Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

AĞZINIZDAN ÇIKAN ŞARKIYI KULAĞINIZ DUYUYORMU (2 Kullanıcı)

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm resul eline sağlık çok düşündürücü farketmeden nasılda günaha giriyouz kim bilir hele ben ezberim çok kuvvetli bir mırıldanma dusam dilime dolanır..o yüzden ilahi dinliyorum dursun ali erzincanlının hemde tarihi olaytları öğreniyorum...
Rabbimiz şaşırtmasın..

Bir kişinin kalbi dosdoğru olmadıkça imanı dosdoğru olmaz, kişinin dili dosdoğru olmadıkça kalbi dosdoğru olmaz.
Hz Muhammed Mustafa..

IMEN

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun cok onmlı bı konu malesef hepmızın hataya dustugu bı konu ama galıba ısyana ortakta oluyorz rabbım korusun bazısında küfür bıle var Allah ıslah etsın

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
Allah cc razı olsun şarkı dinlemeyi okadar çok seviyorum ki helede slow parçaları bilmiyorumm yaa çok güzel tespit daha dikkatli olmaya çalışırız inşallah...:(

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt