Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Allah rızası için... (1 Kullanıcı)

ufuk1335

Kayıtlı Kullanıcı
Allah yardımcınız olsun ınsallah

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
A.S kardeşim...İnşallah en kısa zamanda sıkıntılarınız feraha erer...
Allah'ın izniyle hepbirlikte çok duaedelim...
Hepimiz sınav dünyasındayız...Farklı şeylerle sınanıyoruz..
Herşeyden önce tevekküledip sabır göstermeliyiz...
Allah hakkıyla sınavı geçenlerden ve sabır gösterenlerden eylesin...
Şu mübarek aylar günler geceler yüzü hürmetine;Bütün kardeşlerimizin sıkıntılarını en kısa zamanda feraha erdirsin...O'nun rızası doğrultusunda yaşayabilmemizi nasib etsin
Hastalara Şifa,Dertlilere deva,borçlulara edalar nasib etsin...
Allah yar ve yardımcımız olsun kardeşim...
İnşallah kısa zamanda hayırlı güzel haberlerinizi alırız...
Allah'a emanet olun...
Dualarda buluşmak dileğiyle...

ya mucib

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam kardeşim
ALLAH yardımcınız olsun inşaALLAH

kanayan gül

Kayıtlı Kullanıcı
a.s kardeşim.allah hakkınızda hayırlısını versin inşallah.
nişanlınızla aranız düzelir ve mutlu olursunuz inşallah kardeşim.allah kolaylaştırsın inş.

leni

Kayıtlı Kullanıcı
esselamun aleykum ve rahmetullahi ve berakatuhu...

rabbim yar ve yardımcımız olsun hepimizin dualarım sizinle guzel arkadasım rabbim umarım hayırlı huzurlu guzel bı yuva kurmayı nasıp eylesın size cumlemıze. O mubarek insanın sultanlar sultanın ve sevdiklerinin hürmetine sen bize yardım et allahım (c.c.)...

vealeyküm selam amin amin amin Allah cümlenizden razı olsun inşaallah zorluğu verdi dermanınıda versin bize ve tüm dertlilere inşaallah hayırlı günler selametle...

leni

Kayıtlı Kullanıcı
A.S kardeşim...İnşallah en kısa zamanda sıkıntılarınız feraha erer...
Allah'ın izniyle hepbirlikte çok duaedelim...
Hepimiz sınav dünyasındayız...Farklı şeylerle sınanıyoruz..
Herşeyden önce tevekküledip sabır göstermeliyiz...
Allah hakkıyla sınavı geçenlerden ve sabır gösterenlerden eylesin...
Şu mübarek aylar günler geceler yüzü hürmetine;Bütün kardeşlerimizin sıkıntılarını en kısa zamanda feraha erdirsin...O'nun rızası doğrultusunda yaşayabilmemizi nasib etsin
Hastalara Şifa,Dertlilere deva,borçlulara edalar nasib etsin...
Allah yar ve yardımcımız olsun kardeşim...
İnşallah kısa zamanda hayırlı güzel haberlerinizi alırız...
Allah'a emanet olun...
Dualarda buluşmak dileğiyle...

amin Allah razı olsun kardeşim güzel dualrınız için beni yapayalnız bırakmadığınız için temiz gönüllerinizden düşen dualarda banada yer ayırdığınız için Rabbim sizden razı olsun sınawından alnının akıyla çıkanlardan eylesin bizi hayırlı yuvamıza huzurla erişmemizi nasib etsin cümlemize inşaallah hayırlı günler inşaallah selametle...

hikmet cay

Kayıtlı Kullanıcı
slm arkadasım
durumunuza gercekten çok üzüldüm ALLAH yardımcınız olsun dualarıız sizinle olcaktır hiç şüpheniz olmasın ama bu durumu ailenizlede konuşsanız onlarda size yardımcı olsalar sizi anlayacaklardır Allah mutlaka sevdiği kullarına yardım eder siz dualarınızı bırakmayın .

EMİNA

Kayıtlı Kullanıcı
sizi tanımıyorum ama anlattıklarınıza hıç yabancı degılım..sızı cok ııyy anlıyorum.cunku benzer sıkıntı bızde de var..benım hem babam hem sevdıgım sıkıntıda..hep dua edıyorum ..duamda olacaksınız aklıma geldıkce..RABBIM tum borclulara yardım etsın..sevenler kavussun..hastalar sıfa,dertliler deva bulsun..rabbım bız acız kullarını da unutmasın..selametle kardesım

leni

Kayıtlı Kullanıcı
a.s kardeşim.allah hakkınızda hayırlısını versin inşallah.
nişanlınızla aranız düzelir ve mutlu olursunuz inşallah kardeşim.allah kolaylaştırsın inş.

Allah razı olsun kardeşim dualarınız için Rabbime binlerce şükür hayırlı akşamlar selametle..

leni

Kayıtlı Kullanıcı
slm arkadasım
durumunuza gercekten çok üzüldüm ALLAH yardımcınız olsun dualarıız sizinle olcaktır hiç şüpheniz olmasın ama bu durumu ailenizlede konuşsanız onlarda size yardımcı olsalar sizi anlayacaklardır Allah mutlaka sevdiği kullarına yardım eder siz dualarınızı bırakmayın .

aleyküm selam kardeşim ALlah razı olsun amin inşaallah.aileme açmam imkansız tam herşeyi aşıp inatlarını kırıp kabul ettirmek üzereydmki bu cok zor oldu işler bozuldu eğer onlara söylersem gözlerinde beceremedi olucak nişanlım yine kötü olucak ki söylesemde babamda cok zor durumda olduğu için yardımcı olamazlar.yüce Rabbim yardımcımız olsun inşaallah tüm zor durumdaki kardeşleriminde..selametle kardeşim...

leni

Kayıtlı Kullanıcı
sizi tanımıyorum ama anlattıklarınıza hıç yabancı degılım..sızı cok ııyy anlıyorum.cunku benzer sıkıntı bızde de var..benım hem babam hem sevdıgım sıkıntıda..hep dua edıyorum ..duamda olacaksınız aklıma geldıkce..RABBIM tum borclulara yardım etsın..sevenler kavussun..hastalar sıfa,dertliler deva bulsun..rabbım bız acız kullarını da unutmasın..selametle kardesım

amin kardeşim insan böyle bi durumda özellile para mewzuunda en kötüsünün bu olabileceğini daha fazla ne kadar sıkışılabilrki die düşünüo ve elinden hiçbişey gelmedikçe dahada dibe düşüo çok şükürki sığınabilcğmz en büyük kat varki hiç kimseye gerek yok Ondan başka O ol derse olur Ona yalvarmaktan Ondan istemekten başka çaremizmi varki elhamdülillah kuluna muhtac etmesin inşaallah yardım edicek bize dualarınızı dualarımızı eksik etmeyelim etmeyin yeterki yardım edelm birbirimize duadaş olalım Rabbim sizede kolaylık versin inşaallah kardeşim yar ve yardımcınız olsun dualarımdasınız.hayırlı akşamlar selametle...

leni

Kayıtlı Kullanıcı
yardım edin kardeşlerim duama...

leni

Kayıtlı Kullanıcı
en hayırlısı için dualarınıza ihityacımız var yardım edin kardeşlerim bize:(

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt