Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Amatörce Çekimlerimiz (1 Kullanıcı)

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
ne demek kardeşim.hayırlara vesilemiz var ise tabiki helal olsun.bizler inşaALLAH niyetimizde ALLAH celle celalühu rızası gözetiyoruz.size ve cümlesine şahsıma ait olan ne varsa hayırlarda kullanılacak ise helal olsun.sormanıza gerek yoktur kardeşim.

bizler ''ben''ci kimliği altında yapılan işlerin peşine düşerek riya çukurunda debelenenlerden değiliz ALLAH celle celalühu izni ile.umar ve ümid ederim ki bu yazdıklarımız ilede sınanmayız.selametle kalınız.

teşekkür ederim kardeşim rabbim razı olsun böyle düşündügünüzü bildigim için .. izin istemeden alma cesareti gösterdim ..(benim resimlerim içinde aynı durum söz konusu :)) tekrar teşekkür ederim ..
hayırlı bereketli günler dilerim kardeşim
selam ve dua ile

DuaLar

Kayıtlı Kullanıcı
MaşAllah arkadaşlar emeginize saglık.
Ne hoş resimlerdi bunlar.
Devamını bekliyorum.

vaktileyl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.vaktileyl.com
04052008164wb8.jpg

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Allahım ne güzellikler yaratmış hamd olsun.
ellerinize sağlık arkadaşlar harika olmuş bizim çektiklerimz hiç böyle çıkmıyor makinann hiç bi ayarını bilmiyorum maalesef.
Allah razı olsun paylaşımlar için bayıldım doğrusu.

efzairem

Kayıtlı Kullanıcı
kütahya domaniç
koca yayla palaz oglu

hpim0359aj3.jpg

Kaan Erdem

Yönetici
selametle kalınız.kardeşim.

Allahım ne güzellikler yaratmış hamd olsun.
ellerinize sağlık arkadaşlar harika olmuş bizim çektiklerimz hiç böyle çıkmıyor makinann hiç bi ayarını bilmiyorum maalesef.
Allah razı olsun paylaşımlar için bayıldım doğrusu.

efzairem

Kayıtlı Kullanıcı
hoş geldiniz sayın kardeşim.sefalar getirdiniz.umar ve ümid ederiz ki gelişiniz daim'dir.selametle kalınız.

hoş bulduk ALLAH sizden razı olsunki unutulmamışım bazı yogun dönemlerden geçtim katkıda bulunmasanda sizleri her daim takip ettim..
inşaALLAH vaktim müsait oldukca buralardayım.
selametle kalınız

Kaan Erdem

Yönetici
Aşka Mecnun ve mihriban kardeşlerim resimler çok güzel emeğinize sağlık olsun selametle kalınız.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt