Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Aliye_Aliye'm, yeni yaşın hayırlı olsun (2 Kullanıcı)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
selamun aleyküm doğum günün kutlu ve hayırlı olsun inşaALLAH aliye kardeşim...

Ve Aleyküm Selam İzmirli kardeşim..
Çok teşekkür ederim.. Eksik olmayın inşallah.
Rabbimiz c.c razı ve hoşnut olsun, kalbi aminler duanıza.
Selam ve baki Dua ile.B)B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

Esselamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatüh kıymetli kardeşim.

Yeni yaşınız hayırlı olsun, Rabbimiz hakkınızda bütün hayırları nasip eylesin,
Rabbimiz sevdiklerinizle mutlu, huzurlu imanlı bir ömür nasip etsin,
Kuran ve Sünnetten ayırmasın inşallah,

Doğum gününüz kutlu olsun.
Selam ve baki dua ile kalın kardeşim.

deleterx2.gif

gif078tw8jw5.gif

Düşmanlarım bana ne yapabilir ki ?
Ben cennetimi yüreğimde taşıyorum, nereye gitsem o benimle gelir.
Hapsedilmem halvet, sürgün edilmem hicret, öldürülmem şehadettir.
Değil mi ki, göğsümde Allah'ın Kitabı ve Rasulü'nün sünneti vardır!

Ve Aleyküm Selam ve Rahmetullahi ve Berekatühü Kıymetli kardeşim..
Allah c.c sizden ebeden razı ve hoşnut olsun, dünya ve ahirette hayırlarla aydınlatsın yolunuzu inşallahü Teala.. Güzel dualarınız, sizin için de makbul olunsun değerli kardeşim. Eksik olmayınız.Çok teşekkür ediyorum.Baki Selam ve Dua ile, Rabbimize emanet olunuz.

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Esselamün aleyküm ben aranıza yeni katıldım inşallah hayırlı olur.Sevgili ALİYE yeni yaşınızınsize mutluluk huzur getirmesi dileğiyle sevgiler.

Ve aleyküm Selam değerli ablamız..
Rabbimiz c.c razı olsun çok teşekkür ederim:).. Aramıza hoşgeldiniz inşallah, üyeliğiniz hayırlara vesile olsun.. Birlikte hayırlı paylaşımlarda buluşmak duası ile, Rabbimize emanet olunuz.B)B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
03234.jpg

Bugün Doğum günün Olduğu İçin Farklı Ve Özel Olduğunu Mu Sanıyorsun Sen ? Oysa Sen Bizim İçin Sadece Bugün Değil Her Gün Farklı Ve Özelsin İyi Ki VarsInALİYE ALİYE :a44:

Allah c.c razı olsun Hafize Annemmm:a44:
Eksik olmayınız inşallah.. Siz de bu sitenin özel bir annesisiniz. Rabbimiz c.c sizden ebeden razı ve hoşnut olsun, güzel gönlünüze göre versin, ecrinizi en güzeliyle versin inşallah..Çok teşekkür ederim.. En Güzel'e emanetimsiniz. Güller için de çok çok teşekkür ediyorum.. Baki Dua ve muhabbetle kalın inşallah..B)B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Rabbim hayırlı ömürler versin sıratı müstakimden ayırmasın her gününüz bir öncekinden güzel geçsin..

Amin, amin inşallah güzel kardeşim. Eksik olmayın.. Rabbimiz c.c razı olsun, makbul eylesin güzel dualarınızı sizin adınıza da inşallah.. Çok teşekkür ederim.Rabbimize emanetsiniz..Selam ve Dua ile..B)B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
rabbimin güzel lütfu ablam allah cc. seninle tanışmayı nasip ettiği için çok mutluyum aramızda seninle nice mutlu ve rahmanin rızası dolu günlere inşallah allah cc seni gönlümden eksik etmesin daim dualarımdasın ablam göz nurum mutlu yıllar inşaallah...

1811577.7934c4471.l.jpg

avatarın bana lale sevdigini söledi bende sanal alemde ancak bunları verebildim sen cennet çiçekleriyle süslen inşaallah....

Güzel yürekli, candan kardeşim..
Rahman c.c razı olsun inşallah.. Bunlar ne güzel laleler böyle.. Hepsini çok beğendim.. Rabbimiz c.c razı olsun, güzel yüreğinize sağlık olsun inşallah güzel kardeşim.Avatarım doğru demiş:a12: Sahibini tanıyor demek ki.. Sizi gönül evimize konuk edene de Hamd olsun;).. İyi ki buradasınız siz de..Ben gerçekten almış gibi oldum gönlü güzel kardeşim.. Varolasınız inşallah..Kalbi aminler o güzel dualarınıza.. Tecelli olsun üzerlerimizde.. İnşallah..
En Güzel'e emanetimsiniz. Baki Dualar ile..B)B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
:)yorumun çok güzeldi bende yazmadan geçemedim aliye ablam sadece mor laleleri ve beyaz gülleri sever:) yorumunu saglık kardeşim duana en içten aminler...B)
rabbimize emanetsiniz inşallah
selam ve dua ile kardeşim
<<B)>>

Allah c.c razı olsun Can Melek..:)
O güzel yüreğine sağlık olsun her daim..
Baki Muhabbetle kal inşallah..B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
İyiki varsın ALİYE.
Yeni yaşın kutlu ve hayırlı olsun.Bu yıl ve ömründe geçirdiğin her yılda Rabbim den ne istersen kabul olsun.Allah'a emanet ol....​
:a45:

Siz de iyi ki varsınız güzel kardeşim:)..
Allah c.c razı olsun inşallah.. Yüreğinize sağlık. Kalbi aminler olsun, güzel dualarınıza..Çok teşekkür ederim.. Baki Selam ve Dualar ile..B)B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
S.Aleyküm Ablacım
Yeni Yaşın Hayırlı Olsun:)

123091484919226qv0.jpg

Değerli kardeşim. Çok teşekkür ederim..
Rahman c.c cümlemizden razı olsun inşallah..Hayırlı ömürler versin cümlemize inşallah.. Teşekkür ederim kardeşim. Selam ve Dua ile, Rabbimize emanet olunuz inşallah:)..

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Allahü teala yeni yaşında ve ömrün boyunca istikamet üzere olmayı, nefsinin itminana kavuşmasını nasib ve müyesser eylesin.. eksildi ömründen bir yaprak daha..her nefes biraz daha yaklaştırır sona..Azığı hazır olanlara ne ala..vuslat düğün bayramdır ona..

Amin, amin inşallah değerli Tuba ablam..
Vuslatı düğün olanlardan kılsın Rabbimiz c.c inşallah..
Çok teşekkür ederim güzel dualarınız için. Rabbimiz c.c razı olsun..
Selam ve Dua ile, Rabbimize emanet olunuz.B)B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

Kıymetli kardeşim.. Hakkınızı helal edin inşallah.. Ne güzellerdi bunlar:).. Emeklerinize, yüreğinize sağlık. Rabbimiz c.c razı olsun inşallah.. Sözler, smileyler harika.. Çok teşekkür ediyorum güzel kardeşim:a07:.. Renk kattınız yine.. İnşallah bu güzel dualarınız, temennileriniz sizin için de makbul olsun..
Sırat-ı müstakıym yolunda dimdik yürüyebilmek nasip olsun inşallah..
Rabbimize emanetsiniz güzel kardeşim. Baki Selam ve Dualar ile.B)

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm kardeşim.. Rahman c.c razı olsun inşallah.Ne güzel düşünmüşsünüz:), hayırlı olsun..Çalışmanızı hayırlısıyla bekliyoruz inşallah kardeşim. Laleler gerçekten güzel, Rabbimiz c.c'nin lütfettiği bir güzellik.. Resim konusunda yardımcı olabileceğim bir durum var ise, elimde birçok resim var, yine bu resimlerden bir kısmını Damla kardeşimin açtığı konuya da ekledim.. Farklı renklerini de düşünürseniz, sizin uygun gördüğünüz bir foruma eklerim inşallah.. Bu arada müzik hakkında acizane fikrimi sormuşsunuz, sağolunuz kardeşim; ben bu konuda tercihi size bırakayım inşallah..Ama genel olarak Dursun Ali Erzincanlı'nın fonlarını beğeniyorum acizane.. Düşünürseniz inşallah müzik olarak kullanabilirsiniz..
Hayırlı olsun tekrar tekrar.. Kolaylıklar dilerim kardeşim..Rabbimize emanet olunuz. Selam ve Dua ile..Hayırlı akşamlar.

Aleyküm Selam..
O zaman Damla kardeşimizin konusundan gerekli resimleri alayım. Gerçi farklı renklerde 60 civarında resim vardı ama fazlası göz çıkarmaz sanırım.. Bende direkt Dursun Ali'nin şiirlerinden birinin eşliğinde olması hoş olabilir diye düşünüyordum. Siz yine resim eklemek isterseniz aynı konu üzerine ekleme yapabilirsiniz..
Selam ve dua ile..

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Aleyküm Selam..
O zaman Damla kardeşimizin konusundan gerekli resimleri alayım. Gerçi farklı renklerde 60 civarında resim vardı ama fazlası göz çıkarmaz sanırım.. Bende direkt Dursun Ali'nin şiirlerinden birinin eşliğinde olması hoş olabilir diye düşünüyordum. Siz yine resim eklemek isterseniz aynı konu üzerine ekleme yapabilirsiniz..
Selam ve dua ile..

Tabi ki olabilir kardeşim.. Ben inşallah Damla kardeşimizin o forumuna değişik renklerdeki laleleri de eklemeye devam ederim, siz takip edebilirsiniz inşallah. Beğendiklerinizi slayt çalışmanızda kullanabilirsiniz.. Dursun Ali Erzincanlı'yı düşünmüşseniz kullanınız inşallah kardeşim. Acizane fikrim de ondan yana.. Sizin tercih edeceğiniz herhangi bir çalışması olabilir.. Merakla ve ilgiyle bekliyoruz inşallah kardeşim.. Emeğinize sağlık şimdiden.. Rabbimiz c.c razı olsun. Çok teşekkür ederiz. Rabbimize emanet olunuz inşallah. Selam ve Dua ile.

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Tabi ki olabilir kardeşim.. Ben inşallah Damla kardeşimizin o forumuna değişik renklerdeki laleleri de eklemeye devam ederim, siz takip edebilirsiniz inşallah. Beğendiklerinizi slayt çalışmanızda kullanabilirsiniz.. Dursun Ali Erzincanlı'yı düşünmüşseniz kullanınız inşallah kardeşim. Acizane fikrim de ondan yana.. Sizin tercih edeceğiniz herhangi bir çalışması olabilir.. Merakla ve ilgiyle bekliyoruz inşallah kardeşim.. Emeğinize sağlık şimdiden.. Rabbimiz c.c razı olsun. Çok teşekkür ederiz. Rabbimize emanet olunuz inşallah. Selam ve Dua ile.

Muhtemelen yarın başlarım.. Yarına kadar ekleyebileceğiniz resimleri alırım inşallah.
Selametle..

vasılıyar

Kayıtlı Kullanıcı
slm aykm Degerlı Alıye kardes dogum gunun hayırlı mubarek ısun RABBIM
hayırlı uzun omur ıhsan etsın ve rızay-ı ılahı yolundan ayırmasın ınş.DUALARDA VUSLAT UMIDIYLE..MEVLAYA EMANETSIN..

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Muhtemelen yarın başlarım.. Yarına kadar ekleyebileceğiniz resimleri alırım inşallah.
Selametle..

http://forum.islamiyet.gen.tr/resimler/73978-beyaz-guller-ve-mor-laleler.html

Engin kardeşim..Bu forumdan takip edersiniz inşallah.. Ekledim bugün pc'mde olanların bir kısmını.. Diğerlerini de bugün vakit buldukça, linkini verdiğim foruma eklemeye devam edeceğim inşallah..Rabbimize emanet olunuz kardeşim.
Selam ve Dua ile.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt