Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Allah rızası için... (1 Kullanıcı)

leni

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm dinkardeşlerim her sıkıntımda sizlere başwurdum bazen yardım istedim bazen sadece uzaktan okudum paylaştığınız dünyanın en güzel meselelerini..şimdi artık dayanamıyorum gercekten Rabbimin yardımına sizin dualarınıza ihtiyacım var ve yine sizden Allah rızası için duanızı istiyorum hiç boş çevirmediniz şimdide tek dert ortağım siz oluyosunuz.4 yıldır görüştüğüm bir nişanlım var önümüzde sadece onun iş problemi vardı ailem gerçekten düzgün bi işi olmadan asla kabul etmiceklerini söylüyolardı sürekli.en sonunda kaybettiği babasından kalma tek varlığı olan evine kıyıp sattı ve bir işyeri açtı tam artık her şey yolunda evlenelim derken işler tepetaklak oldu tamamen kötüye gitmeye başladı şuan öyle bir durumdaki psikolojisi tamamen bozuldu ailem tam kabul etmşlerdiki başımıza bu geldi ve hiçbir desteğimiz yok birbirimizden başka çok farklı sebeplerden dolayı işyerini değerinin çok çok altına satılığa çıkarmak zorunda kaldı ve borçlarını ödediğinde elimizde bir düğün parası bile kalmıyo her şey tüm emekleri heba olucak içi giderek sattığı evi…şu durumda Allahtan başka hiç kimseden medet umamam sizden isteyebilicem tek şey dualarınız benim için şu duayı edin diyemem ama dualarınızda benide aklınıza getirin Allah rızası için..Allah cümlemizin gönlüne göre en hayırlısını versin..vaktinizi aldığım için kusuruma bakmayın ama gerçekten çok ihtiyacım var..hayırlı geceler selametle…[/FONT]

denizhkn

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykumselam kardeşim..
Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah..
dualarımızdasın inşallah kardeşim..
Selam ve Dua ile..
Selamunaleykum..

leni

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam Allah bin kere razı olsun sizden zor anında yanında birilerini bulmak can din yoldaşlarını görmek o kadar iyi geliyoki Rabbim razı olsun gönlünüze göre versin inşaallah selametle...

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim hayırlı geceler. Rabbim rahmet ve bereket kapısını size sonuna kadar açsın çok üzüldüm inanın ki....yaşadıklarınız sanki yanımda olmuş gibi etkilendim..........rabbime size hayır kapsını açsın diye sbah namazında inşallah dua edeceğim inşallah açılırda feraha kavuşursunuz.......allah'a emanet olun selametle

leni

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim hayırlı geceler. Rabbim rahmet ve bereket kapısını size sonuna kadar açsın çok üzüldüm inanın ki....yaşadıklarınız sanki yanımda olmuş gibi etkilendim..........rabbime size hayır kapsını açsın diye sbah namazında inşallah dua edeceğim inşallah açılırda feraha kavuşursunuz.......allah'a emanet olun selametle

vealeyküm selam kardeşim ALlah razı olsun öyle canım acıyoki bi bilseniz hep derim nişanlımada diyorum giden dünya malı olsun tek derdimiz para olsun amaç değil araç olsun die ama artık elmizde kırık dökük evimizde kalmadı az bir umudumuz vardı izin vermeleri için oda uçup gitti Rabbim böyle duruma düşen her kulunun yardımcısı olsun inşaallah sabır versin Allah sizden razı olsun desteğiniz okadar iyi geliyoki..hayırlı geceler kardeşim selametle

zeynomis

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim rabbim yardımcın olsun.inşallah tez zamanda bütün engelleri aşarsınız ve sevdiğine kavuşursunuz.bu senin bi imtihanını demekki sabretmek lazım canım.

CANAN25

Kayıtlı Kullanıcı
Allah yardımcınız olsun.Tez zamanda bütün sıkıntılarınızdan kurtulmayı nasip etsin.

hasgül

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam güzel kardeşim.Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah. Bir çoğumuz maddi sıkıntılar ile boğuşuyoruz. Yine burada ve çevremde gördüğüm kadarı ile salt maddiyat nedeni ile sevdiklerimize kavuşamıyoruz. Oysa ne çok seviyoruz...
Sabretmek zor gelse de, sabretmek zorundayız feraha ermek için. Rabbim bizlerin sabırını sınıyor belki de. Bu sınavdan baaşarı ile çıkmak için, her hal üzere Allah'a c.c. hamd edip, dua ederek beklemekten başka çaremiz yok.
Allah ki sabredenlerin mükafatanı verecektir şüphesiz, şeksiz...

Selametle, can kardeş...

leni

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim rabbim yardımcın olsun.inşallah tez zamanda bütün engelleri aşarsınız ve sevdiğine kavuşursunuz.bu senin bi imtihanını demekki sabretmek lazım canım.

Allah razı olsun kardeşim Rabbim kulunu sevdikleriyle sınarmış bizimkide öyle sanırım sınavdan alnımızın akıyla öıkmayı nasib etsin inşaallah selametle..

leni

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam güzel kardeşim.Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah. Bir çoğumuz maddi sıkıntılar ile boğuşuyoruz. Yine burada ve çevremde gördüğüm kadarı ile salt maddiyat nedeni ile sevdiklerimize kavuşamıyoruz. Oysa ne çok seviyoruz...
Sabretmek zor gelse de, sabretmek zorundayız feraha ermek için. Rabbim bizlerin sabırını sınıyor belki de. Bu sınavdan baaşarı ile çıkmak için, her hal üzere Allah'a c.c. hamd edip, dua ederek beklemekten başka çaremiz yok.
Allah ki sabredenlerin mükafatanı verecektir şüphesiz, şeksiz...

Selametle, can kardeş...

Allah razı olsun kardeşim Allah inşaallah tüm zor durumdakilere sabır versin bulundukları durumdan kurtulmayı nasib etsin..dualarınız için yanımda olduuğunz için çok teşekkür ederim Allah razı olsun sizden selametle...

leni

Kayıtlı Kullanıcı
Allah rızası için dualarınızı istiyorum kardeşlerim...:(

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
S.a.kardeşim.Rabbım sizlere sabırlar versin inş.
Kur'anı keriminde Yüce Rabbımız insanları:'''Biraz açlık,biraz korku,biraz mallardan,biraz canlardan eksilterek imtihan ederiz.'''buyrulmaktadır.
Kardeşim sizde bir imtihandasınız,inşaallah Ayetin devamında:'''Sabredenlere,fazlı keremimi müjdele.''diyor Rabbımız.
Sizde sabrınız sayesinde,birbirinize kavuşursunuz inş.
Sizin için,Ya Fettah ve Ya Rezzak okuyacağım kardeşim.

σпця 1905

Kayıtlı Kullanıcı
SIKINTILARDAN Kurtulmaniz icin 1 tane insirah sûresi okudum insallah.

leni

Kayıtlı Kullanıcı
S.a.kardeşim.Rabbım sizlere sabırlar versin inş.
Kur'anı keriminde Yüce Rabbımız insanları:'''Biraz açlık,biraz korku,biraz mallardan,biraz canlardan eksilterek imtihan ederiz.'''buyrulmaktadır.
Kardeşim sizde bir imtihandasınız,inşaallah Ayetin devamında:'''Sabredenlere,fazlı keremimi müjdele.''diyor Rabbımız.
Sizde sabrınız sayesinde,birbirinize kavuşursunuz inş.
Sizin için,Ya Fettah ve Ya Rezzak okuyacağım kardeşim.

vealeyküm selam kardeşim Allah razı olsun sizden herkesin en ufak bir iyilik için bile karşılık beklediği şu zamanlarda tertemiz dualarınız için ne kadar teşekkür etsem azdır Rabbim dert vermesin güzel kalbinize hayırlı geceler inşaallah selametle..

leni

Kayıtlı Kullanıcı
σпця 1905;1124282' Alıntı:
SIKINTILARDAN Kurtulmaniz icin 1 tane insirah sûresi okudum insallah.

Rabbim razı olsun sizden inşaallah onur kardeşim güzel dualarınızla ve güzel Allahımın izniyle feraha erişecğz inşaallah çok teşekkür ederim hayırlı geceler selametle....

leni

Kayıtlı Kullanıcı
dualarınızı bekliorum can kardeşlerim...

mavi_yigit

Kayıtlı Kullanıcı
esselamun aleykum ve rahmetullahi ve berakatuhu...

rabbim yar ve yardımcımız olsun hepimizin dualarım sizinle guzel arkadasım rabbim umarım hayırlı huzurlu guzel bı yuva kurmayı nasıp eylesın size cumlemıze. O mubarek insanın sultanlar sultanın ve sevdiklerinin hürmetine sen bize yardım et allahım (c.c.)...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt