Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

(:arkadaşlar merak ederek soruyorum acaba seçtiğimiz rumuzlar bize neyi hatırlatıyor? (1 Kullanıcı)

reynan

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum kardesım aslında tam olarak ne anlma geldgnı blmyorum sadece bana boyle hıtap edılmesı hosuma gıdıyor.ama guzel bı konuya degınmıssın reynan tuana ne anlama gelıyo bılen varsa benı aydınlatmasını isterım dogrusu.Allah'a emanet olun insallah.

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm beni tanıyanlar hep dinci diyorlar onlar allaylı söylüyor bense keyif alıyorum ALLAHA CC emanet olun

Rabia-Adeviye

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum benim nickim de kendi gerçek adım.nufusta biri kayıtlı ama ben böyle seviyorum.

Rabia-Adeviye

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum kardesım aslında tam olarak ne anlma geldgnı blmyorum sadece bana boyle hıtap edılmesı hosuma gıdıyor.ama guzel bı konuya degınmıssın reynan tuana ne anlama gelıyo bılen varsa benı aydınlatmasını isterım dogrusu.Allah'a emanet olun insallah.

selam aleyküm

Reyan (Arapça.). - Herşeyin evveli, ilk zamanı, tazelik zamanı.

Reyyan Cennet kapısı

Tuana Cennet bahçesine düşen ilk yağmur damlası

kızıma hamileyken çok araştırmıştır kız isimleri ama reynan ne bilemiyorum belki reyan veya reyyan farklı teleffuzudur diye ekledim. kendine iyi bak reynan selametle

soylum

Kayıtlı Kullanıcı
soylum

soylum

bütün arkadaşlar hayırlı günler ben kenan çorumdan sevgiler

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
selamün Aleyküm Kardeşim..bende Kendi Adimi Kulaniyorum....fatmana Fatma Anamizin Adi Diye Koymuş Babam Kardeşim Adida Zehra...benim Ismimi Kulanmak Zor Oluyor Yazim Hatasi çok Yapiliyor Ama Seviyorum Ismimi...hayirli Günle Rkardeşim..allah(c.c.) A Emanet Olun..

seyyidetün_nisa

Kayıtlı Kullanıcı

:Htanıştığıma sevindim kardeşim reynan ın manasını bilmiyorum ama REYYAN cennette oruç tutanların gireceği kapının ismi diye biliyorum canım, selam ve dua ile........

seyyidetün_nisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm beni tanıyanlar hep dinci diyorlar onlar allaylı söylüyor bense keyif alıyorum ALLAHA CC emanet olun

tabiki elhamdülillah müslümanız,kimi zaman hakarete :A uğrarız ama mevlam ecirini kat kat verir inşaallah.tanıştığıma sevindim selametle......

seyyidetün_nisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum benim nickim de kendi gerçek adım.nufusta biri kayıtlı ama ben böyle seviyorum.

tanıştığıma sevindim canım ben ailenin 4 çocuğuyum ve rabianın manasıda ''dördüncü''demek.bana bu ismi vermek istemişler, ama kura çekilince betül çıkmış.yani belkide adaş olabilirdik....:evet selametle kal.......

seyyidetün_nisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamün Aleyküm Kardeşim..bende Kendi Adimi Kulaniyorum....fatmana Fatma Anamizin Adi Diye Koymuş Babam Kardeşim Adida Zehra...benim Ismimi Kulanmak Zor Oluyor Yazim Hatasi çok Yapiliyor Ama Seviyorum Ismimi...hayirli Günle Rkardeşim..allah(c.c.) A Emanet Olun..

:Gisminiz gerçekten çok güzel, bende fatma anamızın lakabını taşıyorum,ne mutlu bizeki ailemiz bize böyle isimler koyup bize dinimizi öğretti,,,,teşekkür ederiz YA RAB:A

zikra_

Kayıtlı Kullanıcı
ve alayküm selam benim rumuzumda zikra adımda zikra zikra isminn anlamıda zikir etmekkten geliyor

pastrychef

Kayıtlı Kullanıcı
Bende Asigim, Ama O Ask Duydugum Sultan Merhamet Sahibi Ya Benim
Gibi Zavalli Birisinin Askini Kabul Etmesse Ozaman Halim Ne Olur
Rabbim Seni Cook Seviyorum Merhametinin Hakki Icin Sen Mevlasin Ben Ise
Bir Zavalli Zavalliya Mevladan Baska Kim Merhemet Eder.

seyyidetün_nisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bende Asigim, Ama O Ask Duydugum Sultan Merhamet Sahibi Ya Benim
Gibi Zavalli Birisinin Askini Kabul Etmesse Ozaman Halim Ne Olur
Rabbim Seni Cook Seviyorum Merhametinin Hakki Icin Sen Mevlasin Ben Ise
Bir Zavalli Zavalliya Mevladan Baska Kim Merhemet Eder.

MEVLAM CÜMLEMİZİ SİZİN GİBİ HAK AŞKIYLA YANALARDAN EYLESİN:gulegule

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim benim gerçek adım Aydın...ismimin anlamı görgülü bilgili demek sanırım. ALLAHım ismime uygun yaşamayı Hoşnutluğunu kazanacak ameller işlemeyi nasib eder...ve cümlemize...
yazdığım rumuza gelince bu siteye üye olmadan önce Münib Engin NOYAN abimizi izliyordum. üzerindeki tşörtünde Im_muslim Dont Panic yazıyordu. benimde çok hoşuma gitti. bu nicki yazmayı uygun gördüm...

selametle...sanırım banada kulluğumun gereklerini hatırlatıyor olsa gerek...

ysmnkaos

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm...
benim ismim de yasemin... rumuzum ysmnkaos ise,
ysmn: ismimin sessizleri
kaos ise, içinde bulunduğumuz zamanın karışıklığını en iyi ifade eden kelime...
hayırlı akşamlar...
ALLAHA EMANET OLUNUZ

seyyidetün_nisa

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim benim gerçek adım Aydın...ismimin anlamı görgülü bilgili demek sanırım. ALLAHım ismime uygun yaşamayı Hoşnutluğunu kazanacak ameller işlemeyi nasib eder...ve cümlemize...
yazdığım rumuza gelince bu siteye üye olmadan önce Münib Engin NOYAN abimizi izliyordum. üzerindeki tşörtünde Im_muslim Dont Panic yazıyordu. benimde çok hoşuma gitti. bu nicki yazmayı uygun gördüm...

selametle...sanırım banada kulluğumun gereklerini hatırlatıyor olsa gerek...

TANIŞTĞIMA MEMNUN OLDUM NE KADAR GÜZEL SEÇMİŞSİNİZ, NE MUTLU SİZE KULLUĞUN GEREKLERİNİ HATIRLATIYORSA KEŞKE BİZDE HER AN HATRLAYA BİLSEK......

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt