Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

-ammar bin yasir-(tuğba)doğum günün kutlu olsun) (1 Kullanıcı)

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm tuğba cığım...kaçgündür yaptığın manevi baskıya dayanamayarak bu özel gününde seni yalnız bırakmak istemedim...sen benim kardeşim olarak gördüğüm nadir insanlardansın..inşallah kardeşliğimiz ebedi...YÜCE RABBİM SANA SAĞLIKLI,HUZURLU VE İMAN DOLU Bİ YAŞAM NASİP ETSİN İNŞALLAH.....RABBİM SENİ BÜTÜN KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN....RABBİM HERZAMAN YAR VE YARDIMCIN OLSUN...B)B)B)

NOT..canım bugün uzun süre sonra ilk ve son kez senin için burdayım..:a15::a14:

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum kardeşim.doğum gününüz mübarek olsun:)hayırlı ve bereketli yıllar diliyorum.Rabbim ömrünü onun yolunda kılsın

DogumGunu0003.jpg

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
nice sağlıklı mutlu huzurlu ibadetli yıllara doğumgünnü kutlu olsun :)

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
rabbim hayırlı huzurlu uzun ömürler versin inşallah
yeni yalın keşke dediğin tüm güsellikleri sana versin

IMEN

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm her doğum onun yoluna adanmış bi ömür ise ne mutlu o doğumlara rabbim hayrlı bi ömür nasip etsin
selam ve dua ile

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm tuğba cığım...kaçgündür yaptığın manevi baskıya dayanamayarak bu özel gününde seni yalnız bırakmak istemedim...sen benim kardeşim olarak gördüğüm nadir insanlardansın..inşallah kardeşliğimiz ebedi...YÜCE RABBİM SANA SAĞLIKLI,HUZURLU VE İMAN DOLU Bİ YAŞAM NASİP ETSİN İNŞALLAH.....RABBİM SENİ BÜTÜN KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN....RABBİM HERZAMAN YAR VE YARDIMCIN OLSUN...B)B)B)

ve aleykümselam ablacım :K yalnız ben henüz doğmadım yarın inşaallah haladaha 20 yaşındayım...
Rabbimiz razı olsun amin diyorum gönülden etmiş olduğun kıymetli dualarına

Seni çok seviyorum Rabbimzin rızası için

erdal

Kayıtlı Kullanıcı
Tuğba kardeş teprik ediyorum sizleri...

Yüceler yücesi Rabbimiz hayırlı uzun ömür versin İnşaAllah ...

Selam ve dua ile kalınız...

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ablasının birtanesi.mesajını biraz önce aldım canım.zorla kutlatırmış doğum gününü:a12:şaka bir yana,
rahatsız olduğum için giremiyordum siteye .tabiki yalnız bırakmam, seni bu güzel gününde.tam 2yıl oldu seni tanıyalı...ne mutlu böyle özü sözü bir olan ,zor günlerimde her daim yanımda olan senin gibi güzel bir kardeşe sahip oldum.yeni yaşın hayırlı olsun.Rabbim seni hep sevsin,sevdirsin,sevindirsin.her daim dualarımdasın canım.Allaha emanet olasın.

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum kardeşim.doğum gününüz mübarek olsun:)hayırlı ve bereketli yıllar diliyorum.Rabbim ömrünü onun yolunda kılsın

DogumGunu0003.jpg
ve aleykümselam kıymetli kardeşim Rabbimiz razı olsun kardeşliğiniz eksik olmasın inşaallah...hayırlı günler dilerim inşallah..

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Selamünaleykum...

Selamünaleykum...

Tebrik ederim kardeşim...
Daha nice sağlıklı, mutlu, huzurlu, hayırlı ve güzel yıllar geçirmenizi Cenab-ı Hakk'dan dilerim...

dogumgunu014ty6.jpg

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ablasının birtanesi.mesajını biraz önce aldım canım.zorla kutlatırmış doğum gününü:a12:şaka bir yana,
rahatsız olduğum için giremiyordum siteye .tabiki yalnız bırakmam, seni bu güzel gününde.tam 2yıl oldu seni tanıyalı...ne mutlu böyle özü sözü bir olan ,zor günlerimde her daim yanımda olan senin gibi güzel bir kardeşe sahip oldum.yeni yaşın hayırlı olsun.Rabbim seni hep sevsin,sevdirsin,sevindirsin.her daim dualarımdasın canım.Allaha emanet olasın.
ve aleykümselam ablalrın birtanesiii:K yalnız bir sorun var benim doğum günüm yarındı:a15: olsun saatler kalmış nasılsa...

Rabbimiz razı olsun senden eksik olma inşaallah canım ablacım iyiki buraya üye olmuşumda sizi tanımışım hamd olsun Rabbime Rabbim kardeşliğinizi daim etsin inşaallah...
Sizi çok seviyorum...

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam ablalrın birtanesiii:K yalnız bir sorun var benim doğum günüm yarındı:a15: olsun saatler kalmış nasılsa...

Rabbimiz razı olsun senden eksik olma inşaallah canım ablacım iyiki buraya üye olmuşumda sizi tanımışım hamd olsun Rabbime Rabbim kardeşliğinizi daim etsin inşaallah...

Sizi çok seviyorum...
hımm anladım.olsun biz erken kutlamış olduk canım.şimdi çıkabilirmiyim efendim?mesajın geldi diye girdim.rahatsızım,duramıyorum.

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
hımm anladım.olsun biz erken kutlamış olduk canım.şimdi çıkabilirmiyim efendim?mesajın geldi diye girdim.rahatsızım,duramıyorum.
ne yapim sizi hep burda kardeş kardeş görmek istiyorum :a17: çok mu bana

Rabbimiz razı olsun geldiğin için gidebilirsin

geçmiş olsun
:a26: tez iyileş inşaallah...

Kaan Erdem

Yönetici
Selamünaleyküm değerli kardeşim;

ALLAH celle celaluh hayırlı,iman,islam ve ihsan'da sağlam,şuurlu yaşanılan nice güzel yaşlar ve seneler nasip kısmet etsin.

Sen gibi edepli,hayalı,düzgün bir kardeşimize ALLAH celle celaluh rızası için yazılacak daha çok hakikatler yüreğimizde var lakin bu yazdıklarımızda kafi gelecektir inşaALLAH.

Selam ve yürekten samimi dualarımla selametle kal değerli kardeşim.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
ne yapim sizi hep burda kardeş kardeş görmek istiyorum :a17: çok mu bana

Rabbimiz razı olsun geldiğin için gidebilirsin

geçmiş olsun:a26: tez iyileş inşaallah...
çok değil canım,biz hep kardeşiz...
inşallah tez iyileşip gelirim.Allaha emanet ol ablası:)B)B).

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Tuğba kardeş teprik ediyorum sizleri...

Yüceler yücesi Rabbimiz hayırlı uzun ömür versin İnşaAllah ...

Selam ve dua ile kalınız...
selamun aleyküm erdal abimiz Rabbimiz razı olsun inşaallah amin diyorum içten duanıza ..
eksik olmayın inşaallah..
selam ve dua ile kalasın...

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Tebrik ederim kardeşim...

Daha nice sağlıklı, mutlu, huzurlu, hayırlı ve güzel yıllar geçirmenizi Cenab-ı Hakk'dan dilerim...

dogumgunu014ty6.jpg
ve aleykümselam kardeşim Rabbimiz razı olsun inşaallah amin doğum günü kutlayanlarınız çok olsun :a16:​

beyaz glayör

Kayıtlı Kullanıcı
doğum günün kutlu olsun Allah sağlıklı huzurlu iman dolu nice yıllar nasip etsin...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt