Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Amatörce Çekimlerimiz (1 Kullanıcı)

vaktileyl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.vaktileyl.com
23032008116gg3.jpg

vaktileyl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.vaktileyl.com
sanırım yanlış linki yapıştırıyorsunuz bunedenle olmuyor resmi yukledikten sonra + Show Advanced Linking yazan yere tıkladınızda çıkan linki foruma yapıştırrsanız boyutları okadar küçük çıkmıycaktır

adszol6.jpg

andelib

Kayıtlı Kullanıcı
küçük insanların resmide küçük olur...
kendi resimlerim için konuşuyom..

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kaan kardeşim,
konuyla alakası yok yazacaklarımın kusura bakmayın.
bazı konu başlıklarında ALLAH rızası için okuyun,ALLAH rızası için bakın,yapın gibi ibareler var.ve ALLAH RIZASI olunca yapmak zorunluluğu hissediliyor.yapmazsak vijdanımız el vermiyor.velhasıl bu benim söylemek istediğim bir rahatsızlıktı,okuyunca silin isterseniz kardeşim,selametle,hayırlı ve nurlu geceler,ALLAH a emanet olun.

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam kardeşim....

çok haklısınız.tespit ve açıklamanız hakikattir.konu hakkında haddim olmayarak size tebrik ve t.ederim.ALLAH celle celalühu razı olsun.

gerçekten kardeşlerimiz üye kurallarımızı okusalar yada dikkat etseler orada bu konular hakkında detaylı ve bilgilendirici uyarıları göreceklerdir.

mümkün olduğunca bunlara müdahale etmeye çalışıyoruz.ama bizlerin müdahalesi değil cümle kardeşlerimizin dikkat ve titizliği en güzel önlemdir.

inşaALLAH bizlerde sizlerin yardımı ile bunları uyarmaya,önlemeye,müdahale etmeye çalışacağız.

yazılanların silinmemesi hepimizin adına hayırlı olacaktır.buda uyarı mahiyetinde bilgilendirme olsun.selam ve yürekten samimi dualarımla hayırlı,bereketli geceler ve ramazanlar olsun kardeşim.selametle kalınız.

selamun aleyküm kaan kardeşim,
konuyla alakası yok yazacaklarımın kusura bakmayın.
bazı konu başlıklarında ALLAH rızası için okuyun,ALLAH rızası için bakın,yapın gibi ibareler var.ve ALLAH RIZASI olunca yapmak zorunluluğu hissediliyor.yapmazsak vijdanımız el vermiyor.velhasıl bu benim söylemek istediğim bir rahatsızlıktı,okuyunca silin isterseniz kardeşim,selametle,hayırlı ve nurlu geceler,ALLAH a emanet olun.

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
teşekkür ederim,ALLAH razı olsun,ALLAH işinizde kolaylık versin kardeşim.
RAHMAN a emanet olun,hayırlı ramazanlar.

Eğitim Neferi

Kayıtlı Kullanıcı
Ben de eklemek istiyorum fakat biri bana nasıl ekleyebileceğimi anlatabilir mi rica etsem?

berrekisra

Kayıtlı Kullanıcı
deniyorum ama olmuyo ama denemeyi bırakmicam:)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt