Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Amatörce Çekimlerimiz (1 Kullanıcı)

Kaan Erdem

Yönetici
bu limon'un küçüklüğü.sonrası ergenlik dönemi.yalnız o artık yazlıkta kaldı ve biz döndük.limon'u 'iştahları kabarınca yememeleri için söz aldık umarım sözlerinde dururlar.bizde yiyebilirdik ama müsade edilmedi.:a24::a01:

vaktileyl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.vaktileyl.com
bu limon'un küçüklüğü.sonrası ergenlik dönemi.yalnız o artık yazlıkta kaldı ve biz döndük.limon'u 'iştahları kabarınca yememeleri için söz aldık umarım sözlerinde dururlar.bizde yiyebilirdik ama müsade edilmedi.:a24::a01:

aynı hikaye bizide öyle kandırıyolar bidahaki gelişe ya köpek kapmış oluyo yada karga eminim güzel bi bahane bulacaklardır:a26:

Kaan Erdem

Yönetici
:a16:bence vakti gelince afiyet olsun.ne diyelim.duygusal anlamda abartılınca farklı oluyor yani ben üstüne birde soğuk su içilmesinden yanayım.sorun teşkil etmiyor.:a37:

selametle kalınız inşaALLAH.

vaktileyl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.vaktileyl.com
"Ey Sonbahar" Ben Şimdi Seni Seviyorum....Yaz Bitti...

"Ey Sonbahar" Ben Şimdi Seni Seviyorum....Yaz Bitti...

dsc02315vu2.jpg

Kaan Erdem

Yönetici
olabilir.:a01:tavşana eşlik etsin manasında taşıdım sayfaya....selametle kalınız.

andelib

Kayıtlı Kullanıcı

burası da izmir aliağa sahillerinden bir estantene

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt