Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

(:arkadaşlar merak ederek soruyorum acaba seçtiğimiz rumuzlar bize neyi hatırlatıyor? (1 Kullanıcı)

seyyidetün_nisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm...
benim ismim de yasemin... rumuzum ysmnkaos ise,
ysmn: ismimin sessizleri
kaos ise, içinde bulunduğumuz zamanın karışıklığını en iyi ifade eden kelime...
hayırlı akşamlar...
ALLAHA EMANET OLUNUZ

:HTANŞTIĞIMA SEVİNDİM YASEMİN, EVET GERÇEKTENDE KAOS İÇİNDE YAŞADĞIMZ ZAMANI ÇOK İYİ ANLATIYOR SELAMETLE KAL....

derya61

Kayıtlı Kullanıcı
Estağfurullah yok bir mahsuru.
Türkçe Öğrt. okuyorum; nickinizdeki yaşadığınız şehir mi bilmiyorum ama hem de ktü' de okuyorum:)

evet ben trabzonluyum tabzonda yaşıyorum adım derya okul öncesi öğretmenlği yapıyorum tanıştığımıza çok memnun oldum. Allah yardımcınız olsun

derya61

Kayıtlı Kullanıcı
Çok güzel bir meslek Allah muvaffak eylesin abla.
Ben de tanıştığıma çok memnun oldum.Selametle

sağolasın güzel kardeşim Allah senide muvaffak eylesin. inşallah hayatta Özne olmayı Gizli Özne olmayı başarırız. çok memnun oldum senin gibi değerli bir insanla tanıştığım için.

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Kardeşim...
ismim Orhan Nicki gelince Efendimiz (s.a.v.)in Dini Mübin-i İslamı tebliği için Habeş Kralı Necasi yi İslama Daver için gönderrdiği Elçi Amr Bin Umeyye

Selam ve Baki Dua ile ALLAH a emanet ol

GizliOzne

Kayıtlı Kullanıcı
sağolasın güzel kardeşim Allah senide muvaffak eylesin. inşallah hayatta Özne olmayı Gizli Özne olmayı başarırız. çok memnun oldum senin gibi değerli bir insanla tanıştığım için.
Kalbi ve içi güzel olan güzel görür abla:) Dediğiniz gibi İnşaAllah hayatta Özne olmayı başarırız.Amin
Tekrar ben de sizin gibi sevecen, hoş sohbet birini tanıdığıma falzasıyla memnun oldum.Kendinize iyi bakın..En güzele emanetsiniz abla.

melek91

Kayıtlı Kullanıcı
Benim adım Melek... nurdan yaratılmış varlık demek.1991 yılında doğduğum için nickimde melek91...Allaha şükür adımdan memnunum....HEPİNİZ SAĞLIK,SELAMET VE DUA İLE KALIN...

snunh_0587

Kayıtlı Kullanıcı
selamı aleyküm
snunh bunu tersten okuyunca anlayacaksınız neden kulandıgımı
0587 gelince biri 05 memleketim diğeride 87 doğum yılım
selametle.........

ahnef

Kayıtlı Kullanıcı
S. A arkadaşlar bnm adım tuba ama rumuzum ahnef . ahnef bir sahabedir . rumuzumun güzel olduunu sanıyorum inş oledir. sahabe olmasına rağmen pygamber efendimizi(s) hiç görmemiştir

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm. Benim Adim Zeynep.... "s" Ise Soyadimin Baş Harfi.allaha Emanet Olun...

ahnef

Kayıtlı Kullanıcı
şükür oynu oynamaya ne dersiniz??????

şükür oynu oynamaya ne dersiniz??????

arkadaşlar s.a öncelikle oynayacağımız oyun çok basit. yapacağımız tek şey halimize şükretmek .eğer şükredicek bişi bulamasakta aldımız nefesi verdiimize şükredelim . yani her kötü bişeyin içinden iyilikler bulmaya şükredicemiz bişey bulmaya çalışalım. halimizden memnun olalım en kötü zaman da bile şükredicek bişey bularsak oynu anlamış ve uygulamış oluruz hadi kolay gelsin. aslında bu oynu pollyanna adlı hikayeden okudum aslında kitap okumayı hiç sevmem okuyamam uzun hikayeler canım sıkılmıştı aldım ve okudum .bu kitaptada bu oyundan bahsediliyor çok güzel bir oyundu yni şükretme oyunu inş oynayabiliriz...

seyyidetün_nisa

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Kardeşim...
ismim Orhan Nicki gelince Efendimiz (s.a.v.)in Dini Mübin-i İslamı tebliği için Habeş Kralı Necasi yi İslama Daver için gönderrdiği Elçi Amr Bin Umeyye

Selam ve Baki Dua ile ALLAH a emanet ol

a.selam tanışığıma memnun oldum nikiniz gerçekten güzel sahabe ismi oluda güzel olmazmı.selametle kalın......:H

seyyidetün_nisa

Kayıtlı Kullanıcı
Benim adım Melek... nurdan yaratılmış varlık demek.1991 yılında doğduğum için nickimde melek91...Allaha şükür adımdan memnunum....HEPİNİZ SAĞLIK,SELAMET VE DUA İLE KALIN...

melekcim tanışığıma memnun oldum avatarıda çok güzel.onlarda birer melek :evet selametle.......

seyyidetün_nisa

Kayıtlı Kullanıcı
S. A arkadaşlar bnm adım tuba ama rumuzum ahnef . ahnef bir sahabedir . rumuzumun güzel olduunu sanıyorum inş oledir. sahabe olmasına rağmen pygamber efendimizi(s) hiç görmemiştir

a.selam canım tanışığıma memnun oldum,gerçekten güzel bir rumuz,sahabelerden demek duymamıştım senin sayende öğrendim.ALLAH SENDEN RAZI OLSUN selamele kal.......

turkislam54

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm benim ismim ilker nickim gelince Türklük ve İslamiyetin hakim oldugu bir dünya istedigim için böyle bir nick tercih ettim 54 ise sakaryalı oldugum için

seyyidetün_nisa

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm benim ismim ilker nickim gelince Türklük ve İslamiyetin hakim oldugu bir dünya istedigim için böyle bir nick tercih ettim 54 ise sakaryalı oldugum için

Allah razı olsun kardeşim
hangimiz istemiyoruzki,
ama bizim çok çalışmamız gerekiyor galiba.
aslında düşünürsek bize islamiyeti yaşamayın diye baskı yapan yok,
ama galiba biz tam anlamıyla yaşayamıyoruz,
mevlam yaşayıp,sevgili rasulümüze hakkıyla ümmet eylesin
selametle...rahmana emanet olun,,

resulemeftun

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.photoshop1.blogcu.com
rumuzum bana resule içimin yanmış olduğunu daha da yanacağımı hatırlatıyor :( çünkü hasretim özlemim her geçen gün artıyor.

yalniz_yolcu

Kayıtlı Kullanıcı
benim rumuzum hayat yolunda yalniz bir yolcu olan insanı yansıtıyor...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt