEMMEL BİR HİKAYE İNŞ. MUHAMMED KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN SENDEN BİZİMLE BAYLAŞTIN EN İYİSİ DANIRIM TÜM RADYO İSLAM AİLESİNEDE BU HİKAYEYİ PAYLAŞTIRMAK LAZIM ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM S.A.
Allah Razı Olsun Kardeşim.Güzelliklerin Her Yerde Paylaşılması,Güzelliklere Verilebilecek En Değerli Güzelliklerden Olsa Gerek...
"Allah(CC) Güzeldir,Güzelliği Sever"(Müslim)
Esselamun Aleyküm...

zerrin

Kayıtlı Kullanıcı

Allah (c.c.) razı olsun.. emeğinize sağlık...
çok etkilendim duygulandım..
Rabbim bizleri bu yoldan ayırması inşaallah...

n_tutus

Kayıtlı Kullanıcı

azına sağalık kardesim

fatma_nur

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun kardeş gerçektende etkilenmemek elde değil. çok hoş olmuş Artık ne hallere geldik işte herşey ortada üzülelim mi sevinelim mi? siz gerci zaten adını koymuşsunuz aşkın toz pembe tarifimiydi? diye A.e.o

taib

Kayıtlı Kullanıcı

Eline emeğine sağlık ... ALLAH RAZI OLSUNB)

zahide nur

Kayıtlı Kullanıcı

ben çok hüzünlendim doğrusu bende bu mağdurlardan biriyim maalesef

ayse karatas

Kayıtlı Kullanıcı

s.a allah razı olsun kardeş.çok güzeldi.

yakaris_28

Kayıtlı Kullanıcı

selamünaleyküm kardeşlerim.burdaki herşey çok güzel.allah bu sitede yardımı emeği geçenleri şifalandırsın.siz kardeşlerimin yüreklerinede sevgi ve imanı eksik etmesin.allah herkesi korusun

l_papatya

Kayıtlı Kullanıcı

s.a.kardeşim çok duygulandım allah razı olsunB)
müslüman bi ülkedeyiz ama okula girerken polislerle girip, jop darbeleriyle okulu bitiriyorz:( ne okuyabiliyoruz ne iş bulabiliyoıruz :( hayatım boyunca devlet dairelerinde hep bu kelimeleri duydum"başın kapalı giremessin":(rabbime hep dua ediyorum hakkımızda hayırlısını yaşamayı nasip etsin inşallah:(B)
rabbim zalimlerin zulmunden haberdardır inşallah :(B)B)

nur yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı

sa yazı gerçekten çok güzel kalbimi titretti Allah razı olsun Rabbim bizede böyle evlenmeyi nasip etsin...AMİN B)

Ferhan1982

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferhanaktas.spaces.live.com

S.A. İNANIN TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU.ALLAH (C.C) RAZI OLSUN.ANCAK BİŞEYİ BELİRTMEK İSTERİM.İÇİMİZDE NECLALARIN AHMETLERİN SAYISI GÜNGEÇTİKÇE ÇOĞALIYOR.BAŞÖRTÜSÜNÜN BİR SORUN DEĞİL BİR KURTULUŞ OLDUĞUNUN VE BUNDAN KİMSEYE BİR ZARAR GELMEYECEĞİNİN İNSANLARIMIZIN ANLADIĞINA VE BUNU DELİ GİBİ İSTEDİĞİNE İNANIYORUM.DİLERİM BU SORUNU HEP BERABER AŞARIZ.AMA SIRF BİZİM ÇABAMIZLA OLMAZ.HÜKÜMETİN BU KONUYA EĞİLMESİ LAZIMDIR.DİLERİM CANAB-I HAKK GÖRMEYEN KÖRELMİŞ GÖZLERİN BİR AN EVVEL GÖRMESİNE YARDIMCI OLUR. (AMİN)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

Ferhan1982 yazdı:
S.A. İNANIN TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU.ALLAH (C.C) RAZI OLSUN.ANCAK BİŞEYİ BELİRTMEK İSTERİM.İÇİMİZDE NECLALARIN AHMETLERİN SAYISI GÜNGEÇTİKÇE ÇOĞALIYOR.BAŞÖRTÜSÜNÜN BİR SORUN DEĞİL BİR KURTULUŞ OLDUĞUNUN VE BUNDAN KİMSEYE BİR ZARAR GELMEYECEĞİNİN İNSANLARIMIZIN ANLADIĞINA VE BUNU DELİ GİBİ İSTEDİĞİNE İNANIYORUM.DİLERİM BU SORUNU HEP BERABER AŞARIZ.AMA SIRF BİZİM ÇABAMIZLA OLMAZ.HÜKÜMETİN BU KONUYA EĞİLMESİ LAZIMDIR.DİLERİM CANAB-I HAKK GÖRMEYEN KÖRELMİŞ GÖZLERİN BİR AN EVVEL GÖRMESİNE YARDIMCI OLUR. (AMİN)

Aleykümselam:..

Rahman hepimizden razı olsun kardeşlerim Ahmetler nejlalar arttıkça gönül pınarları akıyor işte. Rabbim her yönüyle ele almayı kurtuluşun sadece bazı zevk vede elemlerden ibare olmadığını algılamayı herkese nasip etsin, ancak ozaman ne istediğinin neyin peşinde olduğunun farkına varabilirsin. Oysaki haklıyı haksız konumuna, yarğıyı yarğısız konuma taşımışlar, bize sahip çıkan değerlerden ödün vermeme yolunda ilerlemek yolculuk esnasında idrakı, ihtiyacı şevk ile kavramanın daha faziletli olduğunu düşünüyorum çoğu zaman düşündüm nejlalar bir tane iki tane değildi. öyle olmıycaktıda Hikayenin ikinci bölümünü getirmeyi arzu ettim ancak o yaşanılan zorlukların satırlara sığmayacağı kararına vardım. bu güzel yorumlarınız için vakit ayırıp meşkul olduğunuz için Teşekkür ederim , Allah'a emanet olun selam ve dua ile.

ararat

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Aşkın Toz Pembe Tarifimiydi Bu?

slamun alykum ..Allah razı olsun ..Rabbim hepimizin yardımcısı olur inşallah .ülkemizdeki bu esaretten bizi kurtarır ..çürük bir nesil büyütüldü ülkemizde .islamın engel olarak gören bir nesil yetiştirildi imanı kalplare işlemedi aileler..insanın dilinde olmaya başladı bazı sözcükler gerçek anlamlarına gereken değerler verilmeden dillerde dolaşmaya başladı ..ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN İNŞALLH..Allaha emanet olun ..tekrar tekrra Allah razı olsun

hemsirem

Kayıtlı Kullanıcı
RE: HER DAİM

RE: HER DAİM

SELAMÜN ALEYKÜM PAYLAŞTIĞINIZ KONU GERÇEKTEN ETKİLEYİCİ.RABB'İMİZDEN DİLEĞİMİZ ODURKİ İNSANLAR EVVELA İMANI SONRA İSLAMI YANLIŞA FIRSAT KALMADAN DOĞRUSUYLA ÖĞRENSİNLER.BURADA DİNİ KONULARI SU GİBİ HAYAT MESELESİ YAPMIŞ HAYATINI BUNA VAKFETMİŞ GÖNÜL ERLERİNE İHTİYAÇ VAR.GÖNÜL ERLERİDİRKİ SADECE GÖNÜL VERDİĞİ ŞEYİ SEVER VE SEVDİRİR.HAKİKİ AŞK BUDUR ASLINDA.HİÇBİRŞEY ALLAH'IN NURUNU SÖNDÜREMEZ.DUAYLA...

papatyam

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Aşkın Toz Pembe Tarifimiydi Bu?

ALLAH razı olsun kardeşim yüreğine sağlıkB)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt