Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

(:arkadaşlar merak ederek soruyorum acaba seçtiğimiz rumuzlar bize neyi hatırlatıyor? (1 Kullanıcı)

seyyidetün_nisa

Kayıtlı Kullanıcı
ilk olarak ben açıklayayım benim ismim BETÜL ve ismim FATIMA validemizin lakabı.ve SEYYİDETÜN_NİSA'da hz.FATIMAvalidemize söylenen bir lakab olduğu için seçtim.ve manasıda kadınların efendisi demek. fatıma validemize yakın olmak için seçtim ALLAHA EMANET OLUN........

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Es-Selamün Aleyküm benim ismimde Ebru.Nickimde €bru farsça bir sözcük anlamı kaş..ALLAH'a emanet olun.Tanıştığıma memnun oldum...

esfaka

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm hayırlı geceler betül kardeş.benim nickimin bi anlamı yok.benim ,eşimin ve oğlumun isimlerinin ilk ikiharflerinden oluşuyor.adım Esra eşimin adı Fatih oğlumun adı ise Abdulkadir ama ben Kadir in ilk iki harfini yazdım. esfaka oldu. RABBİM E EMANET OLUN

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
_____selamün aleyküm
benim nickim hz amineyi çok seviyorum o yüzeden aminenur asıl ismin selma
rabbime emanetsiniz ________

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu aleyküm ve rahmetullahi ve berakatühü

seyyidetün_nisa

Kayıtlı Kullanıcı
€bru;620107' Alıntı:
Es-Selamün Aleyküm benim ismimde Ebru.Nickimde €bru farsça bir sözcük anlamı kaş..ALLAH'a emanet olun.Tanıştığıma memnun oldum...

tşkkr ederim bende memnun oldum kardeşim

seyyidetün_nisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm hayırlı geceler betül kardeş.benim nickimin bi anlamı yok.benim ,eşimin ve oğlumun isimlerinin ilk ikiharflerinden oluşuyor.adım Esra eşimin adı Fatih oğlumun adı ise Abdulkadir ama ben Kadir in ilk iki harfini yazdım. esfaka oldu. RABBİM E EMANET OLUN

ne kadar güzel demekki mutlu bir aile memnun oldum

GizliOzne

Kayıtlı Kullanıcı
Yaklaşık 4 sene önce İstanbul da imamhatipli abilerimle Süleymaniye Camiisi altında sohbet ediyorduk...İyiliklerden müslüman gencin aksiyonundan hayat duruşundan konuşurken.Bir abim hayatın, hareketin tam içinde olacaksın.Yani Özne almalısın...Ama yaptığın işleri, fedakarlıkları kendin için gösteriş için değil Allah Rızasın için yapmalısın.Bunun için Özne olmalısın ama bir sıfatı var "GizliOzne".Çünkü bu sayede kibirden uzak olursun.Neticesinde Gizli'yi de açığı da muhakkak Rabbim göreceğinden mukafatını verir demişti.
Bundan dolayı hep bu takma adı kullanırım.
Hem okuduğum bölümle de alakalı olduğu için seviyorum "GizliOzne"yi:]

selam olsun

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm sevgili Betül
bu siteye üye olurken çok düşündüm ne yazabilirim diye
ama ilk etapta aklıma bu geldi SELAM OLSUN

bu site bana unuttuğum bi çok şeyi bana tekrar hatırlattı
artık huzur doluyum

Hepinize selam olsun
ALLAH'a emanet olun Duayla kalın

berat05

Yönetici
Selamün Aleyküm

Benimde Oğlumun Ismi Berat .ismini 9 Ay Aramiştim.islama Uygun Olsun Istemiştim.MİRAC Ile BERAT Kandil Arasi Doğdu.berat Koyduk Ismini.

:)) O Yüzden Bu Nickle Girdim..

Allah' A Emanet Olun

uzgun_42

Kayıtlı Kullanıcı
S.a. Kardeşim
Bende Bu Rumuzu Bu Siteye Kayit Olurken üzgündüm O Yüzden Uzgun Diye Kayit Oldum.

hatice DURSUN

Kayıtlı Kullanıcı
Hayirli Günler

Hayirli Günler

Selam Aleykum Din Kardesim Allahin Rahmeti Ve Bereketi Uzerinde Olsun

ahirzamangülü

Kayıtlı Kullanıcı
Benim aklımdan ölüm ve sonrası hiç çıkmıyor o yüzden nickimde ahirzamangülü.selametle kalın :G

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum.
adımda nickimde aynı.:evet:H

seyyidetün_nisa

Kayıtlı Kullanıcı
Yaklaşık 4 sene önce İstanbul da imamhatipli abilerimle Süleymaniye Camiisi altında sohbet ediyorduk...İyiliklerden müslüman gencin aksiyonundan hayat duruşundan konuşurken.Bir abim hayatın, hareketin tam içinde olacaksın.Yani Özne almalısın...Ama yaptığın işleri, fedakarlıkları kendin için gösteriş için değil Allah Rızasın için yapmalısın.Bunun için Özne olmalısın ama bir sıfatı var "GizliOzne".Çünkü bu sayede kibirden uzak olursun.Neticesinde Gizli'yi de açığı da muhakkak Rabbim göreceğinden mukafatını verir demişti.
Bundan dolayı hep bu takma adı kullanırım.
Hem okuduğum bölümle de alakalı olduğu için seviyorum "GizliOzne"yi:]

GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL KARDEŞİM TANIŞTIĞIMA MEMNUN OLDUM

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt