Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Aliye_Aliye'm, yeni yaşın hayırlı olsun (2 Kullanıcı)

kalemgenç

Kayıtlı Kullanıcı
Amin inşallah değerli kardeşim.. Çok teşekkür ederim..
Allah c.c size de hayırlı ve ilah-i rızaya mazhar bir ömür nasip etsin inşallah..
Rabbimize emanet olunuz. Selam ve Dua ile..B)B)

Amin. Cümlemizi rabbim yolundan bir saniye bile ayırmasın.

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

allahim sana mutlu saglikli bereketli ibadet dolu uzun ömürler versin iyiki dogdun

Amin inşallah güzel kardeşim.. Çok teşekkür ederim..Çok şirindi ekledikleriniz:).. Allah c.c razı olsun.. Rabbimiz c.c ömrünüzü hayırlı ve bereketli kılsın sizin de inşallah..Rabbimize emanetsiniz. Baki Selam ve Dua ile..B)B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Bütün güzellikler ve hayırlar yanında olsun inşaallah.

gulsehrimutluyillar2pz1ax1.jpg

Selametle ALLAH(C.C)YA EMANET OLUNUZ.

Amin inşallah değerli abimiz.
Allah c.c razı olsun, teşekkür ederim.. Allah c.c hayırlardan ayırmasın inşallah.. Rabbimize emanet olunuz. Selam ve Dua ile..

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
03234.jpg

Bugün Doğum günün Olduğu İçin Farklı Ve Özel Olduğunu Mu Sanıyorsun Sen ? Oysa Sen Bizim İçin Sadece Bugün Değil Her Gün Farklı Ve Özelsin İyi Ki VarsInALİYE ALİYE :a44:

vaktileyl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.vaktileyl.com
Rabbim hayırlı ömürler versin sıratı müstakimden ayırmasın her gününüz bir öncekinden güzel geçsin..

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
SelamunAleykum Aliye kardesim,
yeni yasin hayirli olsun,tum guzellikler seninle daim olur insaALLAH...
daha nice guzel yillara...

505085u52zlwv47jwh5vp7.gif

Ve Aleyküm Selam Değerli Mihriban Ablacım..
Allah c.c razı olsun, amin amin inşallah..
Rahman c.c cümlemize hayırlı bir ömür ihsan etsin, bizlerden razı olsun inşallah.. Ablacım çok çok teşekkür ederim bu güzel gül için..Gönlünüze sağlık.. Rabbimize emanet olunuz..Baki Selam ve Dualar ile inşallah..B)B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Değerli Aliye Kardeşim....
HAYIRLI ,MUTLU ,HUZURLU , SAĞLIK VE BAŞARI DOLU DAHA NİCE YILLAR DİLERİM...
Allah CC. gönlünüze göre, hayırlı ve güzel olanı nasip etsin herzaman...

zeyneppi1li6.jpg

Değerli Abimiz.. Çok teşekkür ederim. Kalbi aminler güzel dualarınıza inşallah. Rabbimiz c.c razı olsun, hakkımızda her daim hayırlısı olsun, rızasına mazhar bir ömür versin inşallah..Güzel temennileriniz için çok teşekkür ediyorum.. Ecmain olsun..
Rabbimize emanet olunuz. Selam ve Dua ile inşallah..

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm..
Allah celle celalüh Yeni yaşınızı hakkınızda hayırlı eylesin inşallah..
Selam ve dua ile..

Selamün Aleyküm..
Sizin yerinize bek ekleyim o zaman.. Kutlamıştım Aliye kardeşim yeni yaşını ama bu vesile ile tekrar kutlayalım.. Allah hayırlı,mutlu ve sevgi dolu nice yeni yaşlar nasip etsin..
Selam ve dua ile..

Ve aleyküm Selam kardeşim.. Rabbimiz c.c razı olsun inşallah..
Güzel dualarınız için çok teşekkür ederim.. Sizler için de makbul olunsun..Amin, amin.. Resim için bir kez daha teşekkür ediyorum..
Rabbimize emanet olunuz.. Selam ve Dua ile inşallah.

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamun aleykum Aliye kardeşim
Doğum gününüz kutlu olsun Rabbim Yeni yaşınızı hayırlara vesile etsin...

Ve Aleyküm Selam Burcu Ablam.:)
Çok teşekkür ederim.. Amin güzel dualarınıza.. Rahman c.c razı olsun inşallah..
Sizin de ömrünüz hayırlı ve bereketli olsun ablam..
Rabbimize emanetsiniz. Selam ve Dua ile..B)B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
SELAMUN ALEYKUM ALİYECİĞİM YENİ YAŞIN HAYIRLI UĞURLU OLSUN İNŞALLAH.BENİMDE DÜN AKLIMDAN GEÇTİ İNAN OĞLAK BURCUSUNYA ACABA DEDİM DOĞUMGÜNÜ GEÇTİMİ:)SELAMETLE

bebek018xk.gif

Ve Aleyküm Selam Mücahide Ablacım.:)
Allah c.c razı olsun inşallah, bu güzel dualarınız, temennileriniz için.. Hatırınızda olmak ne güzel ablam.. Eksik olmayın inşallah..Resim çok sevimli:)..Çok teşekkür ederim..
Baki Dualarımla ablam.Nice güzel yaşlara inşallah.En Güzel'e emanetimsiniz.B)B)

yalniz_yolcu

Kayıtlı Kullanıcı
rabbimin güzel lütfu ablam allah cc. seninle tanışmayı nasip ettiği için çok mutluyum aramızda seninle nice mutlu ve rahmanin rızası dolu günlere inşallah allah cc seni gönlümden eksik etmesin daim dualarımdasın ablam göz nurum mutlu yıllar inşaallah...

1811577.7934c4471.l.jpg

avatarın bana lale sevdigini söledi bende sanal alemde ancak bunları verebildim sen cennet çiçekleriyle süslen inşaallah....

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
rabbimin güzel lütfu ablam allah cc. seninle tanışmayı nasip ettiği için çok mutluyum aramızda seninle nice mutlu ve rahmanin rızası dolu günlere inşallah allah cc seni gönlümden eksik etmesin daim dualarımdasın ablam göz nurum mutlu yıllar inşaallah...

1811577.7934c4471.l.jpg

avatarın bana lale sevdigini söledi bende sanal alemde ancak bunları verebildim sen cennet çiçekleriyle süslen inşaallah....

:)yorumun çok güzeldi bende yazmadan geçemedim aliye ablam sadece mor laleleri ve beyaz gülleri sever:) yorumunu saglık kardeşim duana en içten aminler...B)
rabbimize emanetsiniz inşallah
selam ve dua ile kardeşim
<<B)>>

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm Selam kardeşim.. Rabbimiz c.c razı olsun inşallah..
Güzel dualarınız için çok teşekkür ederim.. Sizler için de makbul olunsun..Amin, amin.. Resim için bir kez daha teşekkür ediyorum..
Rabbimize emanet olunuz.. Selam ve Dua ile inşallah.

Bende Amin diyim bari:a26: Gerçi yeni farkettim ama sizin de avatarınızda ki resim aynıymış..Gerçekten çok güzel bir resim.. Ben bu resimden sonra baya bir lale resmi topladım.İnşallah bunlarla slayt gösterisi yapmayı düşünüyorum ama üzerine ekleyeceğim müziğe karar veremedim..Müzik konusunda Sizin de öneriniz varsa alabilirim..
Selametle...

mervenur16

Kayıtlı Kullanıcı
İyiki varsın ALİYE.
Yeni yaşın kutlu ve hayırlı olsun.Bu yıl ve ömründe geçirdiğin her yılda Rabbim den ne istersen kabul olsun.Allah'a emanet ol....​
:a45:

MyKaBuS

Kayıtlı Kullanıcı
S.Aleyküm Ablacım
Yeni Yaşın Hayırlı Olsun:)

123091484919226qv0.jpg

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Amin. Cümlemizi rabbim yolundan bir saniye bile ayırmasın.

Amin inşallah değerli kardeşim.. Rabbimiz c.c razı olsun inşallah.. Yolunda daim olmak duası ile.. Rabbimize emanet olunuz. Hayırlı akşamlar dilerim..

Bende Amin diyim bari:a26: Gerçi yeni farkettim ama sizin de avatarınızda ki resim aynıymış..Gerçekten çok güzel bir resim.. Ben bu resimden sonra baya bir lale resmi topladım.İnşallah bunlarla slayt gösterisi yapmayı düşünüyorum ama üzerine ekleyeceğim müziğe karar veremedim..Müzik konusunda Sizin de öneriniz varsa alabilirim..
Selametle...

Selamün Aleyküm kardeşim.. Rahman c.c razı olsun inşallah.Ne güzel düşünmüşsünüz:), hayırlı olsun..Çalışmanızı hayırlısıyla bekliyoruz inşallah kardeşim. Laleler gerçekten güzel, Rabbimiz c.c'nin lütfettiği bir güzellik.. Resim konusunda yardımcı olabileceğim bir durum var ise, elimde birçok resim var, yine bu resimlerden bir kısmını Damla kardeşimin açtığı konuya da ekledim.. Farklı renklerini de düşünürseniz, sizin uygun gördüğünüz bir foruma eklerim inşallah.. Bu arada müzik hakkında acizane fikrimi sormuşsunuz, sağolunuz kardeşim; ben bu konuda tercihi size bırakayım inşallah..Ama genel olarak Dursun Ali Erzincanlı'nın fonlarını beğeniyorum acizane.. Düşünürseniz inşallah müzik olarak kullanabilirsiniz..
Hayırlı olsun tekrar tekrar.. Kolaylıklar dilerim kardeşim..Rabbimize emanet olunuz. Selam ve Dua ile..Hayırlı akşamlar.

mina_43

Kayıtlı Kullanıcı
nice mutlu hayırlı bir ömür dilerim...

RABB'im senin için her şeyin hayırlısını versin ...

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
bende sevgili kardeşimizin bu güzel gününde bir yasin hediye ediyorum...
...Allah iman dolu,huzur dolu sevgi ve rahmet dolu nice hayırlı yıllar nasip etsin inşallah.......
....Allah yar ve yardımcınız olsun...dua ile....

Selamün Aleyküm Değerli kardeşim..
Öncelikle güzel düşünceniz, güzel niyetiniz için Rahman c.c ebeden razı ve hoşnut olsun inşallah.. Çok sevindim kardeşim.. Rabbimiz c.c razı olsun, sevabından gelecek ecri size ziyadesi ile bahşeylesin inşallah.. Teşekkür ederim..
Kardeşim, acizane fikrim, okunacak olan Yasin-i Şerif'i Filistin'deki kardeşlerimiz için hediye ediniz, olur inşallah değil mi? Dualarınızda tüm Müslüman kardeşleriniz gibi, bu kardeşinizi de katın, hediye olarak bu yeterli inşallah..
Allah c.c, güzelliklerle dolu bir ömrü cümlemize nasip etsin, güzel düşünce ve dilekleriniz için Rabbimiz c.c razı olsun.. Tekrar tekrar teşekkürlerimi sunarım.Selam ve baki Dua ile kalın.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt